Strój stalkera w realu

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Iwaszka w 14 Sie 2015, 16:03

Wiewi0r napisał(a): I wcale nie nosi się tego co się zdobyło u handlarza/z truchła bandyty. Byle z klimatem. ;)

Owszem, ciekawe tylko kto te śmieci bezwartościowe tam wniósł. Wojna na Ukrainie to przykład jak to działa. Nawet do kotła sprowadzisz sprzęt z Ju Es Ej za miliony monet. Zona ma jakiś filtr i przepuszcza tylko łachmany? Teraz nie problem o wartościowy set, a nawet jak chcesz biegać w retro sprzęcie to raczej układasz to z sensem coby sprawdzało się.

Gdyby Zona istniała ti wiele by się nie różniła od wspomnianej wojny u sąsiadów, najemnicy z różnych stron, miks uzbrojenia itd.

Ktoś może mi zarzucić że biegam w za nowoczesnym sprzęcie jak na stalka.
Sam zarobiłem, sam sprowadzałem i dobierałem. Gdybym miał teraz jechać do Zony albo bardziej przyziemnej Ukrainy to jechał bym z tym. Nie mam nic poza repliką co było by przeznaczone do ASG, albo kontrakty, albo robione pod służby mundurowe. Drogie ale trwałe i sprawdzone w boju. Warte swej ceny. Nie znaczy to ze jestem jakiś lepszy. Można ubrać choćby stary KZS, którego sam czasem jeszcze używam i tez wyglądać dobrze i adekwatnie do warunków.
Nie o to chodź czy drogo czy tanio.
Klimat to nie ubranie startych łachmanów, czy też maski uber pro za kupę hajsu.
Klimat to to, że widać, że sprzęt to część Ciebie i że razem stanowicie jedność w przetrwaniu danej sytuacji.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Reklamy Google

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez BlackShaman w 14 Sie 2015, 16:51

Hehe,co racja to racja. Na konwentach czy innych imprezach obładowani szpejem,ale jak by mieli pojechać na takiego całodobowego larpa to by po pewnym czasie całe zbędne tałatajstwo odpięli. Starczy kilka razy pouciekać przed mutkiem po lesie :D Sam jak patrze na choćby zwykłe strzelanki to widzę,że ludzie mają na sobie tonę niepotrzebnych rupieci jak choćby atrapy noktowizorów,jakieś granaty skarbonki itp. Spoko, jak dają rade i im się podoba. Osobiście wolę doczepić do kamizelki tylko to co jest użyteczne. Jedynie po stalkersku doczepił bym maskę.
Awatar użytkownika
BlackShaman
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 23 Mar 2013, 15:02
Ostatnio był: 04 Gru 2021, 12:21
Miejscowość: Żory
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 14

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Gwizdek w 02 Lis 2015, 23:28

Kilka moich fotek :)
:

Image
Image
Image
Image
Image
Błękitni Orneta, tudutudududu!

Za ten post Gwizdek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam, BlackShaman, Cromm Cruac, Voldi, lehoslav, Tebi, ZybiD, Grzechu300.
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 13:42
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Grzechu300 w 29 Gru 2015, 17:42

Z dzisiejszego łażenia:
Image

Image

Image

Image

Image
Ostatnio edytowany przez Grzechu300, 24 Lis 2017, 17:59, edytowano w sumie 1 raz
Вознаграждён будет только один.

Za ten post Grzechu300 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive lehoslav, Pijawol, Tebi, BlackShaman, Stalker Rambo, Gwizdek, Vergth, Rafi.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Corvinus w 18 Mar 2016, 13:58

Jako że pogoda sprzyjała, stalkiery wypełzły na zewnątrz coby trochę rozprostować kombinezon po zimie :wódka:

Image
Image

"Stworzenie Pietrowa"
Image
Image

Za ten post Corvinus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Grzechu300, Imienny.
Awatar użytkownika
Corvinus
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 27 Sty 2013, 21:09
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:44
Miejscowość: Zona Sosnowiec
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Arapskyy w 18 Mar 2016, 17:06

Dzień Dobry,
Też chciałbym mieć strój Stalkera tylko, że trochę słabo, bo w necie tego nie ma ( no może własnoręcznie zrobione, ale tak nic ), a ja przynajmniej zapragnąłbym kupny. Na fejsie może raz się zdjęcie pokazało - właśnie ze Stalker.pl :D Ale jak już powiedziałem nigdzie go nie można dostać ani w sklepie ( przynajmniej nie u mnie ), ani w internecie, no nigdzie pozostało mi tylko jarać się waszymi zdjęciami. Smutne :( Może ktoś ma pomysł na "improwizację" tego produktu???
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Corvinus w 19 Kwi 2016, 13:33

W tym temacie masz 63 strony pomysłów :E

Przeglądnij temat jeszcze raz, popatrz co ludzie kupowali, jak szyli itd. Na pewno coś ogarniesz w tym klimacie. Zawsze możesz napisać do właściciela danego sprzętu i zapytać co nosi, gdzie to wyrwał.

Kiedyś tam w zamierzchłych czasach była jakaś stronka oferująca kombinezony ale za bandyckie pieniądze. Zniknęła dosyć szybko z internetów. Teraz pozostaje ci albo zrobienie sobie go samemu, albo jak masz dwie lewe ręce to grzebanie w komisie czy ktoś przypadkiem nie sprzedaje.
Image
Awatar użytkownika
Corvinus
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 27 Sty 2013, 21:09
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:44
Miejscowość: Zona Sosnowiec
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Universal w 19 Kwi 2016, 14:00

Dużo zdjęć w temacie padło, głównie Imagesrak.

Pinterest jest dobry. Podałbym swojego, ale po co niedociekliwi mają dostać na tacy moje nazwisko :caleb:

https://pl.pinterest.com/search/pins/?q ... me%7Ctyped
https://pl.pinterest.com/search/pins/?q ... er%7Ctyped
itd.

Wpisuj w przeglądarkę takie hasła jak "stalker", "larp", "fallout", "postapo", "postapocalyptic", "costume", "DIY", "mask", "outfit", "clothes", "-punk" (dowolny, np. cyberpunk często nadaje się na bandytę) itp.

Parę rzeczy z mojej tablicy:
http://sekigan.tumblr.com/post/14024541 ... i-bae-park
https://www.artstation.com/artwork/schutze
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... cda8d4.jpg
http://www.iamag.co/features/the-art-of ... ast-light/

+ fan arty i concept arty z gier itp.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Bykec w 30 Sty 2017, 01:39

Ludzie ale macie fajne pukawki to Vintarek to Svd a ja tylko z g36 c ehh. A to mój prototyp powiewu wolności, jeszcze mu brakuje do doskonałości ale już bliżej niż dalej.

Image

P.S. Corvinus jak zrobiłeś te gąbeczki na kolanach ramionach?
Pomogłem?
Tak? To kozak mile widziany.
Awatar użytkownika
Bykec
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 01 Lis 2014, 20:43
Ostatnio był: 10 Wrz 2019, 10:50
Miejscowość: Ełk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Bykec w 04 Lut 2017, 08:49

Arapskyy napisał(a):Dzień Dobry,
Też chciałbym mieć strój Stalkera tylko, że trochę słabo, bo w necie tego nie ma ( no może własnoręcznie zrobione, ale tak nic ), a ja przynajmniej zapragnąłbym kupny. Na fejsie może raz się zdjęcie pokazało - właśnie ze Stalker.pl :D Ale jak już powiedziałem nigdzie go nie można dostać ani w sklepie ( przynajmniej nie u mnie ), ani w internecie, no nigdzie pozostało mi tylko jarać się waszymi zdjęciami. Smutne :( Może ktoś ma pomysł na "improwizację" tego produktu???



W tym temacie pisze stalker, który odwzorował taki kombinezon i się oferował że może komuś uszyć, tylko musisz go znaleźć poprzez przeglądnięcie wszytkich stron( czy to był koleś z Powiności?). Nie, wiem że widziałem ich na premierze Drogi donikąd, zarąbiście odwzorowane strój stalkera i PSZ, także szukaj szukaj i jeszcze raz szukaj.
Pomogłem?
Tak? To kozak mile widziany.
Awatar użytkownika
Bykec
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 01 Lis 2014, 20:43
Ostatnio był: 10 Wrz 2019, 10:50
Miejscowość: Ełk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Universal w 04 Lut 2017, 17:01

Większość postów nie ma już obrazków, bo hostingi pospadały z rowerka. Za to RysiowatyZwierz opisał m.in. co wykorzystał w swoim stroju: http://stalker.pl/forum/viewtopic.php?p=253176#p253176
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Strój stalkera w realu

Postprzez Bykec w 09 Lut 2017, 16:38

viewtopic.php?f=9&t=9365&start=636

Mówiłem szukać, stalker Gro3a ma coś takiego mógłbyś się podpytać co i jak.
Pomogłem?
Tak? To kozak mile widziany.
Awatar użytkownika
Bykec
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 01 Lis 2014, 20:43
Ostatnio był: 10 Wrz 2019, 10:50
Miejscowość: Ełk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości