Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 27 Cze 2016, 04:26

Darth ReX napisał(a):Ja też zapie*dalałem za darmo przez 5 lat studiów.

za darmo przez 5 lat
za darmo przez 5 lat
za darmo przez 5 lat

Co? Może do tego jeszcze mieszkałeś w piwnicy i żywiłeś się korą brzozową? :caleb: Miesiąc, z którego się podśmiechuję, a pięć lat to jednak spora różnica, to co było tego przyczyną albo o czym nie wspomniałeś?
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 27 Cze 2016, 09:25

Przypomnij sobie, co Darth studiuje i odpowiedź sama się nasunie :suchar:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Darth ReX w 27 Cze 2016, 09:44

Już nie róbcie sobie takich podśmiechujek. Generalnie to nie jest tak, że przez 5 lat miałem non stop praktyki, ale co jakiś czas byliśmy wysyłani w teren do szkół czy też biur tłumaczeń, gdzie się robiło za free. Szkoła to jeszcze kij, najlepsze biura tłumaczeń, które pomimo praktyk oferują bezpłatne staże trzymiesięczne. Oczywiście poza jakimś tam doświadczeniem, bo jednak coś tam się człowiek nauczy, choćby obsługi Tradosa, memoq'a czy innego CAT-a, to generalnie robisz za ich murzyna przez 3 miesiące, po czym na do widzenia kop w dupsko, bo do płatnej pracy szukają oczywiście tłumaczy z 5-letnim doświadczeniem i najlepiej takim, co te wszystkie programy ma legalnie w domu. A licencje na te programy kosztują ładne tysiące, nie wspominam już o bazach słownikowych do nich, bez których CAT-y są bezużyteczne. :E
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||

Za ten post Darth ReX otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 27 Cze 2016, 11:23

Migdałek wielkość piłeczki pingpongowej. Klima działa świetnie w aucie jednak... Poza tym te dwa ch*jki z reprezentacji, co nic nie grają na Euro i debile, którzy jadą z połową prędkości, bo mają bardzo ważny międzynarodowy telefon decydujący o sprawie życia i śmierci. Oczywiście nie można wtedy zjechać na pobocze, bo po ch*j, tylko trzeba robić korek na 50 aut i wymachiwać łapą za oknem tak, że mu tą witkę w końcu ktoś upie*doli przy wyprzedzaniu.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 27 Cze 2016, 15:28

Rowerzyści. Prawie mi dzisiaj koleś wpi♥rdolił się w chłodnię, bo nie zmieściłbym się między kobitą na rowerze a facetem jadącym z naprzeciwka i musiałem dać po heblach. Czy tak trudno jest im k♥rwa pojąć, że tarasują jezdnię?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 27 Cze 2016, 16:14

Nie pojmą, bo wyczerpują definicję debila. U mnie przez wioskę jest szosa, obok ścieżka rowerowa i oczywiście debile w piankowych gatkach, w kaskach, muszą jechać skrajem szosy, zamiast ścieżką rowerową. Która kiedyś (kilkadziesiąt lat temu z górką) była szosą i jest szeroką na półtora samochodu.

Mapbox mnie wku*wia. No nijak nie da się tego bezproblemowo dopasować do wymagań :caleb: Wymagań, dodam, niewielkich - wyświetlanie kilku warstw wycentrowanych na Polsce.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez PanCałka w 28 Cze 2016, 07:34

Mój biedny lanosik :(
Z racji ostatnich dużych ulew powstały dwie gigantyczne kałuże na mojej drodze, tzn. drodze którą obrałem aby dojechać z dziewczyną na film do galerii.
Widzę pierwszą: "oszzz kuhwa, czołgiem nie przejadę", no ale dodałem troszkę gazu ( I TO BYŁ BŁĄD) żeby szybciej przez to cholerstwo przejechać i żeby mi się moja Bordowa Strzała nie zalała. Jakoś dałem radę, samochód chodzi całkiem okej, kilometr dalej kolejna taka kałuża, może nawet większa... ta mnie zniszczyła, przejechałem przez nią aleeeee... dojechałem na najbliższe światła, wrzucam luz, ręczny i czuję, że coś mi się lanosik trzęsie jakby miał zaraz się rozlecieć, co przy jego stanie jest możliwe całkiem. ZIELONE! no to wio wrzucam bieg, ręczny spuszczony, dodaje gazu i... cofam się bo bieg jest nie wrzucony, da fuk. przez pierwsze dwie sekundy nie ogarniałem o co chodzi i przez to zjechałem 30cm do tyłu i uderzyłem w typka z tyłu. no super. wyszedłem w ten pieprzony deszcz, przeprosiłem dałem numer telefonu oraz tablice, zapytałem się czy mi nie pomoże wepchać go na chodnik bo dosyć spory krawężnik i sam z dziewczyną nie dałbym rady. Lanosik na poboczu, awaryjne, moje serduszko złamane.
Troszkę go rozgrzałem, jakoś załapał te biegi, ledwo dojechalem na najbliższy parking. Tam go znowu trochę pogazowałem żeby go osuszyć, prawie mi się paliwo skończyło. Idę dzisiaj po niego mam nadzieję, że solidnie wysechł bo wczoraj to strasznie gorąco było. Trzymajcie kciuki za bordową strzałę!


///////////////////////////////////////////////////////////////////////

KUHWA MAĆ. Wracałem we wtorek do domku ze stancji, wyładowany rzeczami. Wszystko okej w trasie. Podjeżdżam do wujka na podjazd bo miałem im zostawić parę rzeczy, wyłączam silnik, słyszę bardzo nieprzyjemny dźwięk...
Otwieram maskę.... woda w układzie chłodzącym dosłownie mi się gotuje :facepalm:
Wentylator się popsuł. :( A dopiero w sierpniu będę miał więcej czasu żeby go naprawić.
Strefa: radiochemia, dozymetria, RAW, RBMK-1000 (sterowanie, neutronika, termohydraulika). Mój blog.
физика ядерных реакторов

Za ten post PanCałka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, Poldzer.
Awatar użytkownika
PanCałka
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 18 Gru 2014, 22:33
Ostatnio był: 28 Lis 2018, 15:48
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 7

Re: Co was w...pienia

Postprzez trolololo w 04 Lip 2016, 17:12

O kurna. Przeglądając grupę na FB "Historyczne Bzdury" zobaczyłem coś takiego.
:

https://polakpotrafi.pl/projekt/teledysk-jaruhy-do-piosenki-lechistan

POMOCY! Mam hemoroidy oczu! Ja już kiedyś pisałem że to całe Turbosłowiaństwo mnie boli, bo mamy naprawdę bogatą historię, i trzeba zaakceptować fakt że w starożytności hasaliśmy po stepach nieobciążeni troskami słowa pisanego, ale do jasnego Sarmaty TO już jest jak dla mnie przegięcie.
Możemy tu się dowiedzieć że:
-Kościół jest i był tylko po to aby zatrzeć wszelkie ślady o Wielkiej Lechii
-Mieliśmy starożytne święte pismo "Głagolicę" (pomijam fakt że zrobili to albo misjonarze, albo pod wpływem cywilicacji zachodu)
-Nasz Historia jest sfałszowana przez niemców i WSZECHPOTĘŻNY NIEZNISZCZALNY NIEUNIKNIONY WATYKAN który ciskał na nas klątwy i krucjaty jak mieli taką ochotę w cesarstwie (a jakże - Narodu Niemieckiego)
Dalej nie słuchałem, bo mnie osłabiło, słuszałem tylko coś jakby przez mgłę, teksty że bla bla bla Watykan bla bla bla palenie kronik bla bla bla Lachowie bla bla bla Persja, Cezarm Aleksander Macedoński, Sarmata, Lech bla bla bla
Błagam, niech ktoś z tym skończy, bo piszę to w konwulsjach i drgawkach!
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 04 Lip 2016, 17:21

Słowianie Wyklęci :caleb:
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 04 Lip 2016, 19:01

>chrześcijaństwo jest fałszywą religią, tylko rodzimowierstwo!
>straszne klątwy Watykanu pozbawiły nas potęgi

Były pościele z Żołnierzami Wyklętymi, niebawem pojawią się kubki ze Światowidem. Nawet nie Świętowitem, i w sumie nieważne, że to Słowianie Połabscy. To dla wojów Lechistanu nie będzie mieć znaczenia.

Są tego plusy - po koszulkach ich poznacie. Są minusy - dość duża szansa, że złożą jaja.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 04 Lip 2016, 22:37

Piec się spierdoliwszy, 3 godz. rozkręcania wieczorem, ukurwiony jak dziecko stróża, a co najlepsze, ch*j wie, czy będzie działał. Do tego wku*wiła mnie pewna osoba z grupy Fantastyczny Targ, od której kupiłem książki. Budzi się pani po 2 miesiącach i pyta, czy dalej aktualne moj zamówienie. Mówię, że tak, poszły dane, przelew, 3 tyg. mijają i książek nie ma. 0 reakcji na wiadomości, co z książkami. Noż ku*wa myślałem, że są tam normalni ludzie, co się chcą wymienić, sprzedać, ale widzę, że jednak nie. ch*j tam te 16 zela, je*ać je, zboleje, niech się pani udławi nimi jak nawet nie ma honoru odpisać. Po ch*j mi dupę zawraca taka śnięta królewna, to nie wiem, ale komentarz to jej zostawię odpowiedni na grupie.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez vandr w 05 Lip 2016, 07:05

Terminus napisał(a):Słowianie Wyklęci :caleb:


>chrześcijaństwo jest fałszywą religią, tylko rodzimowierstwo!
>straszne klątwy Watykanu pozbawiły nas potęgi

Były pościele z Żołnierzami Wyklętymi, niebawem pojawią się kubki ze Światowidem. Nawet nie Świętowitem, i w sumie nieważne, że to Słowianie Połabscy. To dla wojów Lechistanu nie będzie mieć znaczenia.

Są tego plusy - po koszulkach ich poznacie. Są minusy - dość duża szansa, że złożą jaja.


ale co, gdzie, o co chodzi. co się staneło
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 7 gości