Zombie

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Zombie

Postprzez McShadow w 24 Wrz 2014, 16:20

ja myśle że zombi są gupie i trzeba je nawalać tak myśle :P

Za ten post McShadow otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive adam stalker pl.
McShadow
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 15 Lip 2014, 13:23
Ostatnio był: 20 Maj 2018, 17:52
Kozaki: -11

Reklamy Google

Re: Zombie

Postprzez jasiek99 w 13 Paź 2015, 21:13

Raczej bełkoczą nie porozumiewają się ponieważ po emisjach wile ich narządów nie działa :D

Za ten post jasiek99 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Józio.
Awatar użytkownika
jasiek99
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 13 Gru 2012, 14:29
Ostatnio był: 16 Paź 2021, 12:56
Miejscowość: Dolny Śląsk
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -6

Re: Zombie

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 20 Sty 2016, 19:16

Mam takie pytanie, skoro zombie to tylko ludzie z uszkodzonym mózgiem, to jak przeżywają bez pożywienia? Czerpią energię ze słońca? W końcu to żywi ludzie, ze zniszczonym umysłem, więc bez pożywienia padliby po kilku dniach. Anie widziałem jeszcze wcinającego zombiaka
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Zombie

Postprzez Cromm Cruac w 20 Sty 2016, 19:30

To, że czegoś nie widziałeś to nie znaczy, że to nie ma miejsca. Zombie mają specjalną stołówkę 'na zapleczu' Zony gdzie zachodzą po skończonej dniówce. Naprawdę myślałeś, że one tak łażą i mamroczą 24/7/365? Jak tylko wyłączasz grę idą na siku, żarcie i co tam jeszcze te zombiaki lubią. O, oglądać telewizor lubią. Złaszcza programy 'na żywo'.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive lehoslav, SzymeQ, Leo0502, StalkerCell.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Zombie

Postprzez Pangia w 20 Sty 2016, 20:15

Cromm Cruac napisał(a):Złaszcza programy 'na żywo'

Ale chodziło ci o programy publicystyczne typu te z Tomaszem Hieną-Lisem czy paradokumentalne jak „Ukryta prawda”? Chociaż… w zasadzie to chyba to nie robi większej różnicy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zombie

Postprzez Poldzer w 20 Sty 2016, 22:22

A mózgi mają zniszczone przez wykłady Pana :stonoga: i
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Zombie

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 21 Sty 2016, 23:23

Ta, a w międzyczasie uczęszczają do baru 100 Zombiaków i podziwiają show Kto dziś padnie ofiarą Mózgozwęglacza? :D
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Zombie

Postprzez Mito w 22 Sty 2016, 00:43

Według mnie sprawa jest dość prosta - zombie, jako ofiary Mózgozwęglacza, bezpowrotnie utraciły wszelką świadomość. Odeszły więc razem z nią możliwości myślenia i świadomego działania, więc też wszelkie rodzaje troski o swoje własne ciało. Pozostało tylko jedno: najbardziej podstawowe instynkty. Jeść, zabijać, jeść... Odpowiedzialne są za nie najgłębiej w czaszce schowane fragmenty mózgu, w okolicy jego pnia (który kontroluje procesy zachodzące w ciele), więc być może nie zostały "zwęglone". A skoro zombie najwyraźniej także nie czują bólu, który dla zwierząt, także według wielu nie obdarzonych świadomością, jest swego rodzaju ostrzeżeniem, że coś jest nie tak, a na dodatek nie zajmują się swoim ciałem, to wiele z nich wygląda, jak wygląda. Wszelkie wymawiane przez nie wyrazy, czy jakieś dziwne czynności mogą być jedynie pozostałością po niedokładnym "wykasowaniu" mózgu. Jeżeli zaś chodzi o nawyk (i umiejętność) korzystania z broni, to zgaduję, że jest to jakaś forma kombinacji pamięci mięśniowej z pozostałościami w czaszce.
Oczywiście, zombie niedługo po powstaniu zaczynają gnić, rozkładać się, a obrażenia skóry opływają ropą i są pozakażane... ale im to przecież nie przeszkadza. Coś odgryzie dłoń? To będzie machał kikutem. Puści jakieś ścięgno? To będzie kuśtykał. Flaki z brzucha wylazły? No, będzie się o nie potykał. Utrata krwi? Jedna dziesiąta mózgu nie potrzebuje jej aż tyle. Organy padają jeden za drugim? Ojojoj, no to będzie się brzydko bekało.
Na prawdę, o człowiekopodobnych organizmach żyjących w ekstremalnych warunkach się mówiło na przykład w Uniwersum Metro, albo coś w deseń Ghuli z Fallouta.
Oczywiście, w wydobywaniu składników odżywczych z pożartego czegokolwiek może pomagać im np. jakiś dziwny, niespotykany, zonowy i zmutowany szczep bakterii w przewodzie pokarmowym. Niczego nie wykluczam przy teoretyzowaniu.

Wszelkie podobieństwa podmiotów dyskusji do wyborców partii lewicowych są całkowicie przypadkowe i niezamierzone.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Zombie

Postprzez MrTwaróg21 w 22 Sty 2016, 01:11

Dziwi mnie Jedna Sprawa Te Zombiaki W Zewie Prypeci Nie pamiętam kto to mówił ale Zombiaki były na skutuek Silnego Promieniowania Albo przez Zwlęglacza. :\ Ale W CoP Chyba Przez Promieniowanie a W SoC przez Mózgozwlęglacza
MrTwaróg21
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 18 Sty 2016, 21:26
Ostatnio był: 27 Sty 2016, 13:18
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Zombie

Postprzez Szagart w 22 Sty 2016, 09:19

Wszystkie Zombie powstały na wskutek promieniowania PSI, czyli takiego jakie wydzielał Mózgozwęglacz albo Wielki mózg w CN, przez co nad Jantarem były emisje tego promieniowanie a dookoła- pełno zombie. Akurat promieniowanie radiacyjne mogło wpłynąć na nie (zombie) korzystnie. Na przykład nie muszą martwić się o ciało itp (a może i nawet o jedzenie? Bo nigdy nie widziałem by zombie coś jadły).
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zombie

Postprzez Vistynov w 10 Lut 2016, 17:10

Wedlug mnie zombie mogą się przedostać do swiata zewnętrznego i narobic dużeeeego bałaganu a jak według was :?: :?:
Awatar użytkownika
Vistynov
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 07 Lut 2016, 21:55
Ostatnio był: 13 Lut 2016, 21:35
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: -5

Re: Zombie

Postprzez Gandzia22 w 11 Maj 2016, 22:06

Trochę to niezwiązane z tematem ale w soc zombie stał do mnie tyłem nacisnołem F i odpowiedział mi ,,Miłego dnia" potem się odwrócił i zaczął strzelać czyli jednak umieją mówić :E
Awatar użytkownika
Gandzia22
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 07 Lut 2016, 01:01
Ostatnio był: 15 Kwi 2017, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości