Zombie

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Zombie

Postprzez SkullDagger w 10 Gru 2012, 01:12

Heh, skąd wiem że to gra?
Zelazko, to trudny wyraz, ruskie Zombie mogłoby nie potrafić wymówić:)
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Reklamy Google

Re: Zombie

Postprzez impulse_101 w 10 Gru 2012, 13:01

Kiedys podczołgalem sie do dwóch zombiaków siedzących na wzgórzu zaraz za Kopaczi tak ze byłem jakieś 1,5m za ich plecami ale mnie nie widzieli. Jeden z nich belkotal różne rzeczy po rosyjsku, jedyne co zapamietalem to 'daajcie artefakty, daaaajcie artefakty' i 'ciemnoooo' :E Lubie strasznie tych umarlaków bo przez swoja ocieżałość umysłowa są całkiem zabawni.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Zombie

Postprzez Gizbarus w 10 Gru 2012, 14:31

...o ile w ogóle można mówić o umyśle w wypadku zombie :|

:E
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zombie

Postprzez polskistalker w 11 Lis 2013, 12:54

Ja widziałem ciekawą sytuację z zombiakami: idę z qmplami stalkerami na parking (chodzimy sobie tak co jakiś czas), raz poszedłem sam. Patrzę - bandyci ustawili się w grupkę. "O ścierwa chcą zaatakować moich!" Jeden granat później było po kłopocie, ale nadciąga Emisja, więc dygam na Posterunek, bo najbliżej, a Posterunek pusty (!). Przyszli jacyś Wolnościowcy i inni stalkerzy. Po emisji wychodzę, idę na parking. Patrzę - moi znajomkowie już na Parkingu, jeden jak zwykle siedzi z boku, inny szuka artefaktów w anomaliach... Ale cuś mi nie gra. Wyjmuję lornetkę... No cholera... Wszyscy powłóczą nogami i są oznaczeni na czerwono. Aż mi się łezka w oku zakręciła...
Nie mogę ci pomóc, jestę Miszczę Gry
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!"

Za ten post polskistalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo.
polskistalker
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 28 Kwi 2013, 22:54
Ostatnio był: 11 Paź 2015, 16:33
Miejscowość: Strefa
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: -2

Re: Zombie

Postprzez DiegtiariowTM w 11 Cze 2014, 08:42

Fajny temat. @Polskistalker widać że była to emisja psioniczna. Dziś pójdę w okolice wejścia do Oazy Bo tylko tam zombie zostało nawet w Kopachi tych ścierw nie ma i spróbuje nagrać ich bełkotanie dyktafonem.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Zombie

Postprzez Yoavek w 13 Cze 2014, 15:01

W samym opisie tych biedaków jest napisane, że komunikują się między sobą jakimiś pojedynczymi słowami
"Czuję się jak ktoś, z kim nie pozwoliłbym pieprzyć się mojej własnej córce, i jednocześnie jak ktoś, z kim, będąc tą córką, chciałbym się pieprzyć bardziej niż z kimkolwiek innym." ~Marylin Manson
Amerykanie są jak Rosjanki; im więcej ich tłuczesz, tym bardziej cię kochają.~Józef Stalin
Awatar użytkownika
Yoavek
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 07 Cze 2014, 16:43
Ostatnio był: 24 Lip 2015, 04:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Zombie

Postprzez Pangia w 13 Cze 2014, 17:55

Ostatnio jak grałem, to odniosłem wrażenie, że w SoC-u po zobaczeniu gracza krzyczą nieco niewyraźne „Naznaczony!” (przynajmniej brzmiało to podobnie jak „Naznaczony” Sidorowicza, nie znam rosyjskiego).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zombie

Postprzez Szagart w 13 Cze 2014, 18:08

W CS w Magazynach zrozumiałem tylko ''Stałkier'' gdy mnie zobaczyli reszta to bełkot.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zombie

Postprzez Yoavek w 17 Cze 2014, 09:06

Właśnie. Tak jak mówiłem, wymawiają pojedyncze słowa.
"Czuję się jak ktoś, z kim nie pozwoliłbym pieprzyć się mojej własnej córce, i jednocześnie jak ktoś, z kim, będąc tą córką, chciałbym się pieprzyć bardziej niż z kimkolwiek innym." ~Marylin Manson
Amerykanie są jak Rosjanki; im więcej ich tłuczesz, tym bardziej cię kochają.~Józef Stalin
Awatar użytkownika
Yoavek
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 07 Cze 2014, 16:43
Ostatnio był: 24 Lip 2015, 04:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Zombie

Postprzez kamil3201 w 02 Sie 2014, 19:22

Zombiaki bełkoczą co im na język (lub pozostałości) najdzie, pewnie nie wielu też wie że one potrafią sprintować (temat o zombie to napisze co ja wiem) a mianowicie bawiłem sie w Jantarze Thunderem i miałem parę granatów
strzeliłem w grupkę zombie i.....nic im sie nie stało ale zaczeły za to biegać jak opętane we wszystkich kierunkach
a szybkością dorównywały Naznaczonemu który ucieka przed stadem pijawek (czyli dość szybko :facepalm: )
kamil3201
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 02 Sie 2014, 18:37
Ostatnio był: 03 Paź 2015, 18:11
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Zombie

Postprzez Shadowbeast w 04 Sie 2014, 02:07

Naprawdę ciekawy temat...
Z racji iż "zombiaki" to część mojego wolnego czasu, oraz zainteresowanie, no, głównie wyniszczaniem ich tuzinami. :E Jednakże dodam coś od siebie, o ile rzecz jasna mogę. Jak wygląda stereotypowy zombi, każdy wie. Zgniły, brudny, a to bez ręki czy nogi. Ale sam aspekt zombi, przepraszam, "uzombifikowanych stalkerów" jest dość intrygujący. O tym, że w modach pokroju Oblivion Lost, można trafić na ich "uboższe" o ubiór wersje, mówić raczej nie trzeba. Ale sam nieraz się zastanawiałem o co z nimi chodzi. O tym, że mózgozwęglacz robi coś na wzór "durszlaka z mózgu" mówić nie trzeba. W samym Cieniu Czarnobyla spotykamy się z opisem "upadł, ale po chwili wstał odmieniony'" czyli jako zombi. Podejrzewam, choć to są moje spostrzeżenia, że ich ruchy, zachowanie jest raczej natury zwierzęcej. To znaczy, tak robił za życia, i ma to "zakodowane" co ma robić. A ich bełkot, momentami traktuję jako gaworzenie dziecka. Chodzi i marudzi byle żeby marudzić. Inni uważają, że kontroler ma duży wgląd w chodzące martwe ciała. Co gracz, to teoria. Ja osobiście uważam, że sama ich natura to coś w rodzaju "porażenia" mózgu, tudzież działania mózgozwęglacza. Co jak sama nazwa wskazuje ma zwęglać, czyli palić acz nie do końca bo i prądem można się pobawić. Prawdopodobnie zachowały się pierwotne odruchy, zastanawiam się czy wiedzą, czy pamiętają jak zdjąć portki... :suchar: Ale skoro strzelać umie... Poza tym, bardziej mnie zastanawia, JAK one padają na ziemię i podnoszą się po czasie. Fragmenty mózgu, które odbierały impuls oznaczający ból się wyłączyły i nastąpił bezwład? O ile cokolwiek czują, bo głuche toto i ślepe... Czy po prostu nogi ma tak ołowiem roztrzaskane, ale jak on do jasnej ciasnej potem wstaje... :/
Odnośnie tego co każdy z nas słyszał, jak z kolei usłyszałem coś w rodzaju "A co teraz?" i powitał mnie serią z kałacha oraz ekranem Menu gry... :P
Co dziś przyjdzie z wizytą?
"Jestem singlem z wyboru... Tyle, że nie swojego... " :)
:

Następnym razem, znajdziesz tu granat...
Awatar użytkownika
Shadowbeast
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 03 Sie 2014, 15:27
Ostatnio był: 21 Mar 2015, 17:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Zombie

Postprzez J-J w 17 Wrz 2014, 19:09

Image



A da się pogadać z zombi. :)

Sytuacja z CS, mod Complete

Za ten post J-J otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
J-J
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 17 Mar 2014, 23:57
Ostatnio był: 01 Lut 2021, 21:17
Miejscowość: Zewnętrzne Rubieże
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości