Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 23 Cze 2016, 10:56

Wiewi0r napisał(a):To tak, poleci ktoś dobrą i tanią książkę do norweskiego?

Nie. Trzeba było pójść na inne studia, a nie pchać się na anestezjologa i teraz jęczeć, że przyszłość tego zawodu jest ch♥jowa. I to właśnie mnie wk♥rwia: kompletny brak planowania. Nie mówię, że należy mieć ustawiony każdy dzień do 40. roku życia, ale mniej więcej powinno się mieć ustalone, co chce się zrobić w bliższej i dalszej przyszłości i jakoś dążyć ku celom sobie wyznaczonym. I brać siły na zamiary przede wszystkim.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Alchemik w 23 Cze 2016, 12:33

Pangia, teraz tego nikt nie uczy. Ani rodzina, ani szkoła. Rosną takie pustaki i idą na studia o profilu prawnym albo archeologicznym :suchar: :faprączka: .
Mnie wpienia bo nie wiem czy słać ojcu życzenia. Za bardzo on się mną nie interesuje, ale babcia dała mi któregoś dnia nieco kasy, twierdząc, że to od niego. Ech, sam już nie wiem...

ZDZICHU, JAKBY CHOCIAŻ JEDNA ZWROTKA DOTYCZYŁA MOJEGO OJCA... CIESZ SIĘ ŻE CI UJEMNEGO NIE WLEPIŁEM :facepalm:
Image
Ostatnio edytowany przez Alchemik 24 Cze 2016, 17:05, edytowano w sumie 2 razy
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Co was w...pienia

Postprzez zdzicho w 23 Cze 2016, 12:38

Alchemik napisał(a):Mnie wpienia bo nie wiem czy słać ojcu życzenia. Za bardzo on się mną nie interesuje, ale babcia dała mi któregoś dnia nieco kasy, twierdząc, że to od niego. Ech, sam już nie wiem...



Wyślij mu tą piosenke Manowaru :caleb:





Mnie w sumie nic jakoś za bardzo nie wpienia; no, może studia, ale tylko trochę :P
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 23 Cze 2016, 13:22

Anemik, a patrz, mnie mówili w gimbazie: wybierzcie sobie kierunek studiów, a najlepiej od razu uczelnię, i pod to decydujcie które liceum. Fundusz emerytalny też najlepiej wybrać w podstawówce.

Rozumiem, że każdy 16-latek poza mną, a przynajmniej Pangia :suchar: sprawdza mediany wynagrodzeń po wszystkich kierunkach i przewidywane trendy? A potem idzie na coś czego nie potrafi i go gówno interesuje, bo hajsy?

Ale może faktycznie muszę poszukać czegoś o programowaniu.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 23 Cze 2016, 13:36

Ja sam też nie miałem dokładnie sprecyzowanego planu. Chciałem być kierowcą i pozwoliłem życiu zweryfikować, gdzie będzie najlepiej się umieścić. Sądzę, że za kółkiem autobusu, więc w przyszłości zamierzam zrobić nań prawo jazdy i poszukać pracy w tym zawodzie. I na pewno nie mam zamiaru narzekać na płace. Trudno, jeśli się robi coś, co się lubi, to się nie narzeka na pieniądze.
I w ogóle kto powiedział, że robię studia?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez LSkiper w 26 Cze 2016, 01:15

je*any wiejski festyn, na którym jest Rafał Brzozowski. O ile jego osoba i twórczość mi nie przeszkadzają zbytnio, to nagłośnienie tej "imprezy" jest tak denerwujące że słychać dokładnie każde słowo z odległości 2km (Bo tyle mam od domu do miejsca gdzie zwykle są festyny). Po występie Rafała idą najbardziej wku*wiające piosenki ostatnich 50 lat, czyli je*ane disco polo i techno pokroju basshuntera czy innego Akona. A, właśnie - Wszystko odbywa się na otwartej przestrzeni w 30 - stopniowym upale o północy, więc siedzenie w nocy przy otwartym oknie to samobójstwo. Jednak jak się zamknie okno to gwarantowane 50 stopni z rana w pokoju. Okres letni - polecam każdemu™
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 18:51
Miejscowość: Zadupie za Poznaniem
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Co was w...pienia

Postprzez GTR w 26 Cze 2016, 07:47

Niesamowicie wku*wia mnie pogoda. Nosz do ch*ja wafla, w zimę mamy średnio od -20 do -30 stopni, a w lato potrafi dokurwić czasami nawet ponad 40 stopni, ale z reguły poniżej 35 nie spada. Ludzie pie*dolą że Polak narzeka jak jest zimno i jak jest ciepło, no ale żyjemy w takim pierdolniętym klimacie, że takie rozbieżności temperatur to norma. rozpie*dala mnie jeszcze fakt, że czeka mnie ponad miesiąc zapie*dalania na praktykach za marne sto, ku*wa, trzydzieści złotych miesięcznie. Pies to je*ał że dostaje tyle samo jak w ciągu roku, tyle że tam chodziłem tylko dwa dni w tygodniu. No ale nie odzywam się bo zaraz jakiś Polak patriota mi wygarnie że za jego czasów praktyki były za darmo i powinienem szanować, że ktoś pozwala mi się uczyć zawodu :polska:

Chce burzy... ku*wa.
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 26 Cze 2016, 08:11

GTR napisał(a):rozpie*dala mnie jeszcze fakt, że czeka mnie ponad miesiąc zapie*dalania na praktykach za marne sto, ku*wa, trzydzieści złotych miesięcznie. [...] No ale nie odzywam się bo zaraz jakiś Polak patriota mi wygarnie że za jego czasów praktyki były za darmo i powinienem szanować, że ktoś pozwala mi się uczyć zawodu

No właśnie, nie odzywaj się, zapie*dalam teraz za darmo, bo taki regulamin studiów :caleb: 4 dni bezpłatne i 3 dni płatne, w starej robocie - nie polecam :E Co prawda potem obiecują, że dostawałbym stówę dniówki, ale wychodzi +/- na to samo co obecnie dostaję, tylko więcej czasu zżera (dojazdy), więc nie wiem co z tym począć - czy poświęcić kilkadziesiąt godzin na dojazdy w zamian za wpis do CV, czy też nie.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wheeljack w 26 Cze 2016, 11:57

GTR napisał(a):sto, ku*wa, trzydzieści złotych miesięcznie

Elitarny świat absolwentów zawodówki, a tak chwaliłeś, przecież masz pracę w przeciwieństwie do ludzi po studiach. :u3: Nie chciało się dźwigać teczki trzeba dźwigać woreczki. :u3:

Za ten post Wheeljack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Omnibus, The Witcher, KOSHI, Kudkudak, GTR, Universal, Pijawol.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 26 Cze 2016, 18:55

Universal napisał(a):No właśnie, nie odzywaj się, zapie*dalam teraz za darmo,


Też na praktyczkach zakurwiałem za darmo, więc się ciesz, że w ogóle coś dostajesz.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez Darth ReX w 26 Cze 2016, 20:50

Poldzer napisał(a):
Universal napisał(a):No właśnie, nie odzywaj się, zapie*dalam teraz za darmo,


Też na praktyczkach zakurwiałem za darmo, więc się ciesz, że w ogóle coś dostajesz.


>Polska
>płatne praktyki
Pick one.
Ja też zapie*dalałem za darmo przez 5 lat studiów.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wheeljack w 26 Cze 2016, 23:06

Ale nie narzekasz, bo w Twoim przypadku to jedyna praca jaką kiedykolwiek miałeś i będzie miał. :u3:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości