Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez ThaiWarrior w 14 Lip 2017, 16:12

Po prostu jestem tym już zmęczony. Od półtora roku w mediach, publicystyce, na ulicy, w domach toczy się walka jednych z drugimi. Czasami zastanawiam się czy otwierając lodówkę nie zobaczę kodu bijącego się na parówki z pisem.
Image

Za ten post ThaiWarrior otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, KOSHI, Beerbarian.
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez trolololo w 14 Lip 2017, 16:19

Dla mnie oszczerstwa strony przeciwnej zaczynają się tam gdzie nie ma się czym pochwalić. A to chyba obecnie nie świadczy o naszych politykach za dobrze.
Jak było PO to wszyscy byli zjednoczeni i wspólnie narzekali że złodzieje :pogarda:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 14 Lip 2017, 17:01

Władza demoralizuje każdego, jak to mówił śp. Jacek Kuroń.

I tyle w temacie.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Hoshka w 26 Lip 2017, 11:19

Mój telefon - wyziewający ducha LG L7, na którego jestem skazana już od dwóch lat po rozpieprzeniu HTC HD2.
Tnie sie to, o otwarciu fb można pomarzyć, messenger podziała przez chwilę - jak mu sie zachce, a czasem nawet pokazuje śmieszny komunikat "Aplikacja SMS/MMS przestała działać" :facepalm: żyć nie umierać a rodziciele czekają i zwlekają z przedłużeniem umowy w play bo cena wzrosła o dyszke a przemiła pani powiedziała im że do 17 sierpnia może sie cena obniżyć dla klientów przedłużających umowę (powiedziała to w czerwcu tak więc zmiana była przewidziana dużo wcześniej) i tkwię z dziadostwem do teraz :-/

Druga rzecz, mianowicie za każdym razem jak otwieram książkę, to wszyscy sąsiedzi nagle włączają kosiarki, parnota po deszczach, okno otwarte i nic tylko słyszę jak rzępolą... Po kij trawe co drugi dzień kosić? Przecież jeszcze urosnąć nie zdążyła... Ale tak, wszyscy dookoła muszą widzieć że coś się wkoło domu robi :facepalm:
Middle fingers up, if you don't give a fuck!

Za ten post Hoshka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MatrixSTR, Leo0502.
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 18 Kwi 2023, 23:29
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Co was w...pienia

Postprzez quanticox w 27 Lip 2017, 22:27

Lipiec i ciągle leje... W robocie już epidemia grypy i sam czuję jak powoli mnie rozkłada. Super :/
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Co was w...pienia

Postprzez mbwrobel w 28 Lip 2017, 09:59

Hoshka napisał(a):Mój telefon - wyziewający ducha LG L7 [...]

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne: jak nie pomoże z menu ustawień ("Ustawienia -> kopia i kasowanie danych -> Ustawienia fabryczne" - nie mam LG, więc ścieżka może ciut się różnić), to spróbuj wykonać "twardy reset" według opisu: https://zapytaj.onet.pl/Category/017,00 ... Reset.html

Tylko nie zapomnij wcześniej zarchiwizować swoich danych: kontaktów, zdjęć i innych dupereli (najlepiej przenieś na PeCeta). Po resecie wyczyść kartę pamięci (jeśli masz w telefonie) i ciesz się telefonem jak nowym.
mbwrobel
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 04 Gru 2011, 15:16
Ostatnio był: 17 Sie 2023, 09:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 14

Re: Co was w...pienia

Postprzez MatrixSTR w 28 Lip 2017, 15:16

Tylko ten telefon muli nawet po resecie ustawień. Jedyne wyjście to korzystanie z fb i messengera w wersji lite. Swoją drogą to normalna aplikacja fb nawet na najnowszych telefonach zamula :u3:
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Co was w...pienia

Postprzez Hoshka w 29 Lip 2017, 17:47

mbwrobel napisał(a):Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne: jak nie pomoże z menu ustawień ("Ustawienia -> kopia i kasowanie danych -> Ustawienia fabryczne" - nie mam LG, więc ścieżka może ciut się różnić), to spróbuj wykonać "twardy reset" według opisu: https://zapytaj.onet.pl/Category/017,00 ... Reset.html

Tylko nie zapomnij wcześniej zarchiwizować swoich danych: kontaktów, zdjęć i innych dupereli (najlepiej przenieś na PeCeta). Po resecie wyczyść kartę pamięci (jeśli masz w telefonie) i ciesz się telefonem jak nowym.


Robiłam to już przez te dwa lata niezliczoną ilość razy, od wczoraj odpierdziela lepsze akcje - nie wysyła smsów od godziny 2-3 po północy. Próbuję wysłać wiadomość - ni ch*ja, "spróbuj ponownie" naciśnięte pierdylion razy - nie wyśle, stwierdze "pier*ole, ide spać", budzę się a ten normalnie wysyła, a jak dostanę wiadomość to dostaję ją w 10 kopiach. Dosłownie przychodzi mi gratisowo 10 kopii tej samej wiadomości.

MatrixSTR napisał(a):Tylko ten telefon muli nawet po resecie ustawień. Jedyne wyjście to korzystanie z fb i messengera w wersji lite. Swoją drogą to normalna aplikacja fb nawet na najnowszych telefonach zamula :u3:


Zamulac wiem że zamula, ale pamiętam że jak wgrałam sobie androida na HD2 to normalnie śmigało, troszkę cięło, ale nie aż tak.
Middle fingers up, if you don't give a fuck!
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 18 Kwi 2023, 23:29
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Co was w...pienia

Postprzez MatrixSTR w 29 Lip 2017, 19:58

Bo ROMy na HD2 nie miały różnych badziewi od LG. Dodatkowo Google chyba specjalnie chciało uwalić starsze telefony bo od 2 lat ich usługi zajmują zbyt dużą ilość RAMu żeby dobrze działały na telefonach z 512 MB. Tak że jedyne co Ci pozostaje to wgranie cyjanogena bez usług google i dogranie sobie do tego messengera i FB lite.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Co was w...pienia

Postprzez Chisu w 29 Lip 2017, 20:37

Żeby nic nie zamulało, trzeba mieć Xiaomi, iPhone'a albo jakiegoś najnowszego Szajsunga. A Messenger Lite byłby mjut, gdyby nie brak dymków rozmów.
Awatar użytkownika
Chisu
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 15 Sie 2013, 21:56
Ostatnio była: 12 Lip 2020, 22:10
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 134

Re: Co was w...pienia

Postprzez MatrixSTR w 29 Lip 2017, 22:01

Głupoty gadasz, mam 3 letni telefon i nic mi nie zamula

Za ten post MatrixSTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Co was w...pienia

Postprzez zdzicho w 31 Lip 2017, 17:05

Po robocie poszedłem do sklepu, potem na busa na 16:35. W busie byłem tylko ja, i koleżanka z pracy, jedna ze sprzątaczek, z którą nigdy nie rozmawiałem, ładna blondyna, dobra dupa z wyglądu. To musiała być ingerencja boska, że znaleźliśmy się w tym samym czasie, w tym samym miejscu, to nie mógł być przypadek. Ale Bóg też wiedział że poprzedniego dnia waliłem konia 6 razy, i mój poziom testosteronu jest ujemny, wiedział, że będę się zachowywał jak pedał, czyli że siądę jak debil i nie odezwę się słowem ani nic. Chciał mnie ukarać za moje grzechy. Potem wsiadł do busa jakiś kolega z klasy tej blondyny, i całą drogę ze sobą gadali. Cóż, takie życie :u3: nie pobolcuje sobie

Za ten post zdzicho otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW, Mruk.
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości