Wasze kryjówki

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Wasze kryjówki

Postprzez Wave w 27 Paź 2010, 17:27

Czy kiedyś mieliście chęć osiąść się w jakimś miejscu, gdzie będziecie mogli spać "spokojnie", robić wypady z tego miejsca na misje i polowania, mieć tam schowek? Ja tak. Miałem już kilka kryjówek, a oto ich lista:

-W wiosce w Kordonie strych jednego domu, był tam mój schowek
-W bazie czystego Nieba miejsce u handlarza, gdzie wchodzi się drabiną . Zostawiłem tam trochę zapasów i nie potrzebnych broni.
-Górne piętro, a raczej jego pozostałości w Kordonie, w wiosce kotów.
Kryjówką taką to już nie jest, ale gdy byłem w frakcji Naukowców, to zająłem ten pokoik i tam spałem i składowałem tam zapasy.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Wasze kryjówki.

Postprzez per-kac w 27 Paź 2010, 18:00

Ja zawsze wszystko zostawiałem pod sobą, nie miałem schowków. Gdy wracałem ta sama trasa podnosiłem rzeczy potrzebne mi i wywalałem trofea z wyprawy żeby tu kiedyś wrócić bez niczego żeby sprzedać ;)
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Wasze kryjówki.

Postprzez Pilot w 27 Paź 2010, 18:27

Ja mam w zewie tartak. tam gdzie jest ognisko na pułkach zostawiałem broń, :wódka: i żarcie.
stalkerzy przebywający tam brali zepsute modele i z nich strzelali, bronili się i gineli.na początku było to strzeżone przez zombi ale stalkerzy chcąc dostać się do broni rozwalili wszystkie
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Wasze kryjówki.

Postprzez Nyguz w 27 Paź 2010, 18:39

jakoś sobię tego nie mogę wyobrazić. :E ja zawsze wszystko noszę ze sobą, a potem sprzedaję. Nigdy nic nie myszkuję.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Warsoonclang w 27 Paź 2010, 22:40

Oj nie wiem czy w Zonie jest takie miejsce gdzie można spać spokojnie . Gdybym miał sobie wybrać miejsce na schowek , wybrałbym bezpieczny sejf gdzieś w lokacji BAR . Miałbym pewność , że nikt bez HALO by mnie nie okradł i mógłbym być spokojny o to , że mnie nie kropną po drodze do mojej skrytki .
A podczas gry wszystko miałem przy sobie ( łączna waga ok 25 kg by było realistycznie ) a resztę sprzedawałem . Nie będę nosił przeca 4 broni .
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Wave w 28 Paź 2010, 12:56

Szczerze mówiąc też całkiem często brałem sprzęt, ale jeśli miałem niepotrzebne coś, co może i za jakiś czas się przyda to znajdowałem miejsce do magazynowania, i do spania. Tam wszystko trzymałem, było cacy, a jaka satysfakcja!
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Snikers w 20 Lis 2010, 14:41

Ano satysfakcja jest wielka ; D bez modów na udźwig przejść stalkera i git :E moją kryjówką zawsze były schowki w bazach lub inne bezpieczne miejsca...Tam gdzie jest anomalia winorośl(chyba tak sie nazywa) gdzie jest pkm i ammo do nie tam też często sobie rzeczy zostawiałem :P
PS: I fajnie się z tamtego balkonu monolit i zombie zabija :wink:
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

Snikers
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 31 Mar 2010, 16:48
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 15:02
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Floper Szczur w 20 Lis 2010, 17:52

W czystym niebie na bagnach miałem dużo schowków w miejscach gdzie stał opróżnione przeze mnie schowki :) Miałem też trochę w Agropromie , Wysypisku i Kordonie. Często w nocy okopałem się w jakimś miejscu i ja przeczekałem. Te głosy i to niebo(czyste oczywiście :E ) to było coś pięknego zresztą wszystko w Stalku jest piękne no może poza mięsaczem :E
W Cieniu Skrytki miałem w Kordonie bo byłem tam często i Barze bo był na środku całej mapy. W tej części mało się w takie rzeczy bawiłem.
A w Zewie zostawiałem gdzie popadnie. Pod drzewem czy pod bryłą. Zwłaszcza to się to przydawało jak w nocy po ciężkiej walce brakowało medykamentów i amunicji. .Ale jak miałem Egzoszkielet nie było to potrzebne. Dlatego później wziąłem sprzęt zwykłego Stalkera i z pomocą tych słabszych spluw robiłem schowki na nowo ale skromniejsze. 3 konserwy i flaszka znalezione w anomalii dawały wielka nadzieję na przeżycie.
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Stalker Daniel w 21 Lis 2010, 11:26

Ja kiedyś zostawiałem w jednym miejscu ale kiedy poszedłem na polowanie w Prypeci to zabrakło mi apteczki a spotkałem chimere,kilka nibypsów i odział monolitu(byli dalej odemnie) więc teraz wyrzucam sobie kozaki i takie tam.
Stalker Daniel
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 04 Lis 2010, 22:01
Ostatnio był: 31 Gru 2010, 14:45
Miejscowość: Bar "100 Radów"
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Wasze kryjówki

Postprzez matekfpol w 21 Lis 2010, 11:31

Jak w S.T.A.L.K.E.R.-ze użyłem schowka tylko raz, w bunkrze Sidorowicza, byłem mocno przeciążony po zakupach, poza tym tachałem kombinezon żeby ulepszyć go u Szarego ( mechanika czystego nieba ) no i musiałem odłożyć Wintara, wódkę, amunicję itp. Poza tym wszystko zawsze nosiłem przy sobie
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Śliski w 21 Lis 2010, 13:44

Ja, w stalkerze na punkcie myszkowania mam manię :E
Po każdej walce chowałem gdzieś sprzęt i zapisywałem na kartce potem wracałem i sprzedawałem :E
chyba mam jeszcze te kartki :wink:
najwięcej w kordonie wysypisku i agropromie
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

Re: Wasze kryjówki

Postprzez Tormentor w 21 Lis 2010, 16:32

Ja w barze se chowałem. Poco łazić i narażać się na niebezpieczeństwo jak można w bezpiecznej skrzynce u barmana schować zbędne rzeczy. :)
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości