Sny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Sny

Postprzez PePe[PL] w 15 Sie 2009, 12:02

Heh macie jakieś dziwaczne sny?

Ja dzisiaj miałem sen stalkerski (chyba :D)

Otóż, pamiętam iż sen zaczyna się przeszkoczeniem przez mur, zabijam mięsacza i uciekam przed potworami, udało mi się dostać do budynku gdzie ukrywali się stalkerzy. Wszystko było takie klimatyczne, odrapany budynek, deszcz.Pamiętam iż wchodząc do budynku zobaczyłem uwaga dmuchaną lale (wyglądała na zużytą), zaś w kącie siedziała naga kobieta.

Później w tym śnie przeniosłem się w role żołnierza, którego oddział przechodził niedaleko Czerwonego Lasu. Żołnierz ten (ja) ze strachu zaczął uciekać (dostałem rozkaz od dowódcy wejść do lasu), wiedziałem że są tam mutanty to uciekłem do stalkerów (tych gdzie to wcześniej przyszedłem).

Swoją drogą sen był ciekawy, ale wolałbym akcje.


A wy macie jakieś ciekawe sny (szczególnie takie w klimatach Czarnobylskich)?

Za ten post PePe[PL] otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive d90h.
Awatar użytkownika
PePe[PL]
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 14 Sie 2009, 18:57
Ostatnio był: 31 Sie 2009, 22:05
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Sny

Postprzez Terminus w 15 Sie 2009, 16:24

PePe[pl]: Chyba powinieneś na chwilę dać sobie spokój ze stalkerem :D

Jeżeli myślisz o czymś cały czas to może Ci się przyśnić jak spławik wędkarzowi. Kiedyś jak grałem namiętnie w Settlers II to później mi się śniły ludziki ganiające pomiędzy chorągiewkami...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Sny

Postprzez PePe[PL] w 15 Sie 2009, 16:58

Tak, ale taki sen o Stalkerze może być ciekawy, chciałbym mieć jakiś taki typu x18 :D

Swoją drogą masz racje, raz po obejrzeniu filmu "Pluton" miałem sen o wojnie w Wietnamie.
Awatar użytkownika
PePe[PL]
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 14 Sie 2009, 18:57
Ostatnio był: 31 Sie 2009, 22:05
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Sny

Postprzez Michu w 15 Sie 2009, 18:12

Chciałbym tylko powiedzieć że temat dosłownie trafił w dziesiątkę, nie dla tego że jest dobry itd, dla tego że akurat dziś miałem jeden z głupszych snów które pamiętam, a do tego wszystkiego dział on się w realiach... stalkera :| I nie, wcale nie grałem w stalkera, ostatnio grę włączałem jakiś tydzień temu, myślę że jest jeden tego powód : siedziałem dziś do póóóźna w nocy, a właściwie to już do rana, i gdzieś tak o 4 nad ranem wszedłem na forum i byłem sam samiutki :P.

Nie wiem czy mam odwagę opowiadać o tym śnie bo nawet był w nim Soviet i Caleb :D


a temat taki sobie xp
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Sny

Postprzez Crisu w 16 Sie 2009, 09:45

Hmm, wybaczcie offtop, post do późniejszego usunięcia...
Ale wręcz jestem pewny, że już kiedyś taki wątek był, jednak zamknięty z powodu zmyślania i chorych historyjek pisanych na szybko... Coś mi się kojarzy.

Tak samo mi się wydawało, ale nigdzie nie znalazłem. - xKoweKx
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Sny

Postprzez dorian w 16 Sie 2009, 10:50

A mnie to sie śnią gołe baby. :D
Ale na poważnie, z gier to rzadko mi sie śni coś ciekawego, w zasadzie to prawie wcale. Jeśli już, to rzadko, ale mi sie śni że latam jak ptak w powietrzu i to jest niesamowitym uczuciem, bo widzę wszystko z góry i jest mi tak jakoś lekko. Z kolei nie raz też śniło mi się, że spadam, lece w dół w jakąś przepaść i tak lecąc widzę jak się zbliża gleba i wtedy w momencie uderzenia w nią sie budzę (ale nie z ręka w nocniku :wink: ) i tu już nie jest tak fajnie i lekko, tylko budzę sie zmordowany na maxa.
W ogóle to nie za bardzo lubię jak mi się śni cokolwiek, chyba że - patrz na początek posta :P

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Sny

Postprzez cmlPL w 16 Sie 2009, 12:14

Niestety - ja snów wcale nie pamiętam - to nie znaczy, że ich nie mam. Kiedyś ktoś wyjaśniał tę sytuacje zbyt szybkim wstawaniem - zamiast poleżeć w łóżku po wstaniu i pomyslec co Ci się śniło od razu się wstaje i czymś jest się zajętym. Bywa - ostatni mój sen był jednak związany z byłądziewczyną i wręcz waszym przewydiwaniom nie był miły ;]
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Sny

Postprzez Ropasiak w 16 Sie 2009, 15:56

No prosze, akurat dzisiaj miałem dziwny sen. Otóż śniło mi się, że jestem w ekhm... stalkerze. Była to lokacja bar połączona z X18. A więc zaraz za wejściem jest barman stąd odktyłem, że to bar. Ale dobra co do snu. Otóż zaczął się, że latałem po -2 piętrze sam bez broni, a do okoła zgraja snorków, nie wiem co zrobiłem, bo przeskoczyłem do roździału nr2. Idę z gostekiem powinności po piętrze -1 i nagle wylatuje snork ja miałem tylko nóz jego snork zabił chociaż miał AN-94. Dobra i tu przeskakuje do końca... wychodzę z klatki schodowej patrze w lewo a tu... kilku stalkerów i barman. Ok idę do wyjścia a tu duuuuża kupa karabinów. Myślę WTF? A tu się okazało, że w przejściu jest anomali i ona zabijała stalkerów którzy szli na wyspisko, a im karabina wypadały z rąk podczas śmierci. Ok biore Wintara i boje się przejść dalej, bo myśle, że mnie teleportuje do Wysypiska i tu sen się urwał. Noi wreście zaczołem pamiętać sny...
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Sny

Postprzez Stalker002 w 16 Sie 2009, 21:16

Oto link do tematu ze dotyczącego snów związanych ze stalkerem :

viewtopic.php?f=9&t=1408&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=Sny

lecz mi nie chodzi o samego stalkera, podałem tylko taki przykład bo mi się ostatnio przyśnił.


Takie pytanie, ma ktoś sny codziennie lub co dwa dni? Bo mnie to się tak co tydzien zdarza :/

Nie wal post pod postem. - F360
Awatar użytkownika
Stalker002
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 10 Lip 2008, 15:33
Ostatnio był: 02 Wrz 2017, 21:52
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Sny

Postprzez Idaho w 20 Sie 2009, 20:29

Ja swoich snów nie pamietam zbyt często, ale kiedyś miałem dwukrotnie powalający schemat. będąc jeszcze w podstawówce, gdzieś 3-4 klasa, grałem często i namiętnie we wspaniałe dziecko Sid'a Meier'a - Civilization.
Której nowy moich rodziców obudziły krzyki, okazało się, że zachciało mi się lunatykować. Z płaczem, oczami jak pięciozłotówki, przepełnionymi strachem, przestraszony, spocony, oznajmiłem łamiącym się głosem że ruski w nas atom wystrzelili i trzeba się chować ;F Na drugi dzień naturalnie nie pamiętałem, żebym w ogole oczy otwierał w nocy...

Wniosek? Nie bawcie się w wojny atomowe, nawet w grach, zwłaszcza z ruskami ;F
Image
Awatar użytkownika
Idaho
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 29 Mar 2009, 04:10
Ostatnio był: 18 Sie 2019, 08:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Sny

Postprzez Arbiter w 09 Paź 2009, 20:10

Raz w życiu w jednym okresie czasu, miałem sen którego nie mogę do tej pory zapomnieć. To dziwne zważywszy, że minęło kilka lat. Czułem się w tedy fatalnie psychicznie i fizycznie (pewnie dla tego coś takiego mnie "spotkało"). To w sumie mógł być rodzaj pół-jawy pół-snu. Nie wiem, nie znam się na tym.
Do rzeczy. Pamiętam, że siedziałem w pustej wannie, w bardzo jasnej łazience (wiem że to głupie) ubrany i było mi zimno. Strasznie zimno. Byłem w swoim domu ale był strasznie obcym i czułem się jakoś z tego powodu... bezradny, bezsilny. Słyszałem jakieś głosy przez ścianę czy ktoś rozmawiał gdzieś w pokoju obok.Tak jakby kilak głosów rozmawiało na raz w tym samym czasie. I nagle pojawił czy pojawiła nade mną jakaś ciemna, mroczna jakby postać, czy duch. Nie miało to kształtów. Ciemny kawał "nocy" na tle żarówki który na mnie spadł. To było jak nagły bezdech, jak, hmm, no nie wiem, "zawał". I w tedy się obudziłem. Zlany potem i z otwartymi szeroko oczami. Dosłownie, tak jak na filmach budzą się bohaterowie z koszmaru. Cały dzień chodziłem w lekkim szoku. Naprawdę, mino że nie brałem żadnych dziwnych substancji i nie piłem, czułem się jakbym maił wizję z jakiegoś majaku chorego ćpuna. Brzmi to komicznie, ale ja sam w tedy nie odbierałem tego tak spokojnie i z dystansem. Nigdy więcej nie miałem takiego Koszmaru. (Oczywiście nie miałem później z tego powodu fobii łazienkowych. :D) Maksymalnie dziwaczny sen.

Pozdrawiam.
Arbiter
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 03 Cze 2009, 17:40
Ostatnio był: 08 Kwi 2010, 01:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Sny

Postprzez STA1KERpl w 10 Paź 2009, 00:21

A ja to mom często sny żem nago jest. Np. ostatnio przebierałem się na w-f, wyszedłem z szatni i jak wybiegłem na dwór (w-f tom był bo ciepło i słońce na dworzu we śnie byo) kapnąłem się, żem nieubrany jest. No ale się nie zraziłem i kiedy biegliśmy na stadion przez nietarulanie dziwne tereny to nawet na luzie z kolegą gadałem i powitałem "dzieńdobrym" żołnierza w bunkrze. Co on tom robił...
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości