Maski przeciw gazowe i filtry

Maski przeciw gazowe i filtry

Postprzez JONYK w 28 Gru 2010, 23:20

Jakie macie wrażenia po skończeniu gry o maskach przeciwgazowych i filtrach ?
Jak dla mnie z maskami jest jedna wielka lipa ze względu na to iż jest wiele rodzai broni , 3 rodzaje kombinezonu, a nie ma możliwości zakupu osobno lepszej maski np o większej wytrzymałości , lepszym wykorzystaniu filtrów (większym czasie na 1 filtrze ) itp.
Dodatkowo tym co mnie strasznie denerwuje są filtry .
W całej grze można tylko 2 razy je zakupić przy czym najgorszym jest to że nie ma takiej możliwości gdy wychodzisz na powierzchnie koło bazy faszystów . Jeżeli dodamy do tego ograniczenie w ilości przenoszonych filtrów to mamy wilki problem jeżeli lubimy sobie pozwiedzać . Nie wiem dlaczego jest tak mało tych handlarzy filtrów i są tak nierównomiernie rozmieszczeni w grze . W każdym razie przez to ja obecnie przechodząc po raz wtóry grę na weteranie ( drugi pod względem trudności poziom ) mam wilki problem w bibliotece gdyz częściej duszę się , niż ginę od obrażeń .
A jakie wy macie wrażenia związane z maskami PGaz ?
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: Maski przeciw gazowe i filtry

Postprzez matekfpol w 28 Gru 2010, 23:25

Wg mnie tak mała ilość filtrów to zamysł twórców gry, przez to mamy mniej zwiedzania a więcej walki, biegania - większa dynamika. Przez to nie musieli także tworzyć dużych otwartych przestrzeni na powierzchni, po prostu ułatwili sobie życie. A same maski - cóż, denerwują. Zmiana filtra podczas walki w nosalisami - to co mieszkańcy metra lubią najbardziej. Wnerwiające są także uszkodzenia maski, pod koniec gry nie mamy możliwości jej wymiany. Ja po D6 latałem w masce niemal się już rozlatującej, widziałem jedynie połowę ekranu ( na szczęście środkową część ). Dlatego przezornie obkupiłem się za każdym razem w nowe filtry wydając na to prawie całą kasę i teraz latam po Moskwie ciesząc się świeżym powietrze i wiatrem w du.. plecy.
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości