Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez n1ck w 30 Mar 2013, 21:47

Na miano legend na pewno zasługuje cała grupa Streloka. Dalej Leśnik oraz Pustelnik - stalkerzy którzy nauczyli się żyć z Zoną. W sumie teoria o tym, że broń wywołuje gniew Zony nie jest taka głupia - w końcu Świadomość-Z steruje mutantami i najbardziej pragnie zniszczyć niebezpiecznych stalkerów.
Poza tym legendą na pewno jest Charon, najbardziej tajemnicza postać w ShoC. Jedyny unikalny żołnierz Monolitu. Niektórzy spekulują, że to sam Szrama po wypraniu mózgu przez Świadomość-Z, mają nawet tą samą ulubioną broń.

wspominał już ktoś Siemieckiego?


Przy jego zmartwychwstaniach Jezus może się schować :D
Awatar użytkownika
n1ck
Tropiciel

Posty: 217
Dołączenie: 05 Lis 2011, 09:06
Ostatnio był: 16 Gru 2019, 15:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 41

Reklamy Google

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Bartłomiej w 31 Mar 2013, 01:33

Moim zdaniem na uznanie zasługuje również Włóczęga były monoliciarz który prawdopodobnie nie raz bywał obok sarkofagu jednakowo broniąc go przed wścibskimi wojskowymi i nie tylko.
Гора с горой не сойдется, а человек с человеком всегда
Awatar użytkownika
Bartłomiej
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 31 Mar 2013, 00:51
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 17:24
Miejscowość: Припять
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Jaroć w 20 Kwi 2013, 09:32

Legendy to nie sami główni bohaterzy prawda? No więc nie wiem czy zauważyliście,ale jest parę botków takich zwykłych których imiona powtarzają się w paru częściach albo we wszystkich,a skoro się powtarzają to chyba są legendy :D

Naprzykład:
Pietrucha-W SoC jest dowódcą grupy z pierwszego questa,CS nie pamiętam dokładnie gdzie,ale chyba był jednym z tych wynajętych przez Strieloka lub którymś ogólnie jest gdzieś w jantarze i czerwonym lesie,CoP jest tym którego możesz uratować w anomalii z parą wodną w zatonie

Mądrala-Był taki stalker którego trzeba chyba było zabić w jakimś queście w SoC,widziałem go też w CoP przy tej bazie bandytów z kontenerami był w grupie szturmowej z questa z uratowaniem kolesia.

Grizzly-Po raz pierwszy zobaczyłem go w CoP on daje nam questa na uratowanie kolesia z rąk bandytów,po raz drugi widziałem go w CS okolice czerwonego lasu i jantaru

Wujek Jar-Siedzi w CS jako inżynier ulepszający głównie snajperki u wolności,CoP jako członek wolności w jantarze mamy z nim misje,a w prypeci jest jako medyk i mechanik,a teraz uwaga można go znaleść w SoC jest on zbugowany,ale żyje i ma Gaussa,SWD,SGI5k przy sobie można go znaleść poza mapą w jantarze.[Jak wyjść poza mape? Proste musisz biegać po ogrodzeniu i wyjść przy bramie do czerwonego lasu poza mape]
Sorry za błędy ortograficzne
Awatar użytkownika
Jaroć
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 30 Gru 2012, 12:34
Ostatnio był: 17 Kwi 2017, 23:28
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -2

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez silos w 20 Kwi 2013, 10:58

A masz jakiegoś screena z Jarem z shoca?
Awatar użytkownika
silos
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 12 Lut 2013, 18:05
Ostatnio był: 13 Cze 2015, 23:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Pangia w 20 Kwi 2013, 12:23

Jaroć napisał(a):Wujek Jar-Siedzi w CS jako inżynier ulepszający głównie snajperki u wolności,CoP jako członek wolności w jantarze mamy z nim misje,a w prypeci jest jako medyk i mechanik,a teraz uwaga można go znaleść w SoC jest on zbugowany,ale żyje i ma Gaussa,SWD,SGI5k przy sobie można go znaleść poza mapą w jantarze.[Jak wyjść poza mape? Proste musisz biegać po ogrodzeniu i wyjść przy bramie do czerwonego lasu poza mape]

Takiej bzdury już dawno nie słyszałem. Że niby gdzieś poza mapą można znaleźć kolesia z istnym arsenałem przy sobie (Gauss w połowie gry) i przez 6 lat nikt tego nie nagrał?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez n1ck w 21 Kwi 2013, 14:54

Jaroć napisał(a):Grizzly-Po raz pierwszy zobaczyłem go w CoP on daje nam questa na uratowanie kolesia z rąk bandytów,po raz drugi widziałem go w CS okolice czerwonego lasu i jantaru


W ShoC jest też skrytka 'Grizzly's things', w opisie której jest sugerowane że Grizzly zginął ('pity about Grizzly'). Nie wiadomo jednak czy zginął, czy zaginął, wyjechał z Zony czy w ogóle chodzi o tego Grizzly'ego ;)

Za ten post n1ck otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Jaroć.
Awatar użytkownika
n1ck
Tropiciel

Posty: 217
Dołączenie: 05 Lis 2011, 09:06
Ostatnio był: 16 Gru 2019, 15:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 41

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Jaroć w 22 Kwi 2013, 18:20

Może to bug mod'a aktualnie chyba wtedy grałem na jakimś ruskim modzie z jakiegoś innego forum.Po którym miałem więcej wirusów niż zabawy.Sorry nie mam pewności czy jest w zwykłym SoC'u,ale bug z wyjściem poza mape jest.Zainstaluje i sprawdze na zwykłym czy jest.
Sorry za błędy ortograficzne
Awatar użytkownika
Jaroć
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 30 Gru 2012, 12:34
Ostatnio był: 17 Kwi 2017, 23:28
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -2

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Jaroć w 23 Kwi 2013, 08:06

Wszystko jasne to bug moda.Specjalnie przeszukałem moją przeglądarke i znalazłem go link poniżej. http://stalkerteam.pl/topic/1916-stalke ... s-mod-soc/
Sorry za błędy ortograficzne

Za ten post Jaroć otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia, Ahmed1109.
Awatar użytkownika
Jaroć
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 30 Gru 2012, 12:34
Ostatnio był: 17 Kwi 2017, 23:28
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -2

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez T-man w 28 Kwi 2013, 19:12

Dla mnie legendami są: Striełok, Duch, Doktor i Kieł- bo dotarli do centrum Zony i Sidorowicz- bo jest jedynym pośrednikiem między światem zewnętrznym a Zoną.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Pangia w 28 Kwi 2013, 20:16

t_man napisał(a):Sidorowicz- bo jest jedynym pośrednikiem między światem zewnętrznym a Zoną.

A Barman? On to może komis z używanym towarem prowadzi?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive TheRealNemesis.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez T-man w 28 Kwi 2013, 20:37

@Pangia- masz rację, ale w CS jeden ze stalkerow w wiosce kotów mówi że jest on jedynym tego typu pośrednikiem w Zonie.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Legendy, Legendarni Stalkerzy itp.

Postprzez Voldi w 28 Kwi 2013, 20:43

Pamiętaj, że CS jest czasowo osadzony przed SoC'em, więc Rostok jeszcze jest zapieprzony mutantami i jedyną ostoją jest to malutkie zadupie pod nosem wojaków w Kordonie. No, nie licząc bandytów na Wysypisku. A reszta to wyprawa w nieznane.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości