Najlepszy Stalker

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Kto był najlepszym Stalkerem?

Strielok
216
69%
Szrama
38
12%
Diegtiarow
61
19%
 
Razem głosów : 315

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Rusznikarz w 25 Maj 2011, 23:17

Strielok wielkim stalkerem był.
Strielok parę razy dostał się do CEJ przed wyłączeniem Mózgo-opiekacza, i wymykał się sekciarzom z monolitu.
Pomógł również wielu stalkerom, wyłączył wspomniany już mózgozwęglacz, odkrył tajemnice Zony i pomógł pewnemu ukraińskiemu "Bondowi" w śledztwie, stał się legendą za życia a to w zonie zdarz się prawie nigdy.
Sam potrafił poradzić sobie w zonie. Miał grupę oddanych przyjaciół, i mimo iż nie znamy jego i ich poprzednich losów
można wnioskować iż często ratowali siebie nawzajem (filmik z rozmowa kła i ducha(chyba) po emisji podczas zbierania odczytów z Krógłowem ).


Mały off-top:
O wcześniejszych losach Strieloka można się dowiedzieć z gry S.T.A.L.K.E.R. na komórkę,
fabula tej produkcji opowiada o przybyciu Strieloka do Zony.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Awatar użytkownika
Rusznikarz
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 30 Mar 2009, 08:02
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 15:47
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez El Diablo w 26 Maj 2011, 21:20

Strielok! Od niego zaczęła się cała przygoda, to on pierwszy przetargał nas przez "urokliwe i przyjazne" tereny Zony:) Postać bardzo tajemnicza i klimatyczna. Wg mnie to najlepsza postać w serii :)
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Bochen96 w 29 Maj 2011, 19:23

Oczywiście, że Striełok. 100 % Stalker, no i to od Niego zaczęła się moja przygoda z Stalkerem ;)
Image
Awatar użytkownika
Bochen96
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 29 Maj 2011, 17:19
Ostatnio był: 13 Cze 2012, 16:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 2

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez krycha w 29 Maj 2011, 20:18

ja zagłosowałem na majora dlatego,że mamy największy wpływ na to jaki on jest
drugi jest Striełok dlatego że odkrył tajemnice monolitu i mózgozwęglacza
na koniec Szrama,chociaż czyste niebo lubię najbardziej
P.S(do tych co piszą że frakcja Czyste Niebo została zniszczona)-przyjrzyjcie się Nowikowi w bunkrze Hermana i Oziorskiego
"Ten,któremu starczy odwagi i wytrwałości,by przez całe życie wpatrywać się w mrok,pierwszy dojrzy w nim przebłyski światła"
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
krycha
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 26 Mar 2011, 19:07
Ostatnio był: 25 Lut 2012, 11:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Idilyon w 29 Maj 2011, 22:10

krycha napisał(a):ja zagłosowałem na majora dlatego,że mamy największy wpływ na to jaki on jest
drugi jest Striełok dlatego że odkrył tajemnice monolitu i mózgozwęglacza
na koniec Szrama,chociaż czyste niebo lubię najbardziej
P.S(do tych co piszą że frakcja Czyste Niebo została zniszczona)-przyjrzyjcie się Nowikowi w bunkrze Hermana i Oziorskiego


To,że ma pancerz Czystego Nieba nie znaczy,że frakcja istnieje. On po prostu ma ten pancerz,bo BYŁ w Czystym Niebie,kiedy jeszcze istniało.
Priszło wriemia. Ja wiżu twajo żełanije.
Twaja cjel zdjes. Idi ka mnie.
Twoj puć zawierszajetsa czieławiek. Idi ka mnie.
Twajo żełanije skora ispołnitsy.
Idi ka mnie. Ty abritiosz to, szto zasłużywajesz.
Awatar użytkownika
Idilyon
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 10 Maj 2011, 20:34
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 22:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez krycha w 29 Maj 2011, 22:12

więc frakcja Czyste niebo nie do końca zniknęła
"Ten,któremu starczy odwagi i wytrwałości,by przez całe życie wpatrywać się w mrok,pierwszy dojrzy w nim przebłyski światła"
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
krycha
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 26 Mar 2011, 19:07
Ostatnio był: 25 Lut 2012, 11:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Idilyon w 02 Cze 2011, 16:34

krycha napisał(a):więc frakcja Czyste niebo nie do końca zniknęła


Źle rozumiesz. Czyste Niebo umarło razem z Lebiediewem.

Postaram ci się wyjaśnić różnicę bardzo łopatologicznie.
Frakcja składa się z ludzi,tworzą ją ludzie. CZŁONKIEM frakcji jest CZŁOWIEK,ale FRAKCJA to coś w rodzaju wspólnoty,którą łączy wspólny cel lub interes. Nowikow ma pancerz,bo był w CN,ale ono się rozpadło jako frakcja,zostali zaś jako członkowie,którzy od teraz działają na własną rękę. Pancerz zostawił sobie,bo jest bardzo dobry i stosunkowo lekki - dobry dla naukowca (poza tym,wydaje mi się że chciał mieć pamiątkę po rozpadzie swojej grupy). Lebiediew zginął (lub zaginął,dokładnie nie wiemy co się z nim stało,chociaż zginął prawdopodobnie),a z racji iż był przywódcą frakcji,pogrążyła się ona w chaosie i w konsekwencji ROZPADŁA.Teoretycznie i tylko BYĆ MOŻE,gdyby zginął generał Woronin (chyba tak się nazywał lider Powinności),to rozpadłaby się sama Powinność,ale byli członkowie by przeżyli (no chyba żeby wszystkich zabili...).

Sorki za offtop,ale starałem się wyjaśnić.
Priszło wriemia. Ja wiżu twajo żełanije.
Twaja cjel zdjes. Idi ka mnie.
Twoj puć zawierszajetsa czieławiek. Idi ka mnie.
Twajo żełanije skora ispołnitsy.
Idi ka mnie. Ty abritiosz to, szto zasłużywajesz.
Awatar użytkownika
Idilyon
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 10 Maj 2011, 20:34
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 22:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez stalker417 w 04 Cze 2011, 23:01

Strejłok wybieram po pierwsze nie dbał tylko o "siebie"co wynika z dialogu majora z nim.Po drugie strejłok wyłączył zweglacz "który przez lata blokował drogę stalkerów do centrum".I ogólnie on był najlepszy stalkerem.Ale to tylko moja opinia :wink:
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez XkroX w 21 Cze 2011, 10:33

Striełok. Powiem to takim STALKER'owskim slangiem. BO TO NIEZŁY KOZAK JEST. Występuje w wszystkich 3 częściach i mam nadzieje że w 4 też będzie .Świetnie gra z karzdym scenariuszem gry od Cienia aż do Zewu.
Awatar użytkownika
XkroX
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 19 Cze 2011, 12:43
Ostatnio był: 31 Lip 2011, 19:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fort-15
Kozaki: -7

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Gandzia w 30 Cze 2011, 00:23

Szrama. Człowiek stal. Sku***el wytrzymał 2 emisje :D .
Robi największe "ropzierdu". Najemnik z pochodzenia. Sieka renegatów jak trza! :P
Dotarł do Limańska i do Elektrowni i.. nie była to miła wizyta :wink:
Image
Image
Awatar użytkownika
Gandzia
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 26 Mar 2010, 14:46
Ostatnio był: 15 Gru 2016, 22:42
Miejscowość: Kujwdupie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez maks98 w 08 Lip 2011, 19:29

Stierlok dokonał ,,Największych" czynów np.: wyłączył Mózgozwęglacz chodził sam po wielu opuszczonych laboratoriach (lub zamieszkanym przez wrogów/mutanty/zombie) swoją ,,misję" wykonał w najgroźniejszym ,,okresie" zony bo było wtedy najwięcej mutantów , wrogów, anomalii i zona była najbardziej napromieniowana a i tak udało mu się wyłączyć Mózgozwęglacz. Co prawda pracował w grupie ale poszczególne misje wykonywał sam. ;)
Szrama zatrzymał Stierloka czyli był od niego silniejszy. Dokonał kilku podobnych czynów do Stierloka ale nie było ich tak dużo.:)
Diegtiarow służył dla żądu, dostał od razu trochę kasy i podstawowe wyposażenie a Stierlok i Szrama przybyli do zony najprawdopodobniej bez niczego. Czyli major miał najłatwiejsze zadanie. Diegtiarow wykonał swoją misję w czasie gdy zona nie była już tak mocno jak wcześniej napromieniowana i nie było w niej już tylu mutantów ale i tak jego zadanie nie było łatwe. ;D
Najeiększy szacunek należy się według mnie Stierlokowi a później Szramie chociaż Majorowi też należą się brawa ;)
Aszot-Patrz co tu mam!
Jar-Co tam masz Aszot?
Aszot-Przyjdź i zobacz!
Jar-Nie zaimponowałbyś tym nawet małej dziewczynce!
Aszot-Nie, ty przyjdź tutaj, ja coś Ci pokażę! A może mam wystawić żebyś widział!
Jar-Nie mam mikroskopu
Czechow-Ocipieliście obaj?! Fiuty se będziecie mierzyć!? Zamknijcie się obaj!!!

Za ten post maks98 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tomasz4815.
Awatar użytkownika
maks98
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 14:40
Ostatnio był: 16 Mar 2012, 23:27
Miejscowość: Limańsk/Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Najlepszy Stalker

Postprzez Bartexoo w 13 Lip 2011, 15:06

Jak najbardziej Strielok. Głównie dlatego,że przeżył większości rzeczy w SoC i był w tej grze niezłym kozakiem. M.in Ja bym się zesrał jakbym miał wejść do opuszczonego laboratorium itd. Jak najbardziej On! :E
Bartexoo
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 04 Lip 2011, 11:27
Ostatnio był: 16 Lip 2011, 19:48
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -6

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości