Twoja wymyślona frakcja

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez PMG w 20 Cze 2016, 18:27

"Dzicy stalkerzy"

Opis: "Dzicy stalkerzy" to tajemnicza grupa osób, które po raz pierwszy widywano już na początku 2010 roku. O ich tożsamości krąży wiele plotek i teorii, z których żadna nie została w nawet najmniejszym stopniu potwierdzona, gdyż sam temat zainteresowań doskonale broni swoich sekretów. Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest ich wygląd i zachowanie - przerażające, przekrwione spojrzenia wyłaniają się z mroku znoszonych kapturów, a pełne blizn i sznyt ręce niepokojąco drżą na zawsze wyciągniętej broni. Ich twarze są zdeformowane i nierzadko pozbawione wszystkich włosów, a nawet skóry. Z tego powodu wielu stalkerów uważa ich za zombi, albo mutantów. Sami "dzicy" nie wydają się być jednak psychicznie zniszczeni - ich koordynacja i doskonałe rozeznanie w sytuacji sprawiają, że stanowią oni ogromne zagrożenie dla każdego, kto naruszy ich teren lub narazi im się w inny sposób. Podczas walki wyróżniają się opanowaniem i nadnaturalną odpornością na ból - plotki głoszą, że "dziki stalker" potrafi zachować zimną krew nawet w obliczu postrzału. Często ukrywają się w gęstych lasach lub wśród zabudowań rozległych i zapuszczonych fabryk. Unikają kontaktu z innymi stalkerami - w przypadku bliskiego spotkania zazwyczaj przewiercają obcego wzrokiem, a następnie uciekają w nieznanym kierunku. W razie ataku na ich osobę, bywają bezlitośni - ścigają swoich napastników aż do momentu, kiedy pozbawią ich życia. Znana jest pewna historia o doświadczonym stalkerze, który - przemierzając fabrykę Rostok - przez przypadek postrzelił jednego z nich, myląc go z bandytą. "Dziki" próbował zemścić się na niedoszłym zabójcy, jednak ostatecznie sam zginął trafiony w głowę odłamkiem granatu. Kiedy bohater opowieści zaczął grzebać jego zwłoki, usłyszał liczne głosy psów, które zaczęły zbliżać się w jego kierunku. Stalker szybko poderwał się z ziemi i wdrapał na wieżę strażniczą. Kiedy stado przybyło na miejsce, dopadło ciało "dzikiego" i dosłownie rozerwało je na strzępy, konsumując je na miejscu, a potem ulatniając się w mgnieniu oka... Te wszystkie dziwne cechy, jak i wiele innych rzeczy, które czynią ich tak wyjątkowymi, sprawiają, że "dzicy" są jednym z najciekawszych żywych fenomenów Zony.
Przywódca: nieznany. Ich zgranie i sprawność, z jaką przeprowadzają ataki wskazują na to, że posiadają kogoś w rodzaju wodza lub przywódcy. Jednak tożsamość tej osoby jest nieznana.
Główna baza: nieznana. Nie wiadomo, czy frakcja w ogóle posiada coś w rodzaju siedziby. Członków tej grupy widuje się zwykle w ciemnych, niebezpiecznych lasach i opuszczonych kompleksach fabrycznych, jednak żadne ze znanych stalkerom miejsc nie wydaje się być ich bazą.
Broń: korzystają głównie z taniego sprzętu radzieckiego - AKS-74 i AKS-74U, oraz wschodnich pistoletów.
Kombinezony: noszą stare, znoszone i przesiąknięte smrodem płaszcze, najczęściej brązowe, rzadziej czarne. Plotki mówią, że kolor jak i stopień zużycia płaszcza świadczą o statusie członka we frakcji - im bardziej zniszczony i wyblakły, tym większym uznaniem cieszy się jego posiadacz.
Stosunki z innymi grupami: nie wydaje się, aby trwali w jakimś poważnym konflikcie, ale unikają innych stalkerów i nigdy nie nawiązują kontaktów z obcymi. Zaciekle walczą z bojownikami Monolitu, oraz z siłami rządowymi.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 375
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: Dzisiaj, 09:47
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 125

Reklamy Google

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez Microtus w 21 Cze 2016, 15:17

"Ścierwojady"

Opis: Ciężko nazwać ich frakcją, nikt nie traktuje ich poważnie. Sama nazwa frakcji wyraża pogardę i same ścierwojady na pewno jej nie używają. Nie można również powiedzieć, że są zorganizowana militarnie grupą jednak ich wpływy sięgają o wiele dalej niz się komukolwiek moze wydawać.
Kim są? To głównie stalkerzy którym dokopała ZONA, choć dokopała to chyba mało powiedziane, w ich szeregi zaliczych wszystkich stalkrów, którzy mieli pecha wleźć w anomalię i przeżyć. Wszystkich których dopadły mutanty i z jakichś nikomu nie znanych powodów, nie dokończyły dzieła. Wszystkich których choroba popromienna zmieniła na tyle, że nie maja już dokąd ani za co wracać. Wegetuja w strefie, błakają sie po niej w poszukiwaniu czegokolwiek co mozna spieniężyc, żebrzą, kradną, są poniewierani bici i nkit absolutnie nikt się nimi nie przejmuje. Często są okaleczeni bezpowrotnie, poparzone twarze i ciało, brak konczyn, czy inne deformacje ciała.
Te wszystkie fakty nie zmienają jednego, wszyscy oni byli stalkerami często dobrymi, mają niemałą wiedzę o zonie i zaczęli sie potajemnie organizować, stowrzyli cos na kształt gildii żebraków. Pomagają innym takim jak oni przetrwać by potem rozszerzać swoje wpływy i zwiekszać możliwości. Korzystając z faktu, iż zazwyczaj mało kto zwraca uwage na żebraków, są oczami i uszami dla swojego przywódcy, który rozdaje karty ze swojej kryjówki.
Zajmuja się wszystkim co daje im profity, donoszą, szpiegują, przekazuja informacje, kradną, pedzą bimber i organizują kontrabandę, nie powstrzymaja sie od morderstwa gdy zajdzie taka potrzeba, jednak jeśli nie muszą wolą nie rzucac się w oczy takimi metodami walki.

Przywódca "Stary": - jest jednym z bardziej doswiadczonych stalkerów w strefie, jednym z tych pierwszych którzy pojawili sie w zonei i chyba jednym do tej pory żyjącym. Choć słowo wegetujacym byłoby bardziej na miejscu. W trakcie jednej z akcji jego grupa została zaatakowana w trakcie penetrowania pola anomalii w okolicach Agropromu, Stary nie miał szczęścia w wyniku jatki jaka sie wtedy rozpętała wpadł w spopielacz, nie zginął dzięki swojemu kombinezonowi ale doznał rozległych poparzeń wiekszej części ciała. Koledzy dotargali go do Baru, gdzie przez kilka dni walczyli o jego życie. Przeżył nie dał sie zonie, jednak zmienił się w zdeformowana kupe mięsa. jego ograniczone zdolnosci ruchu są jego zmorą, zwykle siedzi w piwnicy jednego z domów w barze. Nie stracił woli życia chyba dzieki temu, że był potrzebny innym, nikt nie znał tak strefy jak on. Za pieniądze, pomaga stalkerom, służy informacjie i je zbiera. Niewielu wie, że ma doskonałą pamięć i jest skarbnica informacji. Początkowo tylko pomagał innym za pieniądze, zdecydowała się pomagac innym pokrzywdzonym stalkerom, którzych zaczął potem wykorzystywać w różnych celach. Teraz ma oczy i uszy praktycznie we wszystkich cywilizowanych częściach zony. I zaczyna rozdawać karty pomiedzy innymi frakcjami. Z jego usług korzysta kilka frakcji - Stary pieknie zwodzi wszystkich i prowadzi wlasna grę.

Zastępca Kostia "Kulas":- prawa ręka starego, ok 40 letni stalker pochodzący z Odeskiego półswiatka przestępczego, zona zwabiła go "perspektywami". Potem przrżuła i wypluła z wiru, w który wpdał. doznał wielu złamań, z pomoca kolegów i starego doszedł do siebie. To, że doznał wielu złaman kości znacząco wplyneło na jego fizis, dodajmy źle pozrastanych złamań. Kulas jest specem od czarnej roboty, nie masz lepszego jak on gdy trzeba sie gdzies zakraćś czy ukraść. Nożem robi jak odeski chuligan. Zazwyczaj w towarzystwie innych stalkerów, przesadnie eksponuje swoje braki motoryczne, kuleje, ciągnie za sobą nogę, w gruncie rzeczy jest całkiem zwinnym i sprawnym człowiekiem. Wiele zawdziecza Staremu i praktycznie nigdy go nie zawodzi.

Główna baza: Hmm... Baza jak za baze uznamy przesiąknietą wilgocia piwnice w której leżący pod stertą kocy Stary wegetuje. To może być właśnie tam.

Broń: "Griszka czuł, że ktoś się za nim skrada, kilkukrotnie słyszał szelest za soba gdy szedł przez las. Natręt nie mógł byc dalej niz kilkanaście metrów od niego. Ciagle idąc odpiął jednym ruchem zatrzask kabury pistoletu, zatrzymał się jakby się rozgladał nasłuchiwał chwilę, po czym znów ruszył. Był wyczulony na hałas, gdy w niedużej odległości za nim usłyszał trzask łamaej galązki gwałtownie rzucił się w bok jednocześnie odwracając się, i z przyklęku posłał dwie kule w niezgrabie poruszający sie za nim kształt. obie trafiły cel. Napastnik runął na ziemię łopoczac połami płaszcza. Griszka wziął głeboki oddech uspokoił serce, wstał i podszedł do leżącego napastnika. Ten leżał na brzuchu, jego płaszcz był brunatny poplamiony i połatany, sam facet śmierdział jak cholera. - ku*wa ale śmierdziuch - powiedział sam do siebie i czubkiem buta z odrazą odwrócił napastnika na plecy. Zszokowały go dwie rzeczy, pod tym brudnym śmierdzącym płaszczem zobaczył kevlarową kamizeklę, drugi szok to otwarte oczy trupa i szeroki usmiech. Trzeciego szoku nie przeżył - były nim dwie lufy obrzyna wypalające niemal jednocześnie w jego twarz..."
Co tu dużo gadać, nikt ze ścierwojadów nie da po sobie poznac, że coś posiada, jednak nie zdziw się gdy pewnego razu zawszony menel nie wypali do Ciebie z VSS Vintorez prosto miedzy oczy. Ścierwojady maja liczne schowki o których lokalizacji wiedzą postawieni wyżej w strukturze. Leży w nich pochowana, bron, amunicja, leki, pancerze. Cały czas gromadzą środki i sprzęt. Nie używają jednak tych rzeczy chyba, że muszą. Czasem sprzedaja komuś informacje o tych skrytkach, wszystko zależy od kontekstu.

Pancerze: Jak wyżej...

Stosunki z innymi grupami: Stary, stara sie tak rozgrywać swoją grę, aby pozostawac poza sfera podejrzeń, wiadomo jednak, że stawia zemstę ponad wszystko inne. Jeśli, którys z członków jego grupy ma zadawnione konflikty wynikające z jego przeszłosci. Będzie się starał zrobic wszystko aby umozliwic wyrównani tych rachunków. Oczywiście zawsze górą jest dobro całej grupy, jednak jak mawia co sie odwlecze to nie ucecze. Powoduje to, iz jego podwładni sa mu fanatycznie wręcz oddani. Prędzej oddzadzą swoje życie niz zdradzą jakies skerety ścierwojadów. Ciężko torturami wymusic cos od przestawicieli tej grupy, niejednokrotnie poznali oni ból, którego nie da sie opisać.
Stary szczególnie ceni sobie wolnych stalkerów, tym czasem pomaga bezinteresownie.
Reszta frakcji to dla niego pionki, dzieki krótym rozszerza swoją działalność, szczuje ich na siebie i zaognia konflikty, zawsze stara się miec najnowsze ploteczki i informacje. Niewielu wie, iz ścierwojady potajemnie rozmawiaja z Naukowcami i bardzo często z nimi handlują zarówno informacjami jak i towarem.

PS: żródła własne, postać starego wziałem ze swoejego opowiadania, nie jest on tam jednak tam przedstawiony jako głowa frakcji, tylko jako właśnie taki żebrak.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1012
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 04 Maj 2017, 20:08
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 97

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez Juarez w 27 Cze 2016, 13:32

Ooooo tak! :E Takiego tematu szukałem. A więc...

Nazwa: Inkwizycja

Opis: - Pijesz? - Nie. - Palisz? - Tylko Heretyków. Frakcja, której początki sięgają czasów sprzed katastrofy kiedy to jeszcze jej najstarsi członkowie służyli Matuszce Rosji. Frakcja ta cechuje się ponadprzeciętnym fanatyzmem i tajemniczością. Jej członkowie choć nieliczni są dobrze wyszkolonymi psychopatami, którzy za nadrzędny cel swego istnienia uznają zwalczanie herezji. Początkowo sądzono, że Inkwizytorzy za herezję uznają wszelkie plugastwa stworzone przez Zonę jednak, gdy zaczęli oni atakować także zwykłych stalkerów ludzie ogłupieli. Niektórzy twierdzą, że jest to stara sekta powstała w NKWD, inni, że to pozostałość po radzieckich badań nad kontrolą świadomości, lecz prawda o tej frakcji wciąż pozostaje w mroku tajemnicy.

Przywódca: Frakcji przewodzi osoba znana jako Wielki Mistrz. Plotka głosi, że nawet sami Inkwizytorzy nie znają jego prawdziwego imienia i nazwiska ani też nigdy go nie widzieli. Wielki Mistrz jest swoistą legendą Zony, postacią równie mityczną co grecki Zeus. Nigdy przez nikogo nie widziany, kieruje swą hordą fanatyków z najgłębszych odmętów tego radioaktywnego pustkowia.

Baza: Trudno dostępny podziemny schron. Widok na właz wejściowy - http://winktown.cba.pl/docs/articles/art_18_1436662834_6047.jpg

Wyposażenie: Standardowy ubiór Inkwizytorów stanowią pancerze wspomagane ukryte pod wielkimi, czarnymi płaszczami. Jako broni używają Eliminatorów (Strikerów) oraz miotaczy ognia Infernus (broń ta nie istnieje w Stalkerze). Mimo potężnej ochrony i dobrego uzbrojenia słabym punktem Inkwizytorów jest ich powolność.

Relacje z innymi frakcjami: Inkwizycja jest wroga w stosunku do wszystkich frakcji z wyłączeniem Monolitu wobec, którego jest neutralna. Niektórzy twierdzą, że neutralność wobec Monolitu wynika ze współpracy pojedynczych Inkwizytorów z członkami Monolitu.
Image
Awatar użytkownika
Juarez
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 27 Cze 2016, 11:50
Ostatnio był: 07 Sty 2017, 23:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez PMG w 21 Paź 2016, 20:36

Międzynarodowa Grupa Naukowa

Opis: Ochotnicza grupa badawcza, w której skład wchodzą przede wszystkim naukowcy zza granicy - w większości z Rosji i Białorusi, ale również Polski, Niemiec, a nawet Wielkiej Brytanii. Ich badania skupiają się na poznawaniu środowiska Zony i ekologicznych skutków drugiej katastrofy. Z uwagi na brak wsparcia ze strony rządu (nawet ze swoich krajów) muszą radzić sobie w Zonie na własną rękę. Z tego powodu często korzystają z usług stalkerów i najemników, w zamian sowicie ich wynagradzając.
Broń i kombinezony: Skromne dofinansowanie ze strony rodzimych instytutów pozwoliło członkom MGN zaopatrzyć się w dobrej klasy karabiny typu SG 550 (choć do dzisiaj nieznany jest ich dostawca, co budzi pewne kontrowersje). Ponadto Kijowski Instytut Badawczy udostępnił im kilka lekkich kombinezonów znanych jako SSP-100 - daleki krewny słynnego SSP-99 "Ekolog", jednak zaprojektowany głównie z myślą o walce na terenie skażonym.
Liczebność: W momencie przybycia do Zony (czyli w połowie 2011 roku) liczba członków MGN wynosiła 11 osób - 7 naukowców i 4 funkcjonariuszy ochrony, czasami wspieranych przez stalkerów. Choć doszło już do wielu starć (głównie z mutantami i bojownikami Monolitu), nie pojawiły się doniesienia o żadnych stratach w personelu MGN.
Stosunki z innymi grupami: MGN jest w Zonie legalnie, więc jej członkowie nie muszą martwić się o atak ze strony wojskowych. Współpracują za to ze stalkerami i najemnikami, których wykorzystują głównie jako przewodników i ochroniarzy. Starają się unikać zorganizowanych stalkerskich klanów, aby nie wplątać się w żaden konflikt.
:

Image


P.S. Tak, "moja" frakcja to nic innego jak zrzynka z Организации Объединенных Наций (lub jak też twierdzi angielska wikipedia - International Scientific Group), czyli jednej z wyciętych frakcji, które miały pojawić się w Czystym Niebie. Pomysł był dosyć ciekawy, a informacji niewiele, więc postanowiłem samemu nadać temu ugrupowaniu charakter. :)
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 375
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: Dzisiaj, 09:47
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 125

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez Kalec w 30 Lis 2016, 20:09

Mordercy
Frakcja ,,Mordercy'' zawarła kruchy pokój z wojskiem.
Zajmuje się kontrolowaniem ,,dziczy''.
Zawarła sojusz z najemnikami.

Główne zadania,,Morderców''
Zabezpieczyć dzicz
Dążenie do sojuszu z wojskiem
Zabić wszystkich bandytów
Zdobyć FN

Baza-gdzieś w dziczy
Pancerz-Czarny płaszcz
Bronie-GP37 oraz nuż
Nastawienie
Wojskowi stalkerzy
Wojsko
Samotnicy
Naukowcy
Wolność
Mutanty
Powinność

Najemnicy

:

Wiem, słaby opis :/ :facepalm:
Pomogłem?
Jeśli tak - Wódka nie zaszkodzi ;)

Za ten post Kalec otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative igla2008.
Kalec
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Lis 2016, 20:52
Ostatnio był: 11 Lut 2017, 19:31
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez gienialker w 08 Gru 2016, 15:57

Moją wymyśloną frakcją jest "free kil"

Przywódcą "Free Kil" jest Stary.

Miejsce pobytu Limańsk.

Bronie: Trs301, ak74, vintarBc, Chaster 13, PB1s,
Martha.

SEVA, kombinezon stalkera

Cele:
1. Wzbogacenie się na artefaktach.
2. Przejęcie kontroli nad Limańskiem.
3. Zabicie Jogi.

Historia
:
Przybyli do Zony w 2010 5 osób ich było, postanowili zdobyć pieniądze na broń, amunicje,
jedzenie i picie (wóda). Wyruszyli Nad Jantar omijając Stacjonujące tam inne frakcje,
po przybyciu nad Jantar postanowili znaleźć drogę nie wiodącą przez fabrykę, jakimś
cudem im się udało ale jakim? nie wiadomo, przeszli przez Czerwony Las,a most akurat
był wtedy spuszczony nie było bandytów na straży więc przeszli do Limańska spotkali
6 rannych Stalkerów pomogli im zagnieździli się w dużym domu, miasto opuszczone więc
jest ludzi mało ale są i przychodzą żeby dołączyć do ich frakcji i pomóc w zwalczaniu
monolitu.

Stosunki:
Bardzo dobry:
Stalkerzy
Dobry:
Wolność, Powinność, Czyste Niebo, Naukowcy
Zły:
Bandyci, wojsko
Bardzo zły:
Monolit
Ostatnio edytowany przez gienialker 12 Lut 2017, 18:39, edytowano w sumie 2 razy
gienialker
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Gru 2016, 21:16
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 17:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez blacho w 08 Gru 2016, 17:00

Cichociemni
Tajemnicza frakcja złożona z byłych żołnierzy sił specjalnych,są to dokładnie najemnicy współpracujący też z najemnikami. Ich cele nie różnią się od celów najemników chodzi im tylko o pieniądze,broń i artefakty.
Są bardzo dobrze wyszkoleni i uzbrojeni,nie wiadomi gdzie jest ich baza ale prawdopodobnie na bagnach według opowieści stalkerów. ich nazwa pochodzi od tego że zawsze wykonują misje bardzo cicho i bez zauważenia przez postronnych stalkerów. Są wyposażeni w zachodnią broń,według plotek pomagają im naukowcy którzy za artefakty i duża sumę pieniędzy dali im zadanie jakie?,to już wiedzą tylko Cichociemni.Naszywka frakcji przedstawia usta przysłonięte palcem.

Liderzy frakcji:
Wolf-dowódca
Mozart-zastępca
Satan-Technik
Chirurg-Medyk
Jewhen-przewodnik

Głowna Baza:
Dawna baza Czystego Nieba na bagnach

Broń i pancerze frakcji:
Baretta
Desert Eagle
Sgi 5
Trs301
Wintar
granatniki,celowniki,tłumiki,noktowizory
kombinezon najemników
Seva Cichocemnych
Bułat Cichociemnych

Sojusznicy i Wrogowie:
Kto płaci ten przyjaciel,kto staje nam na drodze musi zginąć.
Uważaj bo życiowy parkiet bywa śliski

Za ten post blacho otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive gienialker.
blacho
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 22 Lip 2010, 15:16
Ostatnio był: 09 Gru 2016, 00:02
Miejscowość: Radom
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: -19

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez doomer77 w 06 Sty 2017, 23:43

ZŁOMIARZE

Niewielka grupa operująca niemal wyłącznie na terenie złomowiska i wysypiska. Rotacja w ich szeregach jest duża, ze względu na przyjmowane duże dawki promieniowania - dość szybko umierają albo uciekają z Zony, najwytrwalsi nabawiają się różnych mutacji, najczęściej zwyrodnień. Większość jest poparzona i osłabiona, również przez duże dawki alkoholu przyjmowanego jako antidotum przeciw promieniowaniu.

W walce wyjątkowo nieskuteczni, ale żyją pokojowo ze wszystkimi frakcjami w Zonie. Spotkania z mutantami są jednak dla nich zwykle zabójcze, stąd często opłacają kilku Stalkerów, Wolnościowców lub Bandytów, którzy ochraniają ich przed stworami. Pozostałe frakcje nie darzą ich szacunkiem, ale zostawiają ich w spokoju.

Te pokojowe relacje z innymi zawdzięczają umiejętnościom naprawy i udoskonalenia niemal każdego sprzętu znajdującego się w Zonie i bogatej ofercie części zamiennych. Coś się popsuło a handlarze tego nie mają? U Złomiarzy to kupimy, w dodatku dość tanio. Niestety dodatkową ceną będzie spora dawka promieniowania przyjęta podczas wizyty w ich obozie.

Nie są jednak terminowi. Słowa dotrzymują, ale naprawa karabinu potrafi zająć dzień albo tydzień, w zależności od kondycji ich techników. To zawsze loteria, jednak sprzęt dostajemy zawsze w doskonałej kondycji a udoskonalenia są najwyższych lotów. Tylko to promieniowanie...

Uzbrojenie
Sporadycznie jakiś pistolet czy AK. Po co nosić dodatkowy balast, skoro ma się ochronę?

Kamizelki
Kurtki Bandytów, kombinezony Stalkerów, wszystko jednak podniszczone.

Występowanie
Wysypisko, Złomowisko i od czasu do czasu Kordon. Sporadycznie zapuszczają się do laboratoriów, gdy dostaną zlecenie na rzadki sprzęt.

Sojusznicy
W zasadzie wszyscy, przyjaciół nie mają, ale wrogów również nie ma.

Frakcja biedna, bez konkretnych zasobów, ale mają bądź potrafią zdobyć chyba każdą część do czegokolwiek. Technicy, choć nieterminowi, należą do elity i ich udoskonalenia są już legendarne w Zonie.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 232
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: Dzisiaj, 10:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 56

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez trolololo w 07 Sty 2017, 00:14

Nie było przypadkiem czegos podobnego? W Czystym Niebie Stalkerzy zwani Kopaczami są skłuceni z bandytami o wysypisko, i też grzebią w śmieciach.
W Cienu też ktoś taki miał być, ale ich wycięto, i chyba jedyną pozostałością jest grupa Kreta.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

:

Studenci do nauki, Literaci do piór! - Komuniści, Marzec 68

Syjoniści do Syjamu! - Odezwa studentów.
trolololo
Legenda

Posty: 1009
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: Dzisiaj, 14:07
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 92

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez fabixs12 w 15 Lut 2017, 21:42

FRAKCJA OSADNICY
Ta frakcja składa się ze starych mieszkańców Czarnobyla którzy wrócili po latach do swojego majątku pozostawionego w zonie.Zamieszkują granice zony w tym Kordon i WIelkie Bagna. Hodują dziki i mięsacze,liderami są Cep i Świnski Ryj

BRONIE
Toz-66
Toz-34
HK mp5
Mossberg Maverick
AKS - 74
AKS - 74U

NASTAWIENIE DO INNYCH FRAKCJI
Samotnicy-Przyjaciele
Wolność-Neutralność
Powinność-Neutralność
Monolit-Wrogowie
Bandyci-Wrogowie
Wojskowi-Neutralność
Najemnicy-Neutralność
Czyste Niebo-Przyjaciele
Ekolodzy-Neutralność
fabixs12
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Mar 2016, 11:54
Ostatnio był: 10 Mar 2017, 16:33
Miejscowość: szczecin
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 1

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez dawiorx w 26 Lut 2017, 21:16

Gwardia zony

Członkowie frakcji to zazwyczaj starsi ludzie oraz mieszkańcy którzy nie uciekli. Uznają zone za swój dom i chcą zniszczyć wszystkie frakcje typu powinność, najemnicy, bandyci i inni tacy. Żyliby w Prypeci albo w bliskich okolicach próbując prowadzić normalne życie i handlując z stalkerami. Nie uciekli podczas wybuchu i wykształciła się u nich zadziwiająca odporność na wszelkie promieniowanie. Mogą jeść i pić wszystko co jest napromieniowane do pewnego stopnia. Niektórzy są chorzy na chorobę popromienną.

Uzbrojenie:
Opancerzenie: Płaszcze
brak
kombinezony stalkerów oraz monolitu (zdobyte w walce z monolitem oczywiście)
Bronie:
PMy
forty
Oba warianty TOZów
Akmy.

Posiadali by również dużo jedzenia które sami robią oraz artefaktów które zbierają na handel. Są przyjaźni jedynie dla stalkerów a dla reszty neutralni (z wyjątkiem agresywnych frakcji jak bandyci)
Image
dawiorx
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 07 Lut 2015, 11:56
Ostatnio był: 26 Lut 2017, 21:19
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Twoja wymyślona frakcja

Postprzez Napisze w 24 Kwi 2017, 18:41

TESTERZY

Frakcja składająca się z obiektów testowych wysłanych przez rząd

CELE
Odkrywanie nowych zakątków zony , odkrywanie nowych artefaktów oraz nowych anomalii

UZBROJENIE
- G36C (z dodatkami)
- AKM 74/2
- FT 200M
- Viper 5

KOMBINEZONY
- SEVA (Dla oddziału badającego anomalie oraz artefakty)
- Exoszkielet (Dla oddziału badającego zakątki Zony)

STOSUNKI

SOJUSZ
-Naukowcy
-Powinność
-Czyste Niebo
-Wojsko

NEUTRALNOŚĆ
-Stalkerzy
-Wolność
-Najemnicy

WROGOŚĆ
-Monolit
-Renegaci
-Bandyci
Napisze
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 20 Paź 2016, 13:59
Ostatnio był: 26 Maj 2017, 20:26
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości

cron