Najlepszy Stalker

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Kto był najlepszym Stalkerem?

Strielok
216
69%
Szrama
38
12%
Diegtiarow
61
19%
 
Razem głosów : 315

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez dienonych w 14 Lip 2011, 20:17

Najlepszy jest striełok ponieważ tylko jemu udało się rozwikłać zagadkę muzgozwęglacza i wszystkie warzne osoby o nim słyszały.
w lewo i w dół

Za ten post dienonych otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative KoweK, Greyeeh.
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 01 Lip 2022, 22:11
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Reklamy Google

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Xen w 05 Sie 2011, 20:09

hehehehe nice post @up :E A co do bohaterów to jednak striełok :) wd. mnie każdy ma inne podglądy i każdy woli innego stalkera. striełok był oczywiście bohaterski co świadczy o tym że wyłączył mózgozwęglacz. jest on taką główną postacią stalkera. dlatego dostaje ode mnie punkt. prawdopodobnie bedzie też główną postacią w stalkerze 2.
powiem także że 3 te postacie na początku gry miały swój cel. striełok miał zabić striełoka, ops :E rozmyślił się dopiero gdy dowiedział się że jest striełokiem od pewnego gościa(nie wiem, ale wydaje mi się że to chyba jego stary :E)potem miał tylko wyłączyć mózgozwęglacz i rozwiązać zagadke monolity czy ich tam tego kryształa. Szrama miał za zadanie zapobieć emisją i powstrzymać striełoka. jako jedyna postać która ucieka od tych 2 to nasz major. Wpada do zony i ma zamiar rozwikłać zagadkę śmigłowców które zostały rozbite na terenie zony. na końcu jednak spotyka striełoka który ma zamiar mu pomóc, nie wiem tylko czy on go lubi czy nie :E major zadaje się z wojskowymi a striełok ma z nimi nie miłe wspomnienia. także więc punkt dla striełoka
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 23:47
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Markus Grizzly w 16 Maj 2012, 00:27

pracował dla Lebiediewa który miał niecne plany.

Floper Szczur, co masz na myśli? Jestem bardzo ciekaw Waszych domysłów na temat Czystego Nieba.
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Iceformen w 16 Maj 2012, 18:40

Z czystym sumieniem mój głos pada na pana Striełoka. Sprawa jest prosta i nie wymagająca dłuższego rozpisywania się , za bardzo nie znam osoby Szramy ponieważ nie grałem w Czyste Niebo ale na pewno najlepszym stalkerem nie jest nasz majorek (przynajmniej dla mnie). A wracając do wytłumaczenia mojego wyboru Striełokowi i jego grupie udało się przesmyknąć do centrum zony to on wyłączył mózgozwęglacz a także wykazał się odwagą i niesamowitymi umiejętnościami ruszając do wszelkiej maści laboratoriów a nawet do samej czarnobylskiej elektrowni. Podsumowując Striełok to konkretny gość , odważny a także jest świetnym żołnierzem. :E
Depressive Black Metal
Iceformen
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 27 Sty 2011, 13:48
Ostatnio był: 27 Mar 2016, 14:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 17

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Bodziniak w 16 Maj 2012, 18:53

Dla mnie najlepszym stalkerem jest oczywiście Strielok. Jako jedyny z wymienionej trójki rozwikłał tajemnicę Zony i mózgozwęglacza. Co ważniejsze, miał swoje konkretne zadanie i robił wszystko aby osiągnąć cel. Poza tym był pierwszą postacią jaką mieliśmy zaszczyt grać :) . Przywiązałem się do niego bardziej niż do kogo innego w grze!
Bardzo podoba mi się także jego charakter i sposób wysławiania się. Szrama i Diegtriariow nie mwją tego czegoś co ma Striełok. Myślę że inni też tak myślą i pozdrawiam ;) .
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Sieryj5 w 10 Cze 2012, 13:59

Dla mnie Strielok Był najlepszym bohaterem dlatego że wyłączył mózgozwęglacz więc dla mnie Strielok.
Awatar użytkownika
Sieryj5
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 10 Cze 2012, 12:49
Ostatnio był: 16 Sie 2012, 13:00
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -12

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Szweminek999 w 14 Cze 2012, 20:55

Głosowałem na Strieloka, ale ten major też jest fajny. Generalnie widać, że zna się na swojej robocie. Najgorszy jest Szrama, on nie jest stalkerem, nie próbuje odkryć tajemnic Zony, interesuje go tylko Striełok. Do głosowania dodałbym Przewodnika, to przecież legenda!
Ostatnio edytowany przez Szweminek999, 15 Cze 2012, 14:28, edytowano w sumie 1 raz
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez iwan-iwanowicz w 14 Cze 2012, 21:29

Szrama, dlaczego? Bo to z nim poznawałem Zonę, gość przeżył emisję jest dobrym killerem:)
Awatar użytkownika
iwan-iwanowicz
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 25 Lut 2010, 22:29
Ostatnio był: 23 Gru 2014, 23:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: -3

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez STALKER58 w 15 Cze 2012, 08:35

Według mnie to tak:

1. Najemnik Szarma-Praktycznie to z nim zacząłem grę w S.T.A.L.K.E.R.A i uważam że jest najlepszym z wszystkich!
Bardzo mi się spodobała jego postać i związana z nim fabuła! Według mnie najlepszy z najlepszych! :P

2. Strielok-ponieważ wyłączył Mózgozwęglacz przyczyniając się przy tym wielu Stalkerom. A poza tym był z nim ciekawa historia, jak było już mówione, umiał sobie dobierać przyjaciół, itd. :)

3. Majorek-według mnie będzie ostatni ponieważ fabuła z nim to nie to samo co z pozostałą 2 Stalkerów. A w dodatku jest wojskowym co jeszcze bardziej na mnie wpływa. Dalej się nie będę wypowiadał ponieważ nie chciałbym urazić tych którzy akurat lubią tę postać. :/

Jeśli jesteś prawdziwym Stalkerem ceniącym sobie wypitkę w towarzystwie podobnych myślących ludzi...dołącz do...WOLNOŚCI!

STALKER58
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 12 Cze 2012, 12:48
Ostatnio był: 15 Mar 2013, 14:59
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 10

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Gro3a w 15 Cze 2012, 19:37

Striełok. A czemu? Jako pierwszy dotarł do centrum zony i odkrył jej tajemnicę. Wyłączył mózgozwęglacz i dotarł do Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Potrafił zebrać informacje na temat tajnych laboratoriów i wykonywanych tam eksperymentów. Według mnie jako doświadczony stalker starał się rozwikłać każdą tajemnicę, bez względu na jej skutki.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Koleś w 22 Gru 2013, 12:32

Ja głosowałem na Striełoka, ponieważ gdyby nie on, Diegtiarow nie pomógłby innym i nikt nie mógłby dostać się do centrum Zony
Awatar użytkownika
Koleś
Stalker

Posty: 139
Dołączenie: 11 Gru 2013, 18:27
Ostatnio był: 05 Lip 2017, 14:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Gatling w 22 Gru 2013, 13:06

dla mnie najelepszy jest major dyegatrow. w końcu to on usunął muzgozwęglacz i otworzył droge do prypci. no i potem w tej prypci zabił prawie wszystkich z monolitu a sam nie umarł. Także dyegatrow to jest prawdziwy bohater, a nie to co inne wszystko jest jak np. striekol czy jak mu tam.

Za ten post Gatling otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dziab_Dziab,
Negative Koleś, Leo0502, Stalkier_100, Jurand.

Gatling
Wygnany z Zony

Posty: 9
Dołączenie: 15 Lis 2013, 23:11
Ostatnio był: 22 Gru 2013, 23:16
Miejscowość: Planeta na ugandzie
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości