Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 15 Sie 2017, 20:19

Pamięciówke strzel. Calebowi pomaga :caleb:

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave, caleb59, KoweK, Pangia.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 17 Sie 2017, 21:17

200 Chrobrego... Chepało mi się po skurwisynu jeszcze 4 godziny mimo podwójnego obiadu. Ciut za stary ch*j dla mnie. Poczet królów nie bardzo służy mojej wątrobie...
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez BJ Blazkowicz w 18 Sie 2017, 23:14

Jako jedyny na ziemi dałem radę się przeziębić w 30 stopniowym upale, od 2 dni chodzę jak zombie mimo tony prochów i nic przy capri nie zrobiłem bo łeb tak naku*wia że myśleć nie mogę.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 21:57
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Co was w...pienia

Postprzez KoweK w 19 Sie 2017, 01:38

Ale wiesz, że chorujemy od bakterii (!) a nie od temperatury? Radzę zmienić towarzystwo ;) :u3:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Co was w...pienia

Postprzez Woland w 19 Sie 2017, 21:38

Moja była robota xD
Pracowałem w ulotkach chwilówek. Kontroler - facet normalnie cuudooo. A raczej antycudo...
Gnoił że hej dla czystej zabawy. Głównie chorą psychicznie, zmuloną lekami współulotkarę o której walił tekstami że na przykład z pewnością jest dziewicą "nówka nieśmigana" i bym ja przeleciał...
Jak kazał pójsć w jakiś wypizdów nie wiem gdzie i pytałem gdzie to jest, to tylko ciśnął bekę w smsach jak śmiem niewiedzieć. To mu mówię by ćwiczył na kimś innym takie żarty. Chwilę potem dostałem telefon gdzie darł się jak nienormalny że mi "mordę obije" :o
A w ogóle narkoman, jak współulotkarę jechał by olała leki by lepiej pracować, chwalił się że w rozpoznawaniu tego czy ktoś bierze leki czy coś innego jest ekspertem i wymieniał całą listę narkotyków z jakimi miał kontakt.

Patola over9000

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia, KOSHI.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gro3a w 26 Sie 2017, 17:07

Wpienia mnie zapierdziel w robocie. Dzień w dzień odwalać żużel łopatą, bo dojazdu niema przez zawaloną bramę tonami węgla. Placowy dostał nawał roboty i musiał całymi dniami kosić trawę, bo prezes je*anego zakładu przyjeżdża na święto mleka. Mieli wywieźć wcześniej, ale nie pasowało nikomu bo żniwa.... Ten nasz kierownik coraz bardziej leci sobie w balona. Zaraz sam dostanie gumofilce i łopatę, a potem wio...

Dziś wróciłem z roboty i jako że obecnie niema miejsca na podwórku, postawiłem auto na parkingu. Obszedłem w koło posprawdzać powietrze w oponach i światła. Wracam za jakieś trzy godziny i widzę długą rysę pod plastikiem na drzwiach. Znowu jakaś ku*wa porysowała mi samochód. Wyraźnie widać złoty kolorek, ale co z tego jak i tak nie dojdę kto to mógł zrobić, bo jakaś menda z urzędu kazała kamerę z parkingu skierować na ruiny zamku... Taa ludziom dewastują samochody a oni się o kawał ruiny boją, żeby nie wynieśli...
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was w...pienia

Postprzez Dżuz w 29 Sie 2017, 23:50

Ostatnia zmiana wizualna na YouTubie. Nie dość, że wywalili np. zakładki subskrypcji na górze strony, to jeszcze tak pomieniali kolorystykę, że aż oczy bolą. A ta czerwień ku*ewska :tm: to już poważnie męczy wzrok :caleb:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image

Za ten post Dżuz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol, PMG.
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Co was w...pienia

Postprzez Leo0502 w 30 Sie 2017, 01:47

@Dżuz
Po prawej na górze znajduje się zębatka, po kliknięciu jej pojawia się lista wraz z opcją "przywróć klasyczny wygląd", co sprawia, że strona wygląda względnie czytelnie i normalnie
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 30 Sie 2017, 22:52

A u mnie coś się popsuło i nic się nie zmieniło (co w zasadzie mnie cieszy). Nawet, jak wyłączę Stylisha i Greasemonkey, to poza innym logiem (napis jest czarny i ma dodatkowo dopisane PL w indeksie górnym, mimo że YT mam po angielsku, a sam napis był wcześniej biały) nie widzę żadnych zmian.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 01 Wrz 2017, 19:53

Będę miał w klasie nowego chłopaka, który...ee.. No w potocznym języku nazywany pi@dą, ci#ą, pedałkiem i tak dalej. Nie chodzi o to że nie darzę takich typów sympatią, ale jego zachowanie zbliżone do kobiecego, malowanie się i donoszenie na wszystko, a co najważniejsze obrażanie Polski już tak. Naprawdę może to kwestia mnie, ale te jego ruchy i makijaż, oraz słowa z tej niewyparzonej mordy sprawiają że nóż otwiera mi się w kieszeni. Mamy XXI wiek i zaszło wiele zmian, ale błagam, takie typy jak on to już przesada... A wiecie co jest najlepsze? Dziewczyny które znam wolą takich jak on, albo typowych sebixów, więc zaczynam się przekonywać że stwierdzenie Łobuz kocha bardziej jest prawdziwe...Macie podobne odczucia? Czy obraz mężczyzny się zmienił? Być chamowatym, wiecznie pijanym i mieć poziom inteligencji równy temperaturze ciała, a jednocześnie opędzać się od dziewczyn?

PS. Jeżeli zapytacie czy jestem o to ostatnie słowa zazdrosny-nie. Mam uroczą i wspaniałą dziewczynę, która sprawia że każdy dzień jest lepszy :D . Ale czy nie macie przemyśleń że ten świat idzie w złym kierunku?
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 01 Wrz 2017, 20:27

Starożytni też lubili być zniewieściali. Zmienia się technika, człowiek pozostaje taki sam. Świat zawsze zmierza w złym kierunku, a jednak... a jednak nie. Wydaje mi się, że to trochę przypomina wychylenia wahadła metronomu - raz leci w tę, raz w tę, rzadko jest bliskie stanu "normalnego". Jako gatunek przeskakujemy z hedonistycznej rozwiązłości w chorą pruderię. I sam się zastanawiam kiedy to minie i ludziom przestanie odpie*dalać z powodu seksu. Już pomijając tysiące innych zaburzeń w tę czy inną stronę.

Dzisiaj na przykład przeczytałem artykuł sprzed niemal dziesięciu lat o morderstwie kobiety. Dwóch szczawików, w tym jeden to "młody ojciec" sześciomiesięcznej dziewczynki zgwałcili, zmasakrowali i zamordowali 29-latkę tylko dlatego, że uznali ją za brzydką. Spotkali ją, kiedy przyszła na spotkanie z typem z internetu, który zrezygnował z przyjścia i ją olał. No i ją zarżnęli jak zwierzę. Znalazłem jej zdjęcie za życia. Nie była ładna, fakt. Ale przede wszystkim była zaniedbana - taka "brzydula" z której da się mimo wszystko zrobić kobietę o co najmniej przyzwoitej urodzie. Ponoć była sympatyczna, pracowita. Ale nikt tego nie doceni i jej nie pomoże, bo dawno już zgniła w trumnie, a pewnie i w foliowym worku, bo ciało było ledwo do rozpoznania. I z jednej strony czuję pewien "sprawiedliwy wkurw", że powinno im się zrobić przegląd 362 metod UPA, a z drugiej: to było zawsze. Za człowieka pierwotnego, w Babilonie, Fenicji, Songhaju; u Olmeków, Pigmejów i Jaćwingów; u Niemców, Japończyków, Khmerów i Arabów. Zawsze ku*wa.

I taką klamrę zrobię: ten świat zawsze szedł w złym kierunku, a jednocześnie nie. Dychotomia, psia jego mać.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ThaiWarrior.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 01 Wrz 2017, 21:29

„świat zawsze idzie w złą stronę”… A może po prostu normalni, zdroworozsądkowo myślący ludzie do niego nie przystają?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości