Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez Kudkudak w 02 Mar 2015, 23:49

Zapukałbym do sąsiadki z naprzeciwka i kulturalnie oznajmił jej, że wku*wiała mnie przez cały pierdo*ony żywot i nie, nie mam jej tego za złe, bo moje marzenie się spełni i zostanie rozje*ana na cząteczki przez wielki meteoryt. O.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Reklamy Google

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez Czipi w 03 Mar 2015, 00:15

Temat daje do myślenia. No cóż, ten ostatni dzień chciałbym spędzić z bliskimi. Za dnia skoczyłbym na strzelnicę wystrzelać prawie wszystkie oszczędności. Później, zależnie od pogody, siedziałbym przed ogniem rozpalonym w kominku, racząc się fragmentami ulubionych książek, albo spacerowałbym po lasach i polach, które otaczają mój dom. Obserwowałbym ostatni, piękny zachód słońca... Na wieczór zwołałbym wszystkich moich przyjaciół, za resztę pieniędzy urządzilibyśmy sobie ostatnią wspólną imprezę, powspominali stare czasy przy ognisku i butelce dobrego piwa. Oddałbym im rzeczy, z którymi jestem związany, a które chcieliby mieć. Nie zachlałbym się, oj nie... Przeciągałbym ten ostatni dzień tak długo jak tylko się da, do czasu aż, będąc wśród swoich bliskich, po prostu przeminąłbym w śnie... Właśnie tak, na tę chwilę, chciałbym spędzić ten ostatni dzień.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez Stalker Rambo w 22 Mar 2015, 21:59

Nigdy się z nikim nie pokłóciłem, nie jestem wrednym skurczybykiem, nie musiałbym się z nikim godzić. Tu gdzie mieszkam, właściwie nie mam przyjaciół, a znajomi, których posiadam i tak pewnie by woleli ze swoimi partnerami/partnerkami spędzić ostatni dzień. Zapewne kupiłbym sobie czteropaka usiadł na dachu bloku, lub jakimś wzniesieniu i spijając browara obserwował ostatnie godziny życia.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez Route w 23 Mar 2015, 01:17

Kurczę... jako osoba wierząca poszedłbym do spowiedzi, wszakże mój Bóg wybacza, nie to co jakiś Allach. Potem pogadałbym ze znajomymi, jak gdyby nigdy nic, a gdy słońce chyliło by się ku zachodowi, ostatni raz odsłuchałbym "Facelift" Alice In Chains. W końcu usiadłbym pod drzewem oglądając zachód i słuchając Sunshine, mojej ulubionej piosenki...
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez Adriejev w 23 Mar 2015, 01:46

Spędziłbym ten ostatni czas z rodziną i przeprosił za wszystko.
Jak się niema co się pragnie to się kradnie co popadnie...

Adriejev
Wygnany z Zony

Posty: 11
Dołączenie: 21 Mar 2015, 20:25
Ostatnio był: 04 Kwi 2015, 12:33
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez agata w 24 Mar 2015, 21:12

dragi, alkohol i 'coś bym odje*ał' - sruty pierduty. Podejrzewam, że większość dygałaby do kościółka, do spowiedzi. Słusznie zresztą. :) ja bym dygała. Potem prosiłabym rodzinę, aby dobrze wychowali mojego synka. Resztę czasu spędziłabym zapewne z nim. Napisałabym też list, który by odczytał gdy podrośnie - by był dobrym człowiekiem, dbał o bliskich i kochał Polskę... i że jeszcze się zobaczymy :) Wtedy mogłabym umierać w spokoju :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez Kpuc w 24 Mar 2015, 21:23

A skąd ja mam to wiedzieć ? Pewnie wziąłbym auto i pojechał nad morze o ile udało by mi się tam dojechać. Druga możliwość to nawalić się i iść spać.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Co byś dał z siebie dzisiaj, gdyby jutra nie było?

Postprzez avatek w 25 Mar 2015, 18:21

ja nie dałbym nic od siebie. czemu? no bo w sumie po co skoro i takk jutra nie będzie :).
avatek
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 18 Mar 2015, 14:19
Ostatnio był: 31 Mar 2015, 22:06
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości