Czas Zmierzchu! Dmitra.

Czas Zmierzchu! Dmitra.

Postprzez otto88 w 21 Lis 2011, 23:26

Witajcie moi drodzy. Niestety po usilnych próbach znalezienia odpowiedniego miejsca, nie znalazłem go. A skoro to ten sam autor, to pozwoliłem sobie mojego posta umieścić tutaj. Jeżeli drodzy admini znajdą inne godniejsze miejsce bardzo proszę pomóżcie ;-). Chciałbym wam zaprezentować foto-relację ze spotkania z Dmitrijem Głuchowskim w Warszawskim empiku, który promował tam jego nową książkę "Czas Zmierzchu" oraz "Pitera" Szymuna Wroczka.

Relacja:
:

Wczoraj (17.11.2011r.) byliśmy na spotkaniu z Dimitrijem Głuchowskim. Na spotkaniu promował swoją najnowszą książkę "Czas Zmierzchu", oczywiście żartując, że to nie to samo co dobrze nam znana saga "Zmierzch", promował również "Pitera" pierwszą powieść z serii "Metro Uniwersum". Jesteśmy w trakcie lektury obu książek. Po ich przeczytaniu podzielimy się z wami krótką recenzją. Po wstępnie nadszedł czas na pytania od publiczności. My osobiście zadaliśmy pytanie dotyczące istnienia Szmaragdowego Grodu. Jak się spodziewaliśmy, Dmitrij udzielił nam wymijającej odpowiedzi, że to jedna z romantycznych legend metra. Ciekawostką okazało się pytanie o datę w tytule. Dmitrij powiedział, że jest to data 2000 lat po ukrzyżowaniu Chrystusa i że sama cyfra jest fajna ;). Później nastąpił moment podpisów książek. I oto prezentujemy wam fotorelację z tego wydarzenia:

1. Zdjęcie tablicy, na której widnieje data spotkania.
Image
2. Książeczki :)
Image
3. Dmitrij opowiada o swoich książkach i o książce Szymuna Wroczka. Ciekawostką jest to, że na półkach obok Dmitrija było Metro2033, Czas Zmierzchu, lecz zabrakło Metra 2034 i Pitera, na drugi brak autor się poskarżył i poprosił o przyniesienie książek, ale wiecie... nie przynieśli.
Image
4. Radosny Dmitrij przyznał się, że bywa częściej na promocji swoich książek w Warszawie niż w Moskwie. (Po prawej tłumacz)
Image

Po całość fotorelacji zapraszamy na naszego bloga http://post-apo-2012.blogspot.com, znajdziecie u nas również krótki wywiad z Dmitrijem przeprowadzony przez Doombeka. Serdecznie zapraszamy!

Za ten post otto88 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive plunio7.
otto88
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 13:16
Ostatnio był: 23 Sie 2012, 09:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Czas Zmierzchu! Dmitra.

Postprzez utak3r w 13 Mar 2012, 00:02

Ja właśnie zakończyłem lekturę Czasu Zmierzchu. Powiem tak: na okładce ktoś tam pisze, że to rosyjski Stephen King. Nieprawda. To rosyjski Philip K. Dick!
Tutaj moja mikrorecenzja
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Czas Zmierzchu! Dmitra.

Postprzez PeterHD w 13 Mar 2012, 10:45

Z tego co się orientuję, w empikach w całej Polsce jest już albo w tym miesiącu będzie nowa część gry- Metro: Last Light. Z tego co się orientuję, w tej części będzie już multiplayer.
Ta część gry nie została wzorowana na M:2034, ponieważ według twórców gry nie nadaje się ona na fabułę. Ja się z tym częściowo zgadzam, wyszło by coś podobnego bo bf2- więcej przerywników i filmów niż właściwego chodzenia i strzelania.
Nie zaglądaj, jeśli nie przeczytałeś jeszcze 2034!
:

Większość książki zajmowały dialogi i podróż Saszy przez linię czerwoną. Z walk w zasadzie była tylko strzelanina na Nagornej.

Jeszcze gry nie mam, jak uzbieram trochę kasy będzie ona moim priorytetem na liście rzeczy do kupienia.
Czy wiecie że do następnej odpowiedzi na post przeskakujesz wciskając spację?
PS. Dziękuję za picie kozaków Zwinniakowi.
Gratulacje panowie, jesteśmy na mistrzach
:

http://mistrzowie.org/361231
Awatar użytkownika
PeterHD
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 02 Paź 2011, 14:16
Ostatnio był: 29 Lip 2014, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości