Wy też wracacie ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Wy też wracacie ?

Postprzez MineFux w 28 Paź 2013, 16:00

Siemanko :P
W swoim arsenale gier(2 metrowa półeczka :3)posiadam takie produkcje jak Crysis 3, Fifa 14, Bf3, i inne tego typu gry - czyli ogólnie gry na "21" wiek ;) Ale i tak, czasami nie mam w co grać, nie chce mi się nic robić, słuchanie muzyki staje się nudne, wtedy odpalam jakiegokolwiek stalkera, i po prostu gram. Nwm, czy to jakieś przyzwyczajenie, wynik tego że nie mam co robić, a może chodzi o to, że po prostu stalker, to taka gra, która nigdy się nie nudzi... Też tak macie ?
Nie klikaj pokaż :)
:

Kliknąłeś L.A.M.U.S.I.E :(

Za ten post MineFux otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cromm Cruac, scigacz1975, Kuran17, Kamieniarz.
Awatar użytkownika
MineFux
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 03 Lip 2012, 20:28
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 20:31
Miejscowość: Trolejbus na Sezamkowej 69
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Cromm Cruac w 28 Paź 2013, 17:11

Nieee, pograli my trochę jak Cień Czarnobyla wyszedł, ale krak przestał działać i od tego czasu siedzimy na tym forum i tylko tak sobie głupoty gadamy :P
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive agata, Jeger.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez atikabubu w 28 Paź 2013, 17:47

Albo robimy moda co go nie będzie... :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane

Za ten post atikabubu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive StalkerCell.
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Pangia w 28 Paź 2013, 20:02

StalkerCell w komentarzu do powyższego napisał(a):W końcu coś mądrego napisałeś... :caleb:

No, ZCM niewątpliwie ujrzy światło dzienne :suchar:
Cromm Cruac napisał(a):ale krak przestał działać i od tego czasu siedzimy na tym forum i tylko tak sobie głupoty gadamy

Coś w tym jest… Ostatnio pobrałem sobie Spowiednika Zony do Czystego Nieba, zainstalowałem grę, takiego miałem, ku♥wa, smaka, żeby se zagrać, wrzuciłem No-DVD Crack i… jajo, dalej się drze o płytę :( A szkoda mi płytę zarzynać w napędzie, bo jak ja już siądę, to będę grał kilka godzin, po takim czasie to mi wyjdą z napędu strzępy, a nie DVD.
MineFux napisał(a):W swoim arsenale gier(2 metrowa półeczka :3)

Znaczy się oryginały? Burżuj :P Chociaż w sumie lwia część gier, jakie posiadam to oryginały, a piraty… W sumie to gdzieś się zapodziały przy formacie dysku :)
Co do tematu: jakoś tak mam ochotę ostatnio zagrać sobie w Stalkera, ale tak: Czyste Niebo nie chce chodzić, Zew Prypeci jakoś tam moduję, więc nie za bardzo jest grywalny (zresztą wczytuje się niewyobrażalnie wolno na tym gównianym Win 7), a na Cień Czarnobyla nie mam nastroju - dla mnie ma on tak zaje*istą fabułę, że po prostu źle mi się w niego gra ot, tak, żeby se włączyć na pół godzinki czy godzinkę, przejść jednego questa i wyłączyć. Myślałem o wrzuceniu Zewu Monolitu, ale pieprzenie się z downgradem gry mi się nie uśmiecha zwłaszcza, że jest to wersja Steamowa i nie wiem, czy później Steam nie zacznie wariować z tego powodu, z tym szataństwem nigdy nic nie wiadomo :P
Nie oznacza to jednak, że nie wracam do Stalkera. Zwłaszcza Cień Czarnobyla wydaje mi się być grą ponadczasową - czymś, w co będę mógł zagrać zawsze, bo mi się po prostu nie znudzi. No ale ja już taki dziwak jestem. Jak kolega widział moją grę w Left 4 Dead, to po 5 minutach stwierdził, że już by mu się to znudziło. No a ja mam w sumie prawie 900 godzin przegrane w obie części :D
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Adam w 28 Paź 2013, 20:20

Powrót do stalkera u mnie zwykle odbywa się dosyć często (może dlatego, że nie kupuję nowych tytułów :E ). Raczej z tą serią się nieźle zżyłem i wrosła we mnie konkretnie.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez frosth w 28 Paź 2013, 21:35

Nigdzie nie odchodziłem. Dzięki modom wcale się nie postarzał. Dobra gierka z dobrym klimatem na jesienne wieczory.
@Pangia szarpie płytę tylko na początku potem możesz ją wyjąć z dvd. NoCD jest fajny ale...można żyć bez.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Realkriss w 29 Paź 2013, 14:41

Ciągle i wciąż. Nie policzę już ile razy grałam w "Cień Czarnobyla", w pozostałe tez wiele razy.
Mój Chłopak nie podziela mojej pasji już rzyga, jak widzi, że znowu odpalam STALKERA (ale sam raz do roku obowiązkowo gra w Half Life,a i jest dobrze :E )
W związku z tym nazywa głównych bohaterów stalkerskiej trylogii: Sriełok, Srama i Major Niedomagarow :D
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez scigacz1975 w 29 Paź 2013, 15:57

A ja jestem uzależniony. Odstawiam najwyżej na tydzień-dwa. Ale i tak zaraz coś kombinuję. Poza tym dłubię w modach. I co z tego że znam każdą część na pamięć? Wcale mi to nie przeszkadza doskonale bawić się po raz kolejny i kolejny. Jest tylko jeszcze jedna gra do której równie często wracam, notabene także ją moduję - Panzer General II i jej nowsza odsłona (coś jak LA w SoC) - Open General.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Kpuc w 29 Paź 2013, 16:13

Ja złapałem doła na temat stalkera od oficjalnego skasowania S2 i tak od tego czasu to się wypala już od kilku miesięcy nawet nie odpalałem żadnego stalkera ;/ Ogólnie łączy się to z wiekiem, jutro mi strzela 26 wiosen i nie mam już takiej siły jak kiedyś siedzieć całymi dniami i grać, jedyne 2 gry które w tym roku meczę to Forza 4 + Forza Horizon i GTAV + Onlline.

Zazdroszczę osobą które mają jeszcze siłę mucić te mody do S.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez SkullDagger w 29 Paź 2013, 17:51

Gadasz jakbyś miał 56 a nie 26lat:)

Ja takze wracam co kilka tygodni ale zawsze trace zapał po 2-3dniach.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Kpuc w 29 Paź 2013, 18:20

Po Prostu gry mnie już tak nie kręcą jak jeszcze 5 lat temu gdy potrafiłem cały dzień grać w GTA4 czy stalkera wcinając paluszki :(
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Taran w 29 Paź 2013, 18:59

Zacznijmy od tego, że stalkera trzeba zrozumieć, poczuć jego klimat. Jeśli ktoś nastawia się na kolejną do bólu liniową strzelankę to na stalkerze się zawiedzie. Jednak jeśli zostaniemy pochłonięci przez tą grę to nawet nie zauważymy jak będziemy do niej wracać choć na momencik. Uzależnieniem nazwać tego raczej nie można. Jest to raczej stan w którym stalker staje się częścią nas.
Awatar użytkownika
Taran
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 15 Lip 2013, 20:01
Ostatnio był: 25 Gru 2014, 18:03
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość