Wy też wracacie ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez huchro w 29 Paź 2013, 19:08

Stalker jest jednym z kilku wyjątków, ogólnie mam gry wydane w XX wieku i te bardziej przypadły mi do gustu (to fenomen mniejszej ilości większych pikseli)
huchro
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 28 Paź 2013, 17:15
Ostatnio był: 19 Lut 2021, 23:45
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Mały w 05 Lis 2013, 00:11

Mimo iż jestem absolutnie nałogowym graczem starcrafta (około 4-6 godzin dziennie, naprawdę uwielbiam tą grę) wciąż wracam do stalkera. Nie ma, powtarzam, N I E M A drugiej takiej gry w której klimat nie pozwalałby mi spać po nocach, a strach przed nadciągającymi snorklami spędzałby mi sen z powiek.
Mały
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 05 Lis 2013, 00:05
Ostatnio był: 06 Lis 2013, 18:48
Kozaki: 0

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez djcycu w 05 Lis 2013, 00:53

Dla mnie każdy ambitny mod to nowa przygoda i mimo że zmienia główną postać to jednak sam szukam rozwiązania fabularnego, problemowego czyli z czym chodzić i w co strzelać a co najlepiej ominąć. Stalker to gra która się nie kończy i liczę na to że póki nie powstanie coś równie ambitnego tak pozostanie jeszcze do czasu kiedy gra zostanie okrzyknięta archaiczną. Gra jest wybitna za samo miejsce wydarzeń i za tematykę co pozwala na ciekawe historie które dalej kreują nam modderzy.

Ta gra jest istniejącym dowodem że dzięki kilometrowemu kodowi i zbiorowi przeróżnie wymodelowanych dziwactw można stworzyć wirtualne pole przygodowe które pozwala odbić się od rzeczywistości i strzelić sobie porządną dawkę zachwytu i adrenaliny przez oczy prosto do głowy.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Kalashnikov w 05 Lis 2013, 21:12

Gram w stalkera dosyc czesto, bo bardzo podoba mi sie ta gra. Mam takie postanowienie, ze dzien przed 24 Grudnia do 30 Grudnia, mam czas na przejscie Zewu Prypeci od nowa :) Juz od trzech lat dotrzymuje obietnicy ;)
Podkreslam tez, ze bawie sie przy tym przednio. A czemu wtedy? Bo w tym dniu 2010 roku odpalilem Zew Prypeci po raz pierwszy i przeszedlem go do 30 Grudnia ;)
Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu.
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Tormentor w 06 Lis 2013, 01:42

Adam napisał(a):Powrót do stalkera u mnie zwykle odbywa się dosyć często (może dlatego, że nie kupuję nowych tytułów :E ). Raczej z tą serią się nieźle zżyłem i wrosła we mnie konkretnie.


I w zasadzie to by było na tyle. Nowe produkcje nie robią na mnie wrażenia, Stalker złapał za serducho i rwie ciągle i to się raczej nie zmieni. Mam taki osobisty ranking gier do, których zawsze wracam. Stare Max Peyny, COD 1 czy 2, Heroes III, seria C&C do Generalsa...Same starocie, Stalker to też już "zdziadziała seria", troszkę zapomniana i ostatnia jak na razie, która ma dla mnie dużą wartość sentymentalną. :)
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Jerzoo108 w 07 Lis 2013, 22:23

Aye. Wrocilem i ja wlasnie do stalkera, bo zanabylem droga kupna Zew z cda. Wreszcie mam kompa, na ktorym mi to dziala. Jeszcze tej gry nie przeszedlem - przymierzam sie wlasnie do tunelu, a juz mam z powrotem cala trylogie na dysku i mecze SoC-a w Prypeci. W CS probuje przejsc pod ogniem wojakow w kordonie na "miszczu" (mam te chamskie wdzianko startowe) i nie udaje mi sie, ale moze kiedys....

OT mode on
Takoz samo wracam tylko do serii Fallout i do... UFO - Enemy Unknown. Aha no i do civki czwartej. :)
OT mode off

PS
Wlasnie ciagne misery 2 - jak przejde Zew to od razu instaluje i od nowa ;)
--
Please Cross Your Legs, I Have Only One Nail Left
Awatar użytkownika
Jerzoo108
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 06 Cze 2008, 22:06
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 20:59
Miejscowość: Wa-wa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Szczur w 08 Lis 2013, 21:19

Oj wraca się, wraca ;) moje nieśmiertelne gry (oprócz stalkerów) : Twierdza, Robin Hood Legenda Sherwood, Zeus Pan Olimpu, Kangurek Kao, Medieval II, Wiedźmin, Assassin's Creed i oczywiście Crock (Legend of the Gobbos) :kotek:
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Ostatnio był: 12 Cze 2017, 23:33
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Strik w 15 Cze 2014, 12:13

Gry z reguły mi się nudzą po paru tygodniach, ale stalker nigdy :E .
Strik
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Cze 2014, 11:15
Ostatnio był: 21 Wrz 2016, 10:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 1

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez by1bies w 15 Cze 2014, 12:26

za odkop, kolego powyżej.
Image
Co do tematu : najczęściej wracam do Zewu, ale nigdy w tej samej formie. Zawsze wkleję jakiś mod i wesoło przepuszczam czas. Moim zdaniem cała seria Stalkiera jest stworzona by za każdym razem poprowadzić rozgrywkę inaczej, czy to z innym zestawem broni, czy innym stylu gry. Wydaje mi się że mało jest takich gier rozgrywanych cały czas na nowo (poza szlachetnym gatunkiem RPG).

Uwagi moderatora:

Nie strofuj chłopoka odkopami. - Wheeljack
szukam ludzi na ASG w Warszawie, zapraszam na priv.
:

było być na Dekadzie.

Za ten post by1bies otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gizbarus.
Awatar użytkownika
by1bies
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 26 Cze 2012, 17:03
Ostatnio był: 15 Cze 2016, 23:51
Miejscowość: Wielka Wieś Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -1

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Grzechu300 w 17 Cze 2014, 19:56

@UP
Wcale nie taki duży odkop, czepiasz się. :caleb:

Nie rozumiem "wracasz do stalera" - ja cały czas jestem stalkerem. ;)

A jeżeli chodzi o gry z serii - gram mało, głównie w starsze produkcje, bo niestety teraz jest mało dobrych gier. "Cień Czarnobyla" jest jednak grą, w którą muszę pograć przynajmniej raz-dwa razy w roku, podobnie jak Gothic. Zna się już prawie każdy kąt w tych grach, ale klimat jest identyczny, jak za pierwszym odpaleniem - genialny. ;)
No, w "Zew" i "Czyste Niebo" też zagram raz do roku, ale "Cień" jest jednak najlepszą grą z serii.
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez Red_Bullet w 20 Cze 2014, 10:48

Ja mam od kilku lat "zacinkę". Przechodzę Cień Czarnobyla, potem Czyste niebo, odpalam Zew Prypeci... i utykam gdzieś na Janowie. Nawet nie dotarłem do przejścia do Prypeci. Nie wiem czemu tak jest. Klimat jest, silnik nie robi takich cyrków jak w Czystym Niebie, ale mimo to jakoś odchodzi mi ochota na ujrzenie zakończenia. Chociaż z drugiej strony dawno już nie grałem w Stalkera, więc może czas na Zew Prypeci? Inna sprawa, że czasu na granie miałem mało, a teraz mam coraz mniej. Jeszcze trochę i w ogóle zapomnę do czego służy WSAD+mysz :)
Red_Bullet
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Lis 2011, 11:16
Ostatnio był: 25 Lut 2020, 12:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 6

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez DiegtiariowTM w 29 Cze 2014, 11:22

Ja osobiście nie dawno wróciłem do gry w S.T.A.L.K.E.R.'a, ponieważ miałem uszkodzony komputer nie miałem fizycznej możliwości grania w niego, ale teraz gdy mam nową kartę graficzną z chęcią odpalam tą świetną grę i zanurzam się w jej świat na dobre kilka godzin.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości