Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Mito w 18 Maj 2018, 16:57

Nie, powyżej 5zł/l mnie boli :E No i wiadomo, dziadkowym stylem jazdy bym może i poniżej 6,5 zszedł, ale to musiałoby być bardzo stabilnie, tylko w trasie, może bez korzystania z klimy (i po m.in. ustawieniu luzów zaworowych, założeniu węższych kapci itd.). Bardziej wku*wia brzęczący wydech i możliwe rozje*anie czegoś w silniku.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 30 Maj 2018, 16:04

Cena paliwa... To jest jakiś absurd. Niemiec zarabia 2000 i Polak 2000 w tym że Niemiec płaci 1.5 a Polak 5.1 dziękuję...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 30 Maj 2018, 21:08

Zachodzę sobie do domu, chcę ponapie*dalać na konsolecie albo obejrzeć coś na sretflixie a tu jeb, taki ch*j - ani to ani to nie widzi sieci wi-fi. ku*wa, 3,5 godz pie*dolenia, resetowania ustawień, ustawiania adresu na sztywno i ch*j wie czego z rozłączanie i włączaniem i wypinanie kabli i nic. W końcu wku*wiłem się i przytargałem bydlaka pod sam je*any router, że mu antenka prawie w żyć wlazła i tadam sku*wysynek zaskoczył i ożył. Wyniosłem go do salonu i wszystko git i konsola się też odmuliła. A salon 5m dalej. Widocznie zaporą nie do przebycia była ścianka g-k i drzwi z paździerza za 2 stówy do pokoju. ch*j, że pół roku był wszystko ok... Dźizys krajz ja pier*olę. Boże daj mnie siłę, żebym nie musiał iść do Grażyny się napie*dolić jak mnie po robocie takie chu*ostwa jeszcze muszą nachodzić...
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak, djcycu.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez BJ Blazkowicz w 01 Cze 2018, 18:09

Od jakiegoś czasu mnie wpienia zakładanie aluminiowych felg do wpierdolonego civica i nazywanie tego "projektem". Strasznie to słowo straciło na wartości bo generacja rurkowców strasznie go nadużywa.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!

Za ten post BJ Blazkowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave.
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 21:57
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 01 Cze 2018, 19:48

aLbo licytacja w stylu kto załozy większe fele :-(
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 09 Cze 2018, 18:38

>zamów paczkę w RUCHu
>miej przeczucie, że coś się złego stanie, jeśli wpiszesz numer ręcznie, zamiast ctrl c ctrl v
>mimo to wpisz ręcznie
>cykanie_swierszcza.wav przez 2 dni
>sprawdź numer telefonu, podałeś błędny
>zadzwoń do supportu, podaj poprawny numer telefonu
>cykanie_swierszcza.wav przez kolejne 2 dni
>znowu podałeś zły numer telefonu :u3:
>znowu dzwoń do supportu

Image
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Leo0502, Wheeljack, Pijawol, GajgerW.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez HuczuL w 11 Cze 2018, 10:07

trolololo napisał(a):Ze Steamem mam ten sam problem. Jedynym rozwiązaniem jest chyba wyłączyć autostart i uruchamiać ręcznie.
Ja ze Steam nie mam żadnych problemów na Win 7 Ultimate. Windows 10 ma niedociągnięcia i mase błędów w rejestrze. Nie jest zbyt stabilny, no ale inni wolą się, z nim męczyć...
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 14 Cze 2018, 20:52

2026 - 48 drużyn w 16 grupach na MŚ. Wspaniały pomysł bulwy. Chwilę potem... Arabia dostaje wpierdal 5:0 na otwarcie. :pogarda: Tak, chcę więcej egzotycznych drużyn na tej imprezie. Marzę kurła o takich meczach jak Jamajka - Bangladesz tudzież Oceania - Burkina Faso. :facepalm: spie*dolili ME, LM, LE to czas spie*dolić jeszcze MŚ. Piłka ponoć łączy... chyba będzie, ale w bólu raka oczu od 2026. Idź ta z tom gałom w ch*j. No ale kasa i profity się bedom zgadzać :kupa:
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Microtus w 14 Cze 2018, 23:09

No ten mecz to jakieś jaja były... Nie wiem co się wszyscy tak jarają tymi Rosjanami jakby wygrali z Brazylią.
ku*wa ten bramkarz wpuszczał wszystko. Nie mówiąc ogólnie ogrze obronnej, której w wykonaniu Arabów nie było.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Co was w...pienia

Postprzez quanticox w 18 Cze 2018, 06:32

Pewnie przez ramadan :D
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 18 Cze 2018, 19:53

Microtus napisał(a):Nie mówiąc ogólnie ogrze obronnej, której w wykonaniu Arabów nie było.


Aż dziwne, że nie było, żadnych samobójczych ataków ze strony arabskiej :D

Sytuacja z dzisiaj. Myślałem, że rozpieprzę przychodnię. Nienawidzę łazić po lekarzach. Ale raz do roku trzeba - z pracy wysyłają na badania okresowe.

No więc badania rozpocząłem w piątek 01.06 i zrobiłem wszystkich lekarzy oprócz okulisty, bo choć powinien być to go nie było. Niestety w niedzielę 03.06 musiałem wyjechać na 2 tygodnie do Wrocławia. Więc...

Do okulisty wybrałem się dzisiaj. Byłem w przychodni około 08.30. Oczywiście kolejka emerytów, a ja wlazłem w tym samym momencie co "stara baba o kulach". "Stara baba o kulach" pyta się kto ostatni i, że teraz ona jest ostatnia. To ja mówię, że ja wtedy jestem za "starą babą o kulach". Usiadłem, wyciągnąłem książkę i zacząłem czytać, gdyż tematy w stylu "PIS lepszy od PO" i "Jestem chora/chory na wszystko" mnie nie interesowały...

W międzyczasie...

"Stara baba o kulach" stwierdziła, że musi gdzieś wyjść. Potem przyszła "zaborcza baba" z "dziadkiem - śmieszkiem" i się zapytała "kto ostatni". To mówię, że ja. No i oczywiście wróciła "Stara baba o kulach".

Po jakimś czasie przyszedł "dziad teraz ja" i się pyta kto ostatni. Nie słyszałem tego (później się dowiedziałem), bo byłem prawie na drugim końcu korytarza (taka kolejka), ale "stara baba o kulach" powiedziała, że ona jest ostatnia (tyle, że tak na prawdę "dziadek - śmieszek" był ostatni). Co jakiś czas ludzie dochodzili do kolejki, która się wydłużała. W trakcie przybywania ludzi doszło do jakiejś awarii systemu, przez co okulistka nie przyjmowała przez pół godziny.

Awaria usunięta. Kolejka się ruszyła i zbliża się kolej "starej baby o kulach". Gdy "stara baba o kulach" się wbiła do lekarza rozpoczęła się awantura o to kto następny. Mówię, że przyszedłem równo ze "Starą babą o kulach" i jestem za nią, a "dziad teraz ja" twierdzi, że teraz on. "Zaborcza baba", wrzeszczy, że była za mną. "Dziad teraz ja", że teraz jego kolej. Pytam się go "jak to możliwe, że byłem tu przed Panem, a Pan wchodzi przede mną?". W odpowiedzi usłyszałem, że "to śmieszne, bo on był za starą babą o kulach".

Bardzo poirytowany przepuściłem "dziada teraz ja". No, ale nic, godz. 11.35 wchodzę w końcu do okulistki (po 3 pieprzonych godz.), a lekarka do mnie, że na badania okresowe przyjmuje dopiero od 13.00. moja mina wtedy wyrażała coś pomiędzy "nigdy w życiu się tak nie ubawiłem", a "oczyszczę z tego nędznego motłochu jakim są ludzie cały świat, a ich dusze dam najbardziej szubrawym demonom na pożarcie".

Raz w roku muszę iść do lekarza i marnuję tam cały dzień, przygryzając wargi by nie być chamskim wobec starych i chorych ludzi "którym się należy szacunek"...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez Akinaro w 19 Cze 2018, 08:25

Stalker Rambo napisał(a):Raz w roku muszę iść do lekarza i marnuję tam cały dzień, przygryzając wargi by nie być chamskim wobec starych i chorych ludzi "którym się należy szacunek"...


Jak jeszcze mieszkałem w Polsce to wolałem wydać te 20-40zł iść prywatnie, poczekać 10min i gotowe. Tak jak ty ja raz na ruski rok chodziłem do lekarza więc wydać te 20-40zł(bo tyle płaciłem za wizytę jak miałem zapalenie ucha i coś z okiem i nie mogłem wytrzymać już). Majątek to nie jest, tyle to pizza kosztuje więc można wydać wiedząc że się nie trzeba męczyć i czekać do 13. Fakt że ja tylko byłem tam po receptę, ale z tego co wiem badania póki są standardowe to tyle samo, cokolwiek innego to trzeba już więcej bulić, ale za szybkie wizyty tylko by majster wypisał recepte to można wydać...
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości