Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez kis104 w 16 Lut 2011, 23:15

Popieram Piłata. Jest to specjalny temat odnoszący się do Stalkerów NIE BĘDĄCYCH sterowanymi przez gracza. Ja może dorzucę jeszcze Flinta. Legendą się stał dzięki bajkom dla dzieci, ale... wszyscy go znali...
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Reklamy Google

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Grave w 17 Lut 2011, 23:16

Dla mnie też trochę legendą jest Profesor Tyczkow z CS. Niby taki normalny profesorek a naprawdę wie więcej o zonie niż nie jeden profesorek. Przecież to on jakimś sposobem zbadał więź Szramy z zoną. Może też wcześniej pracował w jakimś laboratorium?
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez satan696 w 27 Kwi 2011, 08:43

Ej... Ej! Przecież Szrama to legenda (pewno tylko wśród CN ale jednak) to chyba on był wytrzymalszy niż zwykły stalker nie ? I nawet jajogłowy z CN niewiedział jak to możliwe (mogł przeżyc emisje itd.) Równie dobrze mógł to być tym razem udany projekt jajogłowych odpowiedzialnych za X-laby.
Dla mnie legenda jest Broda ( sądze że to jeden z pierwszych stalkerów ) to nie jest zwykły barman , sam mówi że czołgał sie w błocie pod ostrzałem ... koles przeżył , dorobił się i ma własny bar ...
Awatar użytkownika
satan696
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 26 Gru 2010, 23:25
Ostatnio był: 23 Cze 2013, 17:37
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Kumpel111 w 28 Kwi 2011, 08:36

Ja jestem za Sidorowiczem. Pierwszy człek w zonie. Dorobił się majątku na wyłudzaniu majątków u stalkerów w zonie :E Poza tym Barman. Kolejny człek co zrobił interes. Później dopiszę jak se przypomnę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kumpel111
Tropiciel

Posty: 362
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 18:23
Ostatnio był: 18 Cze 2023, 07:40
Miejscowość: Paraguay
Frakcja: Zombie
Kozaki: 22

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Wave w 02 Maj 2011, 11:40

Dla mnie Duch i Kieł. Legendarni członkowie grupy Striełoka. Lebiediew może skrywać tajemnicę, bo widziałem w X8 jego zdjęcie w młodości. Podobny, jak na starość i jeszcze podpis z nazwiskiem. Jak chcecie, to mogę wrzucić na serwer fotkę. Byłbym zapomniał, jeszcze Wujek Jar, który ma dość ciekawe podejście do życia. Można o nim pisać poematy :D Flint to szumowina.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Kubasolo w 02 Maj 2011, 12:01

Dla mnie Duch. Członek Grupy Striełoka.Niby był w elektrowni ze Striełokiem ale nie wiadomo czy to prawda. Jeszcze Wujek Jar dobrze strzela ze snajpy i jest bardzo miły. :wink:
Image
Awatar użytkownika
Kubasolo
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 01 Maj 2011, 14:53
Ostatnio był: 16 Maj 2011, 20:54
Miejscowość: Zona/WaWa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Rieekan w 06 Cze 2011, 18:09

Wg mnie na status legendy zasługuje... Żwawy! Nie dość że przeżył katastrofę Czystego Nieba, schwytanie przez bandytów, to jeszcze wybrał się do centrum w samej kurteczce(prawdopodobnie) i żyje. Poza tym spotkał wszystkich głównych bohaterów i od żadnego nie musiał oberwać.
Image

Za ten post Rieekan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Lucjusz.
Awatar użytkownika
Rieekan
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Sie 2010, 18:07
Ostatnio był: 08 Maj 2013, 14:58
Miejscowość: Nołłer
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 8

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Grave w 06 Cze 2011, 19:59

Nie wiem czy zupełnie. Ten w Czystym niebie to był Zwinniak a w Shoc i Zewie Żwawy o ile pamiętam.
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Rieekan w 06 Cze 2011, 20:14

W sumie racja, ale w ang. wersjach wszędzie jest Nimble, potwierdza to stalkerska wikia. Możliwe, że ten Zwinniak to po prostu błąd tłumaczy. Jak jest w rosyjskim oryginale to nie wiem.
Image
Awatar użytkownika
Rieekan
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Sie 2010, 18:07
Ostatnio był: 08 Maj 2013, 14:58
Miejscowość: Nołłer
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 8

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez MaCy w 18 Lip 2011, 15:10

Słyszał ktoś z was o "Czarnym Stalkerze"? W jednej z rozmów w Sotc, można dowiedzieć się, że krąży po Zonie i jest straszny. Szuka obozów w gęstwinach, a gdy taki znajdzie, zakrada się, wkłada rękę do namiotu i ochrypłym głosem prosi o wodę.

W Sotc opowiada to szeptem jeden ze Stalkerów przy ognisku do towarzyszy.

Prócz tej jednej opowieści nie znalazłem o nim żadnej wzmianki.
SZtalker
Awatar użytkownika
MaCy
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 26 Sie 2010, 23:14
Ostatnio był: 16 Lis 2013, 03:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re:Wilk

Postprzez spymaster99 w 29 Lip 2011, 14:32

Jeżeli chodzi o Wilka to go raz spotkałem na terenie bazy powinności ( teren baru ) . Nie wiem co tam robił ale wyglądało na to ,że zmierza właśnie do magazynów wojskowych ( tzn szedł do tego wyjścia z bazy )
spymaster99
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 13 Mar 2011, 09:58
Ostatnio był: 28 Kwi 2014, 17:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Gabriel w 05 Sie 2011, 15:34

Moim zdaniem to Brodacz w Zew Prypeci bo jako jedyny jest gruby, więc ma dużo żarcia,nie? Drugi hardcore to na pewno Charon w Cieniu bo ja na przykład nie potrafię wrzucać do ściany swojego wintara albo dostać ataku epilepsji tuż po śmierci i nadal go kontynuować ze ścianą na dodatek. No i kilku stalkerów w Zewie Prypeci za to że tak dobrze potrafią przetrwać emisję gdy ja ginę... Ale prawdziwa legenda to dla mnie Loki i hawajczyk. Ja nie potrafię kilka lat siedzieć na krześle albo stać na cemencie. A tak na serio to legendą którą chciałem naśladować to Przewodnik. Chciałem poznać każde zakamarki Zony i dzięki temu znalazłem w Cieniu egzoszkielet PNB-4UZ i kilka innych fajnych rzeczy oraz poznałem ciekawych ludzi. Przewodnik to jest NPC...
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości