zlot na 30 rocznicę

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Czipi w 11 Lut 2016, 12:05

Ja popierniczam z daleka, więc nie polecę żadnego lokalu, ani nie będę WYMAGAĆ czegokolwiek od lokalu. Ale powiem, że rzeczywiście napić się dobrego piwka w przyzwoitym lokalu byłoby super.

Jeśli ktoś to ogarnie - super, jeśli nie i tak będzie dobrze. ;) Tak, wymiana była fajnym aspektem na ostatnim spotkaniu. Tym razem jest też już pewne, że do tego czasu będę mieć solidny egzemplarz "Strefy Emisji", więc można by rozegrać partyjkę, jeśli będą chętni. Nie w pubie, ale gdyby impreza się przeniosła na prywatkę, to wtedy pyknąć albo z rana - no problem.

PS: Nie wiesz co to napój dla meneli, jeśli na biwaku nie piłeś "Żubra" z puszki, która parzyła przy samym dotknięciu. :E
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Reklamy Google

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Universal w 11 Lut 2016, 12:08

@Trikster
No, Hopstersa miałem proponować i zapomniałem. Przy czym widzę, że na kranach nie mają nic poniżej 10 zł (chociaż jakbym brał portery to by wyszło ekonomicznie, bo zawsze je męczę), a jednak we Florianie jest siedmiozłotowe królewskie. Tak, wiem, siur. Ale żeby z tego powodu nie przychodzić? Co to to nie :caleb:

Pangia napisał(a):Nie mówię o lanych piwach, tylko butelkowanych

Ale w barach, knajpach i spelunach jednak najczęściej masz lane. A nawet jeśli butelkowe, to też tatr nie widziałem.
agata napisał(a):I jo, jo, bez żadnych szpejów, autografów i innych takich. Aczkolwiek pomysł z ostatnią wymianką książek, gierek itp. był super trafiony - moglibyśmy go powtórzyć.

Koniecznie, bo mam parę tytułów do upłynnienia :E
Czipi napisał(a):ale gdyby impreza się przeniosła na prywatkę, to wtedy pyknąć albo z rana - no problem

rotfl - gra wymaga myślenia, a ani przy którymś piwie, ani tym bardziej rano to się nie udaje. No, na pewno nie ze mną :E

PS Ani tatra, ani żubr to nie są prawdziwie menelskie napoje. Borygo, Petrygo, denaturat - to jest klasa wyższa.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Microtus w 11 Lut 2016, 12:56

Moi drodzy co do Floriana - to sie tam tochę zmieniło. Obczajcie sobie stronkę.
Wyremontowali poddasze i ceny poszły znacząco w górę. Wg. menu - najtańsze piwo żywiec jest w cenie 10 złotych. Jak dla mnie to jak juz pić piwo za dychę to dobre :) Także opcja Trickstera czyli Hopsters wyglada bardziej obiecująco. Zresztą ceny piwa sie w warszawie wyrównały, jak chce ktos pic tanie to niestety po spelunach :) czy klubach studenckich.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Universal w 11 Lut 2016, 13:17

No trudno, to trzeba będzie przygotować setkę (nomen omen) :suchar: Tyle, że naliczyłem już trzynaście osób, więc wietrzę problem z odpowiednim miejscem do rozmów. O co mi chodzi - czy Hopsters ma miejscówkę "lekko z boku", tak by móc się odciąć od reszty gości? Czy jednak jest to otwarta przestrzeń jak w mordorowych open space'ach, w związku z czym będzie jazgot i znów połowy ludzi nie będę słyszeć? :E Zresztą - miejsca tam, jak Trikster piszesz, może być dużo, ale weekend to też dużo większe zainteresowanie ludzi piwem.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Adam w 11 Lut 2016, 13:54

Kupić w biedrze EB, iść nad Wisłę i tyle w temacie, wy burżujskie gnidy :caleb:
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Trikster w 11 Lut 2016, 14:05

W Hopsters jest takie miejsce trochę z boku, co prawda na open-spejsie, ale jak ostatnio coś takiego organizowałem, to wyszło spoko (w sensie - nie było głośno, choć był piątek). W Hopsters są dwa piętra, więc miejsca na pewno styknie, tylko trzeba zawczasu zrobić rezerwację.
Innym sporym pubem są wspomniani już Spiskowcy Rozkoszy, których zaletą jest to, że jest tam masa mniejszych pomieszczeń, więc też chyba mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie głośno.
Pozostałe multitapy jak dla mnie odpadają, bo albo drogo (Chmielarnia Marszałkowska), albo głośno (Jabeerwocky, Piw Paw, ale w szczególności Beerokracja), albo mało miejsca (Hoppiness, Kufle i Kapsle).
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Pangia w 11 Lut 2016, 14:19

Adam napisał(a):Kupić w biedrze EB, iść nad Wisłę i tyle w temacie, wy burżujskie gnidy :caleb:

+1

Czipi napisał(a):PS: Nie wiesz co to napój dla meneli, jeśli na biwaku nie piłeś "Żubra" z puszki, która parzyła przy samym dotknięciu. :E

A to nie, sporty ekstremalne to nie moja działka :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Czipi w 11 Lut 2016, 14:23

Universal napisał(a):PS Ani tatra, ani żubr to nie są prawdziwie menelskie napoje. Borygo, Petrygo, denaturat - to jest klasa wyższa.
Uważaj, bo wezmę wujciowe wyroby regionalne. Trzeba uważać, żeby nie rozlać, bo wypali dziurę w podłodze. :caleb:

Co do tematu głównego - ten cały Hopsters brzmi całkiem kusząco.
Adam napisał(a):Kupić w biedrze EB, iść nad Wisłę i tyle w temacie, wy burżujskie gnidy :caleb:
Nie będę ukrywać, że uwielbiam plenerki i ten pomysł do mnie przemawia. No, może poza EB. ;)
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Wiewi0r w 11 Lut 2016, 14:56

Łojezu, to takie tematy beze mie? :caleb:

Dopiszcie mnie na listę oczywiście, jeżeli ktoś takową tworzy.
Z lokali z wyborem, może jeszcze Antykwariat? Kilkadziesiąt metrów od Spiskowców, ale może być problem z miejscem. I w niedziele nieczynne.

Jeżeli pogoda pozwoli, jestem za plenerem. Hopstersów nie znam, nie byłem, ale macie moją uwagę. :)

P.S. Nie wykluczam (jeszcze) możliwości zaproszenia was do siebie - zależne m.in. od ilości osób ze względu na metraż.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Czipi w 11 Lut 2016, 15:09

@Agata:
Może by tak machnąć listę chętnych w pierwszym poście, bo taka rzecz na pewno się przyda. Mnie można oznaczyć na "będę na 100%" o ile nie zetnie mnie tego dnia jakieś choróbsko albo nie rozwali mi się ręka od kilku godzin spacerku po Warszawie. :caleb:

No i termin, jeśli koliduje z 8-10 kwietnia, to definitywnie odpadam.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Trikster w 11 Lut 2016, 16:23

Jakby co, ja mogę zająć się rezerwacją miejsca pod warunkiem, że w jakimś multitapie (of korz). Chyba że ktoś ma coś przeciwko (mnie czy multitapom).
Datę trzeba jeszcze ustalić. Dla mnie zarówno 23, jak i 24 kwietnia są ok. Weekend wcześniej lub później również.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: zlot na 30 rocznicę

Postprzez Pangia w 11 Lut 2016, 16:32

Jak będzie robić jakąś listę, to mnie wpiszcie jako „prawdopodobnie obecny” – mimo wszystko przez najbliższe 2 miesiące trudno powiedzieć, co się stanie, a nie lubię składać deklaracji, z których później nie jestem w stanie się wywiązać. Myślę, że z nastaniem miesiąca kwietnia będę bardziej pewny co do mojej obecności… i pewnie większość z nas również. :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości