Ulubiona anomalia

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona anomalia

Postprzez PainChiller w 11 Lis 2015, 22:13

Karuzela i wir... gdybyście wiedzieli ile razy mi d*pe uratowała (zwłaszcza na Soliance :D)
szkoda tylko, że Mutki, po wejściu wybuchały, albowiem za ich członki dużo piniondzów było ;)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Reklamy Google

Re: Ulubiona anomalia

Postprzez jedrek777 w 22 Lis 2015, 00:41

Ja lubię anomalie, które były wzorowane na tych z "Pikniku na skraju drogi":
- Pajęcza sieć - występowała w książce i jest podobna do "Elektro" (też słychać trzaski w jej pobliżu, lekko się świeci w ciemności),
- Wyżymaczka - wyżma obiekty "jak kobiety wyżymają bieliznę" tak, że z ludzi pozostaje krwawy ochłap. Spore podobieństwo do "Wiru",
- Ognisty puch - kwas, często zalegający w pomieszczeniach - prawie dosłowny opis "Galarety",
- Morska Trawa - roślina podobna do "Spalonego puchu"
- Żar - ta anomalia nie jest już tak podobna do tych z gier, ale ma cechę "Spalacza" - jest to po prostu obszar o bardzo wysokiej temperaturze.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Ulubiona anomalia

Postprzez herosndgndg w 13 Kwi 2016, 21:47

kocioł bo jak zabijesz 2 stalkerów masz hajs z nich i z artefaktów które tam są i są one wartościowe
herosndgndg
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 13 Kwi 2016, 18:35
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 18:02
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości