Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez trolololo w 29 Cze 2017, 16:37

Oskarżasz mnie o turbo?

Dla mnie też nic. Ale to w końcu ludzie którzy uważają że Słowianie tworzyli "Niescentralizowame imperium na zasadzie podziału na województwa w systemie demokracji wiecowej".
Niech ktoś im uświadomi że wiece to była oligarchia, a nie demokracja, oraz że "Niescentralizowame imperium" to taki sam twór jak "cnotliwa kurtyzana".
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez vandr w 30 Cze 2017, 17:20

Jakiś gil mnie w nosie zasechł, wydłubałem i od 2 dni mam jakąś bulwę co piecze.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Co was w...pienia

Postprzez trolololo w 30 Cze 2017, 17:28

Może to był włos?
Czas leczyyy raaany...
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Co was w...pienia

Postprzez doomer77 w 30 Cze 2017, 20:12

Klienci, którzy wiedzą lepiej, jak coś zrobić, chociaż nigdy tego nie robili :mad:

Wykonuję usługę dla klienta na jego terenie. Zakres prac spory, ja jestem leniem, więc już dawno zoptymalizowałem sobie pracę tak, aby maksymalną wydajność (która obok jakości jest priorytetem) uzyskać możliwie najmniejszym wysiłkiem. A tu słyszę, że gdybym zmienił kolejność prac, byłoby szybciej, że niepotrzebnie wykonują jakąś czynność, albo szkoda, że wchodzę na drabinę dwa razy, skoro można raz (pod warunkiem, że ma się trzy ręce). Gula skacze, przerwać nie można, bo za dużo materiału już poszło a odszczekiwanie nie skutkuje.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Co was w...pienia

Postprzez PMG w 09 Lip 2017, 21:27

Latem na moim wypizdowiu powstaje wylęgarnia domorosłych rajdowców. Ludzie, którzy prawo jazdy znaleźli w płatkach śniadaniowych, a kluczyki komuś zaje*ali, jeżdżą jak posrani, nie licząc się z czymś takim jak przejście dla pieszych, garby, ograniczenie prędkości i nie przyjdzie im nawet do łba, aby ominąć osobę poruszającą się poboczem. Szczególnie wku*wia mnie, kiedy ktoś jedzie za mną powolutku, aby nagle przycisnąć na gaz tak głośno, że gówno mam na ostatnim zakręcie, bo nie wiem, czy zaraz nie skończę pod kołami jakiegoś debila (ciężko powiedzieć, czy to początek nerwicy, czy po prostu ewolucyjny odruch). Jeszcze gdyby samego siebie na jakimś drzewie zaje*ał, to cóż - selekcja naturalna, ale najgorsze jest to, że może zabrać kogoś ze sobą...

Za ten post PMG otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gro3a, Pijawol.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Co was w...pienia

Postprzez hunt w 13 Lip 2017, 19:19

Verhofstadt chce pilnego posiedzenia komisji PE w sprawie Polski


http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2416953
Awatar użytkownika
hunt
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 06 Kwi 2016, 12:10
Ostatnio był: 15 Sie 2017, 09:38
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: Co was w...pienia

Postprzez trolololo w 13 Lip 2017, 19:22

Tere-fere pierdu-pierdu :u3: Nic nam nie zrobią. Albo znajdują Jarosława na zakupy brukselki w Amsterdamie. Raczej nic co się odbije na gospodarce, bo w wielu przypadkach jak my tracimy, to tracą też Niemcy.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 13 Lip 2017, 21:06

>polskie sądownictwo
>niezależność i bezstronność

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Niechże oni wszyscy się wzajemnie wymordują, tak dla dobra społeczeństwa.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 14 Lip 2017, 07:39

Jak w każdej rewolucji przechodzimy okres restauracji ustroju przedrewolucyjnego. Oczywiście nie jest on do końca taki sam, bo jakieś zdobycze rewolucji muszą zostać dla nowej burżuazji i jakieś ochłapy wizerunkowe dla chłopstwa, więc pierwszym zostawiono trochę przykręcony fiskusem wolny rynek a dla tych drugich nowa komuna udaje, że jest teraz wierząca i walczy z wyzyskiwaczami i spekulantami [przedsiębiorcy chcący korzystać z należnych odliczeń VAT czy sędziowie]. A teraz ponoć przyszedł czas na odbudowę PGR-ów. ;-)
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez ThaiWarrior w 14 Lip 2017, 14:12

Nie wku*wia Was to, co się dzieje w naszym kraju? Mam serdecznie dość polaryzacji społeczeństwa, wzajemnych oszczerstw i prześcigania się w irracjonalnych debatach publicznych. Wszyscy są siebie warci. Kodowcy, pisowcy, rydzki, razem, osobno, antifowcy, narodowcy. Niech te zwaśnione strony się zbiorą na ubitej ziemi i walczą na śmierć i życie. Rzygam już tym wszystkim. Przy rodzinnym stole nie można spokojnie usiąść bo sobie połowa biesiadników skacze do gardeł. Jedna i druga strona, jak ta tłuszcza, jest wodzona za nosy ichnią tania propagandą, napędzana chwytliwymi hasłami. Bleeee.
Image

Za ten post ThaiWarrior otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PMG.
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 14 Lip 2017, 14:19

Kwestia podejścia. Można ku*wić, można wyjść, można szukać punktów wspólnych i... doprowadzić do jakiegoś konsensusu. Nie z każdym oczywiście, ale zazwyczaj da się pogodzić przeciwne strony, i to nawet skrajne, jeśli sprowadzi się rozmowę na odpowiednie tory, nawet bez zmiany tematu. Albo spacyfikować mniejszość lub grubo opie*dolić zebranych i wtedy skok w inne zagadnienie :D Sprawdzało się i wśród znajomych i wśród rodziny.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 14 Lip 2017, 15:23

ThaiWarrior napisał(a):Nie wku*wia Was to, co się dzieje w naszym kraju?


Ano wqurwia...

Ale co zrobisz? Przed wojną najpierw kłócili się narodowcy z socjalistami, potem beneficjenci sanacji z centrolewem. przed rozbiorami frakcja francuska tłukła się z obozem rosyjskim...

Na dodatek nasze społeczeństwo przez cały czas komuny było oduczane samodzielnego myślenia a za to było tresowane w nienawiści do wroga klasowego [wyzyskiwacz, spekulant] i narodowego [Niemcy, zachód] i dzisiaj cyniczni politycy wykorzystują te same mechanizmy, bo nic nie mobilizuje tak elektoratu jak strach [emigranci] i wróg: klasowy - sędziowie, narodowy - znowu Niemcy.

Jedna i druga strona definiują się poprzez negację przeciwnika, więc nie dziw się, że się nie dogadają - ktoś a w zasadzie wszyscy musieliby przyznać, że nie mają racji, prawda leży gdzieś zupełnie indziej, świat nie jest taki czarno-biały a oni sami nie są tymi dobrymi za których się uważają.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości