Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez BlaBlaBla w 10 Mar 2014, 20:18

PMG napisał(a):Moim zdaniem najgorsza jest Pijawka. To bydlę zadaje wielkie obrażenia i jeszcze ta niewidzialność :facepalm: . Jest bardziej wkurzająca niż niebezpieczna.

Zgadzam się mnie też wkurza ostatnio tak bardzo się wkurzyłem, że zmarnowałem 9 granatów -_-.

Za ten post BlaBlaBla otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
BlaBlaBla
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Mar 2014, 22:01
Ostatnio był: 24 Wrz 2014, 19:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Naznaaczony w 23 Kwi 2014, 09:29

Dla mnie najgorszy mutant to Nibyolbrzym ponieważ jest ogromny, bardzo wytrzymały, jednym kopnięciem zadaje spore obrażenia. Raz na zabicie go zużyłem prawie całą amunicję.
S.T.A.L.K.E.R.
Postaw kozaczka to nie boli.

Naznaaczony
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 06 Kwi 2014, 18:42
Ostatnio był: 19 Paź 2014, 20:23
Miejscowość: Durdy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 7

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Kamieniarz w 30 Kwi 2014, 22:22

W kazdej czesci inny mutant mnie denerwował, ale najbardziej wkurza mnie poltergeist telekinetyczny. Idziesz i nagle cos w ciebie uderza i nie wiesz co
Kamieniarz
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 17 Lut 2014, 22:18
Ostatnio był: 24 Lis 2017, 01:41
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -40

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Asaimp w 03 Maj 2014, 09:07

Ja nie lubię:
Snorków - Bo skaczą jak poje*ane
Chimer - Bo skaczą jak poje*ane
Szczurów - Bo w grupie są niebezpieczne i jak biegają nie da się ich trafić :E
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Zilla w 03 Maj 2014, 09:48

Chimera - nie dość że potwór mi się nie podoba, to skacze jakby miała ADHD. W ogóle nie pasuje mi do Stalkera, choćby dlatego że to mityczny stwór, nijak kojarzący się z Czarnobylem.

Nibyolbrzym - mi sie bardzo podoba ten potwór w prawdzie ale nie podoba mi się fakt że pod takim potworkiem, który jest nie większy niż przeciętna krowa na pastwisku, trzęsie się ziemia. Powinny zrobić tego potwora ciut większego, żeby człowiek sięgał mu chociaż do połowy ciała.
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Ostatnio był: 02 Gru 2014, 18:05
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Mraurgorn19 w 04 Maj 2014, 09:44

Największy problem sprawiły mi głównie Sorki i Chimery. Nawet kontroler nie był taki wkurzający. A jeśli chodzi o te mniej zaawansowane to psy. Cały czas tylko biegają i denerwują człowieka. ;)
"War, war never changes " Fallout
Image
Awatar użytkownika
Mraurgorn19
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 03 Maj 2014, 16:19
Ostatnio był: 07 Gru 2014, 00:05
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Nieznajomy X w 04 Paź 2014, 22:06

Mnie wkurzają burery. Załatwić to trudno bo tworzy pole siłowe i rzuca twoją bronią. I na dodatek rzuca w ciebie różnymi gównami co się nawiną. Najlepszą taktyką na niego jest wychylić się z za roga i wy*ebać mu z podlufowca.
Najgroźniejszym mutantem jest bez gadania nibyolbrzym, na drugim miejscu jest kontroler.
Ale dla mnie nibyolbrzym i kontroler to dwa najlepsze i najbardziej klimatyczne mutki w grze. A chimera jest mocna ale jak dla mnie dopiero na trzecim miejscu.
A że chimera skacze to dobrze, bo walki są ciekawsze. A nie jak w przypadku mięsaczy, czy dzików, że leci na ciebie, walisz w łeb i do widzenia.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Józio w 13 Gru 2014, 18:55

Nienawidzę kontrolera... Tak mnie wpienia ten szum jak jestem blisko niego, szczególnie jak zginę i muszę resetować grę bo wczytuję sejwy a i tak słychać ten szum :caleb:
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Major_Degtyarev w 14 Lut 2015, 23:39

Pijawka - nie lubię tego stwora dlatego że atakuje od tyłu, zadaje obrażenia po czym znika, walka z nimi denerwowała mnie najbardziej w CoP. Gdy wykonywałem misję dla Trapera polegającą na zabiciu bagiennych pijawek to myślałem że wyjdę z siebie, straciłem na niej prawie całą amunicję.

Burer - w zasadzie nie sprawiało mi problemu zabicie tego mutanta ale jego rzucanie tymi wszystkim rzeczami jakie tylko były w danym pomieszczeniu trochę denerwowało, zwłaszcza jeżeli oberwało się metalową beczką, również i ta jego tarcza telekinetyczna zatrzymująca ciosy też mnie trochę irytowała.
Awatar użytkownika
Major_Degtyarev
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 07 Wrz 2014, 14:17
Ostatnio był: 29 Mar 2021, 18:44
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 12

Re: Najgorszy mutant

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 14 Cze 2015, 18:24

Najgorszym mutantem dla mnie był burer.
Ten przemieniony bandyta , (choć ja i moi kumple nazywamy go babcia) podbiega zabiera broń ,po czym czmycha z nią w bliżej nieokreślonym kierunku. Zastanawiam się jak zmutował-myślę że bandyta wpadł w anomalię chemiczną i zmienił kształt.
Na drugim miejscu chimera - skacze na duże odległości , i zawsze mam z nią przeprawę.
Na trzecim kontroler - jeżeli tylko wejdzie się na jego pole rażenia , od razu schodzi ci życie. Jego ataki z daleka frustrują , ale przy blokerze psionicznym nie jest już taki mocny :D
Ostatnio edytowany przez PRZEMEK ŁOWCA, 09 Lip 2015, 11:53, edytowano w sumie 1 raz
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Stalkep w 14 Cze 2015, 19:29

Pijawka- Na zalesionej przestrzeni prawie jest niewidoczna i szybko znika zanim ją zabijesz.
Burer- kinetyk piepszony.Strzelasz do niego, a on broni się tarczą.Na weteranie trudno go uśmiercić.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Relkov w 15 Cze 2015, 18:24

Snorki-w grupie są bardzo niebezpieczne i szybkie jak skoczy kilka naraz to po stalkerze.
"Kto zadrze z elitą, nakryje się pytą!" - członek wolności
Pisze z telefonu...
Awatar użytkownika
Relkov
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Maj 2015, 16:33
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 15:37
Miejscowość: Tam a tam...
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 9 gości