Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 26 Kwi 2016, 15:39

Universal napisał(a):Francuski to ta sama rodzina języków? I to ja mam iść spać? :E

No dobra, tak mówili w szkole i niepotrzebnie to zapamiętałem. :E Nie zmienia to faktu, że niektóre słowa w języku francuskim są identyczne co w angielskim (unikam stwierdzenia, że to kalka, bo nie wiem, który język czerpał z którego) i ogólnie mówi się, że dobra znajomość angielskiego pomaga w nauce francuskiego. Czy to prawda – trudno mi powiedzieć, bo sam po francusku umiem tylko kilka słów, parę zwrotów i podstawowych zdań, podobnie zresztą z językiem niemieckim.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez lehoslav w 26 Kwi 2016, 15:48

Universal napisał(a):Francuski to ta sama rodzina języków? I to ja mam iść spać? :E


Tak, rodzina ta sama. Indoeuropejska.
Tylko inna grupa. Angielski to język germański, francuski to romański.
Zresztą polski jako język słowiański również należy do tej rodziny.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)

Za ten post lehoslav otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wave w 27 Kwi 2016, 19:50

Nowy rozrząd, paski, EGR i ustawienie zapłonu w pancerniku. :caleb:
Just playing around with SDL.

Making unusual shapes and a little tonned fractals by powerful tool called Photoshop. ;)
Awatar użytkownika
Wave
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 18 Lut 2016, 22:22
Ostatnio był: 29 Kwi 2023, 09:48
Miejscowość: great frequency
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 21

Re: Co was cieszy?

Postprzez agata w 27 Kwi 2016, 22:04

ohhh, jadę w weekendzik po nowe autko <3 moja srebrna strzała odchodzi na zasłużoną emeryturkę i zastąpi ją biały rumak - piękniusia toyotka corolla. Tak się cieszę: :E
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image

Za ten post agata otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Co was cieszy?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 29 Kwi 2016, 14:27

Mnie dwa dni temu rozpieprzyła pewna scena. Nauczycielka miała urodziny, a nasz klasowy rozbawiacz obiecał jej kilka dni temu prezent. Ta przypomniała mu o obietnicy. Ten zwiał ze szkoły i wrócił z butelką od wódki, która była napełniona wodą(prawdopodobnie). Co się stało? Dostał punkty ujemne, a podczas przerwy zabrano mu e-papierosa, Zippo i papierosa. :facepalm: Dzisiaj przyszedł zj#bany od rodziców i nie miał już ochoty do żartów.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was cieszy?

Postprzez Arapskyy w 29 Kwi 2016, 14:39

Moi rodzice pojechali do Gołdapi na 2 dni i jest super.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Co was cieszy?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 29 Kwi 2016, 14:52

Dla porównania ja mam dzisiaj wolny dom od 18 do 8. W sumie niewiele zrobię(czytaj nic) ale prawdopodobnie zagram po raz enty w Kings Bounty Legenda(kocham tą grę) i rodzice nie będą mi przerywać rozgrywki w najlepszym momencie. Postawiłem sobie za cel przejście wszystkich misji pobocznych.

Zostało mi jakieś 40 :-/ Tak czy siak przejdę w 100% tę grę. Chyba że, mój laptop dostanie czegoś( mój blaszak dwa razy popełniał seppuku, gdy kończyłem Legendę :( Podobnie laptop mojej babci . Okropna sprawa.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was cieszy?

Postprzez Leo0502 w 29 Kwi 2016, 15:03

Zacząłem jeździć rowerem do szkoły. Żegnam komunikację miejską (żartowałem, widzimy się w zimie :caleb: )
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Co was cieszy?

Postprzez Arapskyy w 29 Kwi 2016, 15:08

Świetny masz grafik jeśli to tak można nazwać, ale mam nie lepszy. Pewnie rodzice wrócą popołudniu jutro, więc będzie trza nadrobić. Może jakaś nocka, której nie było od dobrych kilku miesięcy. Z tego co pamiętam pod koniec sierpnia ostatnia. A po za tym książkę poczytam, którą zacząłem w poniedziałek. I tyle....
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Co was cieszy?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 29 Kwi 2016, 15:15

Cóż, ja zacząłem oglądać Rocka i jego Dying Light (:stare: ) i czytać Apokalipsę Z Manela Loureiro( ŚWIETNA) i tyle. Ten tydzień też był luzik, bo w klasie jest po 6-8 osób. Co prawda w przyszłym tygodniu mam 3 klasówy :sidor: , więc ten weekend zamierzam spędzić na pełnym relaksie.(Tak jak reszta życia... :suchar: ) A dalej jakoś to będzie. Co prawda koleżanki namawiają mnie na wyjście na dwór, ale ja wolę udawać mieszkańca Metra. W sumie to taki noł lajf ze mnie. No ale co, wolna noc przede mną :D
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was cieszy?

Postprzez vandr w 04 Maj 2016, 16:53

No, po pół roku oczekiwania :D

:

Image
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal, Pangia, Cromm Cruac.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Co was cieszy?

Postprzez HitFan w 05 Maj 2016, 17:03

Wczoraj łatwy temat rozprawki, a dziś dość spoko arkusz z matmy. Może rozwiązania Onetu nie są w 100% dobre, ale według ich wyników mam pewne 39/50 pktów licząc wszystkie zepsute zadania po 0 pkt. Może się trafi gdzieś jeden, czy dwa punkty w otwartych, więc myślę, że 80% będzie :)
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości