Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Szagart w 21 Wrz 2016, 20:08

Cieszy mnie fakt, że zajrzałem tu po długiej nieobecności i dalej ludzi dużo :). No dobra, to może nie, bardziej, że kupiłem wczoraj nowy telefon (Iphone) i mam nadzieję, że będzie wart swojej ceny. Zadowala mnie też fakt, że 9 dni do wypłaty :caleb:
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez GTR w 02 Paź 2016, 09:18

Udane 18-naste urodzinki, szkoda że części rodziny nie mogło być ale trudno, zdarza się. Od brata dostałem przezajebisty prezent - zestaw narzędziowy, i to naprawdę konkretny. Mała i duża grzechotka, do nich przedłużki, przeguby, pokrętła, bity (torxy, imbusy, PH, płaskie), nasadki (w sumie od 4 do 32), nasadki torxy (od E4 do E24), kilka długich nasadek, klucze do świec z gumowym pierścieniem... jak ktoś jest kumaty to bez problemu ściągnie głowice, wymieni rozrząd, i nie tylko.

No i z wujkami się nawaliłem :caleb:
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Co was cieszy?

Postprzez Poldzer w 12 Paź 2016, 18:38

Kupiłem sobie różnych narzędzi do samochodu, poprawiłem ogrzewanie, zrobiłem rozrząd (pasek, rolka), uszczelniacze na wale korbowym i wałku rozrządu, uszczelkę pokrywy zaworów. Za tydzien zmiana oliwy, uszczelki pod misą olejową i chyba nagrzewnicy. I na kolejne 50 000km mam spokój z nim :bj:

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gro3a.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 19 Paź 2016, 14:23

Cieszy mnie to, że dzięki mojej pomysłowości udało mi się naprawić replikę pistoletu. Jako, że mam w garażu dość duży asortyment przeróżnych części, to i znalazłem plastikową tulejkę, którą wkleiłem w środek pękniętego tłoczka. Dorobiłem nową uszczelkę o mniejszym przekroju, złożyłem wszystko do kupy i replika znowu ożyła :D

No i cieszą mnie dwa dni wolnego od mojej popieprzonej roboty. Przez ostatnie kilka dni nie szło tam wytrzymać, bo pie*dolone nieroby czekały, aż ktoś coś za nich zrobi. No ale mam nadzieje, że trochę odpocznę od tych bałwanów i nabiorę wystarczająco dużo energii do powrotu do pracy ;)
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez Leo0502 w 19 Paź 2016, 17:37

Jak jadę do szkoły to mam albo bezpośrednio autobus (jak na pierwszą lekcję), albo autobus-tramwaj-autobus. Dziś miałem to drugie, to poleciałem na przystanek. Szkoda, że dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że zmieniono rozkład to czekałem 4 minuty + kolejne 8 opóźnienia względem tego nowego rozkładu. A ostatnią przesiadkę tramwaj-autobus olałem, bo przy tym ruchu na drogach to szybciej jest przejść te dwa przystanki z buta. Dobra, dotarłem, chyba 8 minut po dzwonku.
I teraz do sedna, czyli co mnie cieszy.
Wchodzę do sali, nauczyciel mnie chyba nie zauważył, i wtedy jest sprawdzana obecność. Nie wpisał mi spóźnienia. Do trzech razy sztuka, w końcu dotarłem na czas :realcaleb:
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Co was cieszy?

Postprzez trolololo w 19 Paź 2016, 17:58

Wydaje mi się że w każdej szkole jeśli przyjdziesz po dzwonku do klasy, ale nauczyciel nie sprawdził obecności, to nie pisze spóźnienia.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Co was cieszy?

Postprzez Hoshka w 20 Paź 2016, 12:37

Cieszył mnie ostatni weekend który trwał 4 dni i miałam w końcu więcej czasu dla siebie i swoich interesów :caleb:
Ten tydzień, pomimo iż jestem cholernie zmęczona to po szkole na szczęście nie muszę się za wiele uczyć czy robić dużej ilości projektów, pomimo zmęczenia jestem w stanie zrobić coś więcej niż tylko położyć się spać i cieszy mnie to, że siostra odzyskała słuch i wczoraj już wróciła do domu ;)
Middle fingers up, if you don't give a fuck!
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 18 Kwi 2023, 23:29
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Co was cieszy?

Postprzez GTR w 20 Paź 2016, 12:38

Zdane prawko, wszystko za pierwszym - mimo że trafił mi się na praktycznym k*tas, i się pluł o kilka rzeczy to i tak poszło gładko :D
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo

Za ten post GTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Co was cieszy?

Postprzez LSkiper w 20 Paź 2016, 22:14

Cieszy mnie, a zarazem denerwuje to że po miesiącu w końcu męczarnia zwana jako "Bezpieczne Urządzenie" się prawie skończyła. Naprawę S4 wyceniono na 500 zł ale ze względu na ubezpieczenie płacę 10% wartości wykonania naprawy, a resztę pokrywa operator. Oczywiście mimo zapewnień że całość potrwa dwa tygodnie tak się nie stało i wydłużyło się to do prawie miesiąca i jednego tygodnia, ale co tam. Nigdy więcej ubezpieczenia telefonu w T-Mobile. Jak już brać ubezpieczenie na telefon to w Play'u albo Plusie (Opierając się na opiniach znajomych) bo kontakt z salonami tegoż operatora jest tragiczny 1/10 numerów w internecie na stronie głównej działał, ale przynajmniej dało się czegoś dowiedzieć z infolinii. Tak czy inaczej, cieszę się że w najbliższym czasie odzyskam telefon bo iPhone 5 to jest jakiś dramat ku*wa :stonoga: . S4 nawet się tak nie zacinało jak to coś :u3:
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 18:51
Miejscowość: Zadupie za Poznaniem
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 21 Paź 2016, 10:15

Zachciało mi się czipsów po robocie, to skoczyłem do pobliskiego sklepu i znalazłem na półce jakieś paczuszki po 60 gramów marki DJ Chips :tm:, polecane przez Ewę Wachowicz :tm:. Wziąłem smak hehe orientalny, zakupiłem, otworzyłem, próbuję.



Smakują jak keczupowe Maczugi, normalnie smaki dzieciństwa. :kotek:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pijawol, Tajemniczy.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Tajemniczy w 21 Paź 2016, 12:44

Maczugi to był kult, jeszcze pamiętam jak za przedszkolaka se kupowałem i w podbazie. Smak majonezu i ketchupu jeno, nie to co dzisiaj jakieś udziwnione smaki grilowane warzywa, letniej sałatki czy sera z napleta. Teraz już chyba w niewielu sklepach są, przynajmniej u mnie w okolicy już z ponad 10 lat ich nie widziałem.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 21 Paź 2016, 13:05

Majonez był słaby, kto lubił majonezowe to był głupi. Keczupowymi to się obżerali wszyscy. W tym roku widziałem je jeszcze w jakimś sklepie na hali targowej na ul. Targowej (hehe), oczywiście zakupiłem i ze smakiem skonsumowałem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości