Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wiewi0r w 18 Paź 2014, 13:46

Może nie tak jak niektórzy z gimbofanów :suchar:, ale zasadniczo niezadowolony z wczorajszej premiery nie wyszedłem.

Łupy, czyli igra i tyle ksionżków w cenie trzech. BTW, gra z autografem Meesha dostępna już nie długo na aledrogo... ;)
Dodatkowo dziękuję Pin Up Candy za schwytaną ze sceny książkę i autograf, przepraszam przyjaciółkę/dziewczynę/żonę* (niepotrzebne skreślić) "Jednego z dwóch ludzi, przez których Fabryczna Zona w ogóle powstała" za spowodowanie zmiany wilgotności nogawki spodni napojem słodowym, Bartkowi Biedrzyckiemu i Meeshowi za autografy i możliwość skosztowania ruskiego (ponoć) bimbru (ponoć).
Kowkowi, Wheeljackowi, Glikolenowi, Edce i koledze weteranowi za pamiątkową fotkę, Wampirowi za robienie za fotografa całej imprezy.
Nie dziękuję Wolności za jednoznaczne propozycje. :P
ImageImage
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wayathin w 02 Lis 2014, 00:17

Nowe dziecko sqadu B.O.K. czyli płyta Labirynt Babel.
Livebandy w rapie są dość rzadko spotykane.
W porównaniu do 'W stronę Zmiany" Labirynt jest bardziej pesymistyczny i bardziej jednolity. Kawałki nie odbiegają od siebie za mocno. Dużo jest odwołań do mitologii greckiej, biblii i innych tekstów kultury. Bardzo dużo, nawet jak na Bisza. Brakowało mi w jego twórczości tekstów nie podbijających pod gusta przeciętnych nastolatek. Dobrze, że z nową płytą wrócił na właściwy tor. Bity coraz lepsze. Oryginalne. Za każdym razem ciary przechodzą.

Widzę na necie wiele porównań do "Wilka Chodnikowego" (pierwsza solowa płyta Bisza), która w zeszłym roku uzyskała status Złotej. Labirynt raczej Złotą nie będzie, ale będzie to tylko świadczyć o jej lepszej jakości.
Grafiki - śliczniutkie.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Co was cieszy?

Postprzez Tormentor w 03 Lis 2014, 11:31

up@ Dla mnie płyta ciekawa, ale u Bisza męczy mnie jego patetyczność i parcie by w jak najładniejszy sposób ubrać swój tekst i według mnie brzmi to czasem jak bełkot. Tak to widzę, tak to czuję. Nie mniej jednak jeden z najlepszych mc w Polsce.


Właśnie oglądam openingi ze starych bajek/kreskówek, ale się japa cieszy, teksty piosenek do dzisiaj się zna hehe.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Co was cieszy?

Postprzez margarita w 08 Lis 2014, 18:27

A mnie ostatnio cieszą - i to bardzo - moje nowe studia. Nowy kierunek znaczy się. (Dla zainteresowanych powiem, że nazywa się toto "zastosowania fizyki w biologii i medycynie", a specjalizacja na której jestem i która zaczyna się już na pierwszym roku to "optyka okularowa i optometria".)
Tutaj czuję się o wiele lepiej niż na poprzednim i mimo że presja, jak i wszędzie zresztą, jest, tak samo jak stres (szczególnie przed laborkami*), to jakoś specjalnie to nie zniechęca, a wręcz przeciwnie, motywuje do tego, żeby się uczyć więcej. Plus jest mi trochę łatwiej z fizyki i matematyki, bo na WAT miałam jej o wiele więcej niż tutaj, więc nie muszę spędzać nad tymi dwoma przedmiotami aż tak dużo czasu, co najwyżej żeby sobie cośtam przypomnieć, i mogę skupić się na optyce i biologii.
Nawet moja mama mówi że widać, jak bardzo mi się podobają te studia, bo za każdym razem jak przyjeżdżam do domu to opowiadam jej o tym, co robiliśmy na laboratoriach i na innych zajęciach i dopóki nie wyczerpię tematu, to mi się buzia nie zamyka. :E

*Jeden z prowadzących podobno (mówię podobno, bo u nas akurat jak wejściówka poszła źle, to dopytywał przy tablicy i trochę pomagał, zamiast od razu wyrzucić) wywala bezlitośnie, a poprawiać można tylko jedną laborkę. A jeżeli nie zaliczymy laboratoriów z tego semestru, to nie wolno nam w przyszłym semestrze chodzić na optykę fizjologiczną, co z kolei blokuje nam optometrię na drugim roku... Więc de facto trzeba wtedy studiować rok dłużej. :E
– Tato, dlaczego nie możemy jechać z tobą?
– (do siebie) Bo jesteś mortalem, synku, a ja nie lubię paradoksu.
Awatar użytkownika
margarita
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 14 Gru 2011, 19:17
Ostatnio była: 21 Lis 2015, 21:28
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 129

Re: Co was cieszy?

Postprzez scigacz1975 w 08 Lis 2014, 19:34

Wolny weekend spędzony spokojnie w domu. Kobieta, syn, pies, spokój, brak pośpiechu. Ciepło i miło. Co trzeba więcej?

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wojas21.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 09 Lis 2014, 01:10

Że wreszcie ktoś stworzył do L4D2 moda naprawiającego w większości te kalekie animacje Ocalonych. Po półtora roku szukania wreszcie ta gra jest zdatna do użycia.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wayathin w 19 Lis 2014, 00:32

Nowa herbata. I kupno jej, a dlaczego?
Niedawno wybrałam się do herbaciarni uzupełnić zapasy. Niewielki sklepik na bazarku prowadzony przez prze miłą starszą Panią. Jak otwiera się drzwi to od razu czuć ten zapach. Sklepik jest mały i przytulny cały obstawiony pudłami i workami z najróżniejszymi herbatami i kawą. A w wolne miejsca poupychane są akcesoriami do naparów. Wiecie, kubki, zaparzaczce, pojemniki, słoiki, czajniczki, bombille. Wygląda to jak jakiś sklepik pt "konfitury babuni". W dodatku ceny nie są wygórowane w porównaniu do jakości i wyboru. Wszystkie sypkie produkty pakowane są do specjalnych opakowań elegancko podpisanych.
Właśnie kończę zieloną jaśminową (z poprzedniej wizyty) i chyba niedługo wybiorę się ponownie.
Ostatnio edytowany przez Wayathin, 19 Lis 2014, 20:14, edytowano w sumie 1 raz
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.

Za ten post Wayathin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, Soviet.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Co was cieszy?

Postprzez Tormentor w 19 Lis 2014, 01:01

Od dłuższego czasu pocinam w FOnline 2. No jaram się niesamowicie, wciąga jak karuzela. Przechadzki z kompanem po ruinach i strzelanie do punków czy innego ścierwa.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Co was cieszy?

Postprzez szm w 20 Lis 2014, 02:06

A mnie cieszy wypowiedź Svena Lau, który podobnież powiedział, ze "giermańscy" salafici już się szykują do nawracania Polski, mają w swoich szeregach wielu Polaków mieszkających w Niemczech i wogle. A cieszy mnie dlatego, że w końcu może będziemy mieli okazję do ścięcia kilku pustych, salafickich łbów tych kozojebców.
NA KOWNO!

Za ten post szm otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuballa44.
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adik w 26 Lis 2014, 23:26

Jedna rzecz która mnie cieszy w moim wkurzeniu który już opisałem to to że, zakupiłem Max Payne 3 za 19.90 zł teraz tylko pobrać ze steam 30 GB i weekend zajęty.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 18 Kwi 2024, 08:50
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Re: Co was cieszy?

Postprzez LSkiper w 26 Lis 2014, 23:47

Ostatnio mnie cieszy nowy komputer. W końcu Lost Alpha jest zdatna do grania i płynna. Maximum graficzne, AA x4, DX10.1, i wszystko wygląda wyku*wiście. Nic tylko grać :) .
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra

Za ten post LSkiper otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive M3Fis70, Mito.
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 18:51
Miejscowość: Zadupie za Poznaniem
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Co was cieszy?

Postprzez M3Fis70 w 28 Lis 2014, 00:24

Cieszą mnie ciepłe słowa użytkowników forum. Dziękuje ;)
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości