Pomysł na misję poboczną

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez Saharowicz w 21 Sty 2012, 03:06

Napastnik

Przechadzając się po Kordonie zagaduje do nas wilk żebyśmy podeszli. Informuje nas o tym, że Sidorowicz ma dla nasz zadanie więc wyruszamy do Sidorowicza. Dowiadujemy się, że w obozie jest szpieg i musimy go przyłapać na wymianie danych lecz najpierw musimy mieć do tego odpowiednią broń. Wyruszamy do Żwawego po informacje, lecz ten nas spławia więc musimy szukać dalej. Dostajemy informacje na PDA od Wilka, że Major Kuzniecov posiada takową broń. Czym prędzej biegniemy w jego stronę, eliminujemy jego oraz armię i zabieramy broń. Wracamy do Sidorowicza.


Eliminacja

Kontynuacja misji od Sidorowicza. Po pokazaniu mu broni wysyła nas do Wilka po informacje na temat miejsca wymiany. Ma się ona odbyć o godzinie 16:00. Każe nam się ukryć w niewidocznym dla wrogów miejscu i czekać na szpiega. Jak się okazuje był to podejrzany Żwawy ! Wyeliminuj go oraz jego handlarzy i zabierz PDA przywódcy. Wracaj teraz do Sidorowicza i zgłoś raport. Będzie on zadowolony z wyników zadania i słono cię wynagrodzi.

Nagroda : 10000 rubli oraz PDA schowka w którym znajduje się G 37 oraz amunicja !

Za ten post Saharowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SkullDagger, Fender.

Saharowicz
Wygnany z Zony

Posty: 4
Dołączenie: 21 Sty 2012, 00:50
Ostatnio był: 01 Lut 2012, 09:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez weteran XD w 21 Sty 2012, 11:28

Ciche zabójstwo
Tego questa dostajemy od barmana. Zleca on ciche zabicie strzałem w głowę kapitana wojskowego znajdującego się w kordonie ( główna baza wojskowa ) i zabranie pewnych dokumentów.
Jeżeli zostaniesz przyłapany na zabójstwie rozlegnie się alarm i misja się nie powiedzie. Kluczowe jest ciche zabójstwo
żeby wojskowi nie dowiedzieli się o zabójstwie kapitana.
Barman przed pójściem do kordonu wręcza nam kombinezon wojskowy i pistolet z tłumikiem mówi żebyśmy poczekali na patrol.
Po przyjściu patrolu cicho ich zabijasz i wtapiasz się w jego członka (bez skojarzeń).
Wkradamy się do bazy zabijamy kapitana ( jest w swoim pokoju ) zabieramy dokument czekamy na patrol i uciekamy z bazy i wracamy do barmana.

NAGRODA: 10k RU, Thunder 5.45, (kombinezon i pistolet zatrzymujemy) :wódka:
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez Lt_Hargrove w 21 Sty 2012, 19:18

Ludziki, no ludziki! Czy wy nie widzicie tego posta o ty, że to mają być zadania-tasiemce wykonywalne nieskończoną ilość razy? Takie jak zadania poboczne w SoC.

T: Wykonaj pomiary.

Dostajesz sondę i grzejesz do zaznaczonej anomalii. Wrzucasz, wyjmujesz dostajesz kasę.

Za ten post Lt_Hargrove otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kasjusz21996.
Awatar użytkownika
Lt_Hargrove
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 19 Gru 2011, 21:26
Ostatnio był: 16 Sie 2012, 17:01
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 26

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez kasjusz21996 w 21 Sty 2012, 23:07

Lt_Hargrove napisał(a):Ludziki, no ludziki! Czy wy nie widzicie tego posta o ty, że to mają być zadania-tasiemce wykonywalne nieskończoną ilość razy? Takie jak zadania poboczne w SoC.

T: Wykonaj pomiary.

Dostajesz sondę i grzejesz do zaznaczonej anomalii. Wrzucasz, wyjmujesz dostajesz kasę.

Dokładnie Tak! Powinienem wam wszystkim do cholery, co mi tu pełne zadania powstawaili, wypić kozaka! Ale wredotą nie jestem. Jakiś moderator powinien wam warny powstawiać! Ale tu nie zaglądają najwytraźniej... I jeszcze za to kozaki dostajecie... KONIEC! OD TERAZ W PIERWSZYM POŚCIE WSTAWIAM ŚCISŁY REGULAMIN! Przeczytaliście? Nie zastosujecie się, a wypijam kozaka! Pozwolę sobie też przytoczyć przykłady misji wyrobionych przez kilku najlepszych, ze swoimi pomysłami. Najbardziej mnie dobiło to z dwógłową pijawą, nie dość, że długie i jakby nie patrzeć nie do powtórzenia, to i z jakąś cholerną KOMPLETNIE NIE STALKEROWĄ magią! :facepalm: To tyle, kolega powyżej dostaje kozaka za mądrość i inteligencję i czytanie postów...

Uwagi moderatora:

Nie cytuj ostatniej wypowiedzi i pisz na temat. - Soviet
"Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you... By now you should've somehow realised what you got to do..." - Oasis
http://www.anarchifaq.most.org.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=Mrgh4eK9e5Q
Awatar użytkownika
kasjusz21996
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 24 Sty 2011, 16:51
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 02:04
Miejscowość: Brody/Londyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez kasjusz21996 w 21 Sty 2012, 23:48

Soviet! Przecież piszę na temat... TO MÓJ TEMAT! Nie zauważyłes? Piszę czego NIE ROBIĆ w moim wątku.
Swoją drogą:
Czyszczenie jaskiń:
W każdej planszy są jakieś jaskinie, przypadkowi stalkerzy, którzy chcą je zbadać, mogą zlecić nam oczyszczenie jaskiń z mutantów, zbadanie anomalii w nich występujących itp. Aby stalkerzy mogli bezpiecznie wejść, wiedząc czego się spodziewać. Nagroda za zadanie jest wyznaczana w następujących kryteriach: Ile i jakich mutantów zabilismy, ile na ile anomalii tam występujących odkryliśmy, ile zmarnowaliśmy naboi, apteczek, bandaży, leków i jakie zniszczenia broni i kombinezonu powstały. W zależności od tego, gra wylicza nam pełną rekompensatę za to, co straciliśmy, aby nie wyjść na minusie, zysk wyliczany jest na podstawie zabicia mutantów i zbadania anomalii. Jak wejść w zadanie: Gdzieś niedaleko jaskini siedzi sobie grupka stalkerów, podchodzimy do jej dowódcy i wybieramy opcję dialogową:
-Czy mogę ci w czymś pomóc?
Stalker odpowiada:
-Zapłacę ci za wyczyszczenie tej jaskini/ tego bunkra/ tunelu.
Zgadzamy się i wchodzimy. Zabijamy mutanty i badamy anomalie. Wychodzimy do stalkerów i mówimy:
-Wyczyszczone, (poniosłem następujące straty), zabiłem(tyle, następujących mutantów), zbadałem(tyle, takich anomalii). (Skłamac się nie da, bo nie ma takiej opcji w dialogu).
Dostajemy od stalkera rekompensatę i nagrodę. Możemy tak robić przy każdej jaskini, do której będą chcieli dostac się przypadkowi NPC.

Uwagi moderatora:

Nie pisz posta pod postem. - Soviet
"Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you... By now you should've somehow realised what you got to do..." - Oasis
http://www.anarchifaq.most.org.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=Mrgh4eK9e5Q
Awatar użytkownika
kasjusz21996
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 24 Sty 2011, 16:51
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 02:04
Miejscowość: Brody/Londyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez Tormentor w 21 Sty 2012, 23:52

To może ja dorzucę parę groszy.
Najlepiej stworzyć drugi wątek gdzie można pisać o misjach bardziej złożonych, bo jak widać więcej użytkowników tworzy właśnie takie. Albo po prostu zmienić nazwę tematu na "Pomysł na własną misje TAK TWÓJ" :wink:


Żeby nie było.

Zadanie można dostać w zależności do jakiej frakcji należymy, zlecić je nam może każdy stalker przyjacielsko do nas nastawiony.

Dialog z przypadkowa osoba.
Powinność
Tolek Banan
Kod: Zaznacz wszystko
-Słuchaj no, jest taki stalker o ksywie (np.Mietek). Nieprzyjemny typ, węszy gdzie się da, pakuje nos w nie swoje sprawy, ogólnie rzec biorąc należy mu się kulka. Ale po co sobie brudzić ręce i tak czy siak w końcu się doigra i zginie przy pierwszej anomalii. Dobra. Przejdźmy do rzeczy, gościu musi nauczyć się pokory. Nikt nie jest idealny ale są pewne granice. Zdobądź mi jego PDA lub ekwipunek.


Do wyboru odpowiedz:
Kod: Zaznacz wszystko
Zdobądź PDA

Kod: Zaznacz wszystko
Zdobądź Ekwipunek



Oczywiście szukamy stalkera o podanej ksywce, upijamy go i butujemy i bierzemy co jego :) Dialogi były by rożne ale zawsze zawarty byłby w niej mnie więcej ten sam przekaz i cel.
Image

Za ten post Tormentor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wojas21.
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez lukebuka w 22 Sty 2012, 15:10

a może by tak zrobić misję poboczną z eskortą turystów?
przejdę do sedna:
-odbieramy na granicy daną grupę (w tajemnicy przed wojskowymi)
-przeprowadzamy ich tajną ścieżką, uważając na patrole
-co jakiś czas zmuszeni jesteśmy wyeliminować po cichu niektórych strażników (do tego trzeba by mieć jakąś wyciszoną spluwę)
-przy wyjściu ze ścieżki (np. tunelu) zliczamy przeprowadzonych, pobieramy opłatę i puszczamy ich wolno

Zawsze możemy wrócić po nową grupę, więc misja zasługuje na miano pobocznej.
Pomysł wziąłem z filmu pt. "STALKER", trochę dodałem od siebie.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez Kareks w 22 Sty 2012, 17:16

Misja:Znajdź pierwszy artefakt jaki powstał w Zonie.Dostaliśmy by ją od Sida po wykonaniu zadania X18. Byłoby by to zadanie poboczne :wink:
Rozmowa z Sidem:Otuż Naznaczony jest taka sprawa pewien nadziany facet z np Jamajki chce artefakt który jako pierwszy powstal w Zonie.Nie jest to łatwe zadanie ale kasa też nie jest mała.Kiedyś mój człowiek znalazł laboratorium które jest w Kordonie miałem z nim kontakt powiedział że zobaczył jakiś artefakt nigdy go nie widział więc go wziął i nagle usłyszałem strzały i koniec naszej rozmowy.Więc tak musisz znaleźć ten artefakt dam ci namiar tego labolatorium.I np. po wykonaniu tego zadania dostajemy jakiś kombinezon i dużo kaski. Myśle że mam dobry pomysł a artefakt to się wymyśli :E Co do Ilja nie każda misja poboczna się powtarza.
Ostatnio edytowany przez Kareks, 22 Sty 2012, 19:25, edytowano w sumie 1 raz
Daj kozaka nie bądź pijawka
Awatar użytkownika
Kareks
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 22 Sty 2012, 09:48
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 14:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez Fender w 22 Sty 2012, 18:04

OFFTOP
:

Do autora tematu. Wybacz, ale z tego bełkotu napisanego jedną linią na początku ciężko wywnioskować co do powtarzalności misji. Z resztą co za różnica. Nie moze być owych misji powtarzanych i tych nie? Po co robić dwa tematy? :facepalm: A że Twój temat, to brawo, potrafisz je tworzyć, zaszczyt godny króla. Nie rzucaj się proszę jak wesz na psim ogonie, bo skoro to jest tak radykalny błąd na co ani nazwa tematu, ani zdanie w nawale ciągłej linii na początku tematu nie wskazuje, to wystarczy delikatne zwrócenie uwagi?


Żeby nie było. Powtarzalna misja : Nieprzyjaciele handlarza
Na Zatonie - Sowa. W Jupiterze Hawajczyk. W Prypeci - Wujek Jar.

Dostajemy od ww. zadania polegające na cichym wyeliminowaniu konkurentów handlarzy i ich grup w porachunkach biznesowych. Co jakiś czas podchodząc do każdego z nich z zapytaniem o prace, możemy dostać namiar grupy, którą należy wyeliminować. Z początku dostajemy mało płatne, zlecenia, na zabójstwo handlarzy - kotów. Lecz im większa reputacja, wśród stalkerów tym możemy dostać prawdziwe perełki na świetnie wyposażone, niebezpieczne grupy. Ceny w zależności od wagi zlecenia od 500 do 5000 rubli.
Awatar użytkownika
Fender
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 12:38
Ostatnio był: 26 Lip 2017, 01:19
Miejscowość: Przedmieścia Limańska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 90

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez Ilja w 22 Sty 2012, 18:10

Kareks napisał(a):Misja:Znajdź pierwszy artefakt jaki powstał w Zonie.
To ile jest tych pierwszych, że możesz powtarzać zadanie w nieskończoność? Luknij na pierwszy post.

''Znajdź części broni''
Bierzemy zadanie u któregoś z techników. Celem jest znalezienie (ukrytych na mapie, do kupienia u handlarzy za niewielką cenę, w schowkach) części (lufa, zamek, spust, kolba itd) dobrej broni, nieco lepszej od normalnie dostępnej na danym etapie (np. groza w dolinie mroku, bądź obokan w kordonie). Po znalezieniu wszystkich zanosimy je do technika, a ten wręcza nam złożony egzemplarz. Zakładając, że części będzie wiele, możemy produkować broń seryjnie :D .

EDIT. Faktycznie, przydałby się temat też na dłuższe zadania. Był już gdzieś taki? Jak ktoś wie gdzie niech rzuci link.

''zniszcz gniazdo mutantów''

Misję dostajemy u handlarza, bądź myśliwego (jak Gonta lub Traper). Mamy znaleźć gniazdo losowych mutantów (lokalizacja jest tylko ogólnie określona) i spalić je do gołej ziemi :) . Do wykonania questa potrzebny miotacz ognia, koktajl mołotowa, albo amunicja zapalająca. Przy okazji czeka nas walka z kilkoma osobnikami. Zleceniodawca może też sobie zażyczyć jaj niektórych mutantów (jeśli skladają) jako dowodu na wykonanie zlecenia.
IT'S OVER

Za ten post Ilja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kasjusz21996.
Awatar użytkownika
Ilja
Survarium.pl

Posty: 159
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 00:52
Ostatnio był: 16 Lis 2014, 21:25
Miejscowość: Deska zabita dziurami
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 25

Re: Pomysł na poboczną minimisję TAK TWÓJ!

Postprzez kasjusz21996 w 22 Sty 2012, 22:07

Dostarczyciel:
Dostarczasz broń/amunicję/żywność/jeszcze co innego, do danej grupy stalkerów, zadania zlecane są przez jakiegokolwiek handlarza. Podchodzimy do handlarza i wybieramy opcję dialogową "Pomóc ci coś dostarczyć?", handlarz daje nam paczki z przedmiotami. Idziemy np. od Sidorovicza w Kordonie, aż do Magazynów wojskowych, pod barierę i dajemy paki. Podczas wędrówki mogą napaść nas bandyci, z chęcią przechwycenia paczki, ponadto możemy przypadkiem, jak zwykle wpaść w jakąś anomalię, lub na mutanta. Nagroda za misję, jest zależna od zawartości niesionej paczki i miejsca, do którego niesiemy paczkę.

Do pana z misją na pierwszy artefakt: Tak! Misja musi być powtarzalna KAŻDA!
Do wszystkich, którzy chcą zrobić pełną misję: Prawdopodobnie służy do tego wątek "Podziel się Questem". Ewentualnie później stworzę nowy...

[EDYCJA]
Wczoraj stworzylem PMP, ale soviet najwyrazniej nie potrafi czytac i nie odroznia, jako powod usuniecia dal mi ten moj wlasny temat... Do niego mozecie sie pruc. 06/02/2012
"Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you... By now you should've somehow realised what you got to do..." - Oasis
http://www.anarchifaq.most.org.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=Mrgh4eK9e5Q
Awatar użytkownika
kasjusz21996
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 24 Sty 2011, 16:51
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 02:04
Miejscowość: Brody/Londyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 30

Re: Pomysł na misję poboczną

Postprzez Tormentor w 07 Lut 2012, 14:03

Skoro Soviet usunął tamten watek to pisze to tutaj.

Misja - Kanał


Image

"Hej Naznaczony chodź szybko, przyszedłeś w samą porę. Sprawy się pokomplikowały. Masz mało czasu, a wnikliwe wyjaśnienia trwały by stosunkowo długo. Spróbuje się streścić ale najpierw choć za mną. ...Słuchaj mnie uważnie. Generał Woronin dostał informacje o rzekomym zabójstwie Powinnościowca, którego sprawcą jesteś ty. Nie wiem czy to prawda, nie interesuje mnie to, ja też święty nie jestem i nie mam zamiaru patrzeć nikomu na rączki. Widocznie masz jakichś bliskich wrogów, którym nie pasuje twoja obecność albo po prostu wszedłeś komuś w paradę. Ogólnie rzecz biorąc lada moment mogą Cię sprzątnąć i będziesz sobie dyndał na pierwszym lepszym drzewku. Mam u Ciebie dług i od tego momentu go spłacam, wykonałeś kawał dobrej roboty, muszę Ci się jakoś odwdzięczyć. Kabla też będzie trzeba namierzyć i załatwić, mam swoje wtyki i sprawę postaram się jakoś wyjaśnić ale wszystko po kolei. Za mną znajdują się drzwi do piwnicy, gdzie jest jeszcze jedno małe przejście mianowicie do kanałów ściekowych. Nie zaglądałem tam szmat czasu, a ty jesteś prawdopodobnie pierwszą osobą, która tam zejdzie. Nie wiem czego możesz się tam spodziewać, ale wiedz, że wódką i chlebem nikt cię tam nie przywita...Aha jeszcze jedno, podałem Ci na PDA współrzędne wyjścia z tego kanału. Według moich obliczeń, wyjdziesz gdzieś dopiero w Kordonie, czyli trochę sobie pozwiedzasz. Ekwipunek też Ci przygotowałem, nie wiadomo jakie cholerstwo się tam chowa. Na biurku leży apteczka TRS z granatnikiem i mój Desert Eagle nie strać go proszę... No to trzymaj się Naznaczony, jak nie przyjdziesz w ciągu trzech dni to mogę spodziewać się najgorszego. Jak już wyjdziesz na powierzchnie udaj się do Sidorowicza, za ten czas przekaże mu pewne wskazówki dla Ciebie. Bądź ostrożny.


Image

Przejście do kanałów znajduje się na zapleczu Baru, a dokładnie w piwnicy gdzie znajdują się potężne stalowe drzwi do, których klucz ma tylko Barman.
Dostępność do kanałów uzyskujemy dopiero po rozmowie z barmanem po powrocie z X16.

Po przejściu kilkuset metrów na naszym PDA pojawia się sygnał SOS, którego źródło dobiega z bocznego rozgałęzienia. Odnajdujemy tam ciało martwego stalkera i czytamy jego wiadomości.

23.06.----
Image
Kod: Zaznacz wszystko
Psia krew, chyba tu utknąłem na dobre. Kończy mi się amunicja, długo nie pociągnę. Kilka godzin temu mijałem jakieś drzwi, zamknięte chyba na amen...szlak. Jedzenia też już nie mam.


24.06.----
Image
Kod: Zaznacz wszystko
Padam z nóg, śmierdzi tu jak cholera. Wysyłam sygnał SOS, może ktoś mnie znajdzie.


25.06.----
Image
Kod: Zaznacz wszystko
Przed chwila coś przeszło obok, jakieś cholerstwo z maska na głowie...chyba mnie nie zobaczyło. Jeszcze chwila i wykituje. Mam chyba zwidy i przesłyszenia.


26.06.----
Image
Kod: Zaznacz wszystko
Już nie mam s



Podczas chodu odbieramy wiadomość od Barmana.

Kod: Zaznacz wszystko
"Naznaczony słuchaj, przed chwilą były tu jakieś nieprzyjemne typy w moim barze, rozejrzeli się i rozmawiali z innymi stalkerami. Ze mną tez rozmawiali, powiedziałem im, że Cie nie widziałem i prawdopodobnie leżysz już martwy nad Jantarem, chyba uwierzyli. Wykonałem telefon do pewnej osoby, prawdopodobnie będziesz miał za niedługo "czyste" papiery. Ujęcie kapusia też jest kwestia czasu, z przyjemnością podam ci jego dane i sam go załatwisz, to tymczasem."


Po otrzymaniu wiadomości od Barmana, toczymy walkę ze Snorkami.
Po przejściu kilkuset metrów dochodzimy do krat, które uniemożliwiają nam dalsza ucieczkę. Za pomocą granatnika niszczymy spawy i przechodzimy dalej. Po drodze omijamy anomalie Galareta i rozprawiamy się z kilkoma Rodentami.

Image




Image

Zejście do kanału w Kordonie.
Image

Po wyjściu z kanałów ściekowych, udajemy się do Sidorowicza by dowiedzieć się paru wskazówek.

No proszę, jest i Naznaczony. Jak tam w kanałach było? Mniejsza z tym. Barman mi o wszystkim powiedział i przekazał mi sporo informacji na temat kapusia. Z tego co wiem, ludzie od Barmana wszystko już załatwili, powiedzieli tym wszystkim oficerkom, że zaszła pomyłka i to nie ty stoisz za zabójstwem jakiegoś stalkera. A kabel wciąż sobie wesoło hasa po zonie. To stalker o ksywce "Szopa", doświadczony chłop prawdę mówiąc, były wojskowy. Nie wiem jaki miał interes puszczając taką plotkę ale jedno jest pewne, trzeba go zlikwidować. Z moich danych wynika, że przesiaduje on w Dziczy na jakimś posterunku. Tak wiec uważaj, bo na pewno sam tam nie jest. Przy okazji, mam prezent dla ciebie od Barmana, kominiarka i kombinezon Powinności, za te dokumenty z X16. Udaj się teraz do niego, czekać na Ciebie będzie również jakiś typ, to wszystko. Udanych łowów stalkerze!


Udajemy się z powrotem do Baru, tam spotykamy się ze stalkerem, który pomaga nam zlikwidować plotkarza.

:)
Image

Za ten post Tormentor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Ilja, Gość.
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość