Czego nauczył was STALKER ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez BiegunJR w 09 Maj 2014, 07:32

Witam :)

Chciałbym się dowiedziec czego nauczył was STALKER.

Ok ja zacznę.STALKER nauczył mnie oszczędzania.Kiedy miałem mało pestek zawsze strzelałem pojedyncze strzały.Tak samo jak kiedyś do szkoły nosiłem 5 zł teraz nosiłbym 2 zł oszczędnośc :) Tak może wam się to wydac głupie ale oszczędnośc to oszczędnośc :)Ok 2 rzecz gdybym poszedł do wojska wiedziałbym co nieco o broniach jak sie strzela (możliwe nmw) itp.itd.

Ok teraz wy !

Uwagi moderatora:

Ale już poprawnej interpunkcji to nie nauczył widzę. - ati
Awatar użytkownika
BiegunJR
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 07 Maj 2014, 16:59
Ostatnio był: 27 Sie 2020, 14:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez impulse_101 w 09 Maj 2014, 09:24

BiegunJR napisał(a):gdybym poszedł do wojska wiedziałbym co nieco o broniach jak sie strzela


Z miejsca mowie ze na kałachu nie ma guzika "V" żeby się na granatnik przełączyć :caleb:

Co mi dał Stalker:
- dzięki niemu wyszukiwałem i zdobywałem wiedzę o katastrofie w Czarnobylu.
- impuls do nauki o naturze promieniowania oraz środkach ochrony
- zachętę do nauki rosyjskiego
- podstawy w 3dmax, Maya, Photoshopie.
- był sporą składowa wypadkowej która pchnęła mnie do zainteresowania się militariami i zapewne pewnym stopniu przyczynił się do zaciągnięcia do MONu.
Image

Za ten post impulse_101 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk, Juarez.
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Kenzelek w 09 Maj 2014, 09:25

1. Picia wódki wiadrami
2. Kłucia wszelakich latających psów
3. Rzucania śrubą przed siebie w drodze do szkoły
4. Rozpalania ogniska na środku rynku i grania na gitarze
5. Anty oszczędności
6. Biegania w egzoszkielecie
7. Uciekania przed kolesiami w czarnych kurtkach
8. Cytowania różnorakich stalkerowych powiedzonek
9. Noszenia przy sobie zawsze 500 rubli albo leków przeciwpromiennych
10. Wystrzegania się ruchu w krzakach (pewno pijawka)

Nudziło mi się :C

Za ten post Kenzelek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sohana, Mila, wilk466, Koniak.
Kenzelek
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 24 Mar 2012, 19:48
Ostatnio był: 31 Mar 2020, 14:49
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 20

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Adam w 09 Maj 2014, 09:37

1. Zachęcił także do nauki rosyjskiego.
2. Przybliżył i zainteresował historią Czarnobyla, o którym wcześniej niewiele wiedziałem.
3. Przeszukiwania WSZYSTKICH zwłok i przesuwania ich w różne ciekawe "pozycje" :E


Był chyba taki temat dawno temu, o chorobach psychicznych, jakie nas dotknęły przez stalkera w życiu realnym :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez szm w 09 Maj 2014, 10:55

Czego nauczył mnie S.T.A.L.K.E.R.? Niego. Albowiem jest to tylko gra komputerowa. Rosyjski znałem przed rozpoczęciem gry. O katastrofie też wiedziałem coś niecoś wcześniej.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Mara w 09 Maj 2014, 11:08

Częstego zapisywania stanu gry.

Za ten post Mara otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive WysokiFilms.
Awatar użytkownika
Mara
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 22 Sty 2014, 09:14
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 18:41
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 7

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez paintball_0 w 09 Maj 2014, 11:58

Stalker nauczył mnie że każda, nawet najprostsza, czynność w grze może sprowadzić mnie do pulpitu. Dowiedziałem się też, że zawsze znajdzie się ktoś, kto woli zapytać na forum o lokalizację tego czy innego przedmiotu, zamiast przejść się po mapie i poszukać. Oraz że nie wolno wychodzić z domu bez zabrania wszystkich przedmiotów z szafki, bo inaczej drzwi nie chcą się otworzyć. :E
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Pangia w 09 Maj 2014, 12:12

Mnie Stalker nauczył, że wszystkie inne gry są niedopracowane, bo wszędzie indziej przy braku dźwięku wpisanego w configu pojawia się info w konsoli, że dźwięku nie ma – przecież powinno na szybcika wyłączyć grę i wyrzucić do pulpitu z błędem. Ponadto dowiedziałem się, że ukraiński wojak z 20-kilogramowym plecakiem na plecach może przebiec nieskończenie długi dystans z prędkością 20 km/h i nie będzie się przy tym męczył, a upadek z 10 metrów nic mu nie zrobi mu (ba, wyląduje na nogi i nawet się nie przewróci), ale nie jest już w stanie wspiąc się na górkę o nachyleniu 30 stopni. Dodatkowo odkryłem, że granat RGD-5 wybuchający pod nogami człowieka w bluzie z kapturem i dżinsach nie może mu wyrządzić najmniejszej nawet krzywdy, a czarny płaszcz potrafi zatrzymać pocisk z SWD.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Zilla w 09 Maj 2014, 14:30

Dzięki Stalkerowi przede wszystkim odkryłem cały zakres łaciny podwórkowej, której stosownie używam przy każdym zgonie bądź wypierdzieleniu się XRay Engine. Nauczyłem się także jak się nie oszczędza bowiem większość kasy ostatnio leci na szpej, coraz to nowszy i lepszy a także gadżety związane ze Stalkerem. Dowiedziałem się wiele użytecznych rzeczy np. że ruskie to prawdziwie gniotsa nie łamiotsa, bo jak tu nie podziwiać faceta który dostaje headshota z SVD i stoi jak stał. Ale z takich przyjemniejszych rzeczy zachęcił do nauki rosyjskiego, zachęcił także do bardziej zaagngażowanego wglądu w temat militariów oraz poszerzył moje spektrum zainteresowań o uprawianie industrialu, ASG oraz temat wybuchu w czarnobylu.
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Ostatnio był: 02 Gru 2014, 18:05
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez TowarzyszTaras w 09 Maj 2014, 15:09

nauczył mnie tego że lewica ubiera się na zielono a prawica na czarno

@krzyk19
antonio bandera prowadził ukraińców na polskę i zamordowali kilkanaścietysiencypolakuw, a ty ich lubisz???
Ostatnio edytowany przez TowarzyszTaras, 09 Maj 2014, 16:18, edytowano w sumie 1 raz
Image
POMOGŁEM? DAJ SOGA NIE BONDZ ŻYD
TowarzyszTaras
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 09 Maj 2014, 12:54
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:50
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: -3

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Krzyk19 w 09 Maj 2014, 16:02

Mnie stalker nauczył że jak pożyczę koledze długopis na lekcji lub trochę kasy to poprawię sobie tym samym stosunki z nim o pół paska.
Ale tak naprawdę to dzięki stalkerowi polubiłam język naszego sąsiada(ukraiński) i mam ochotę tam wyjechać. Żeby zwiedzić cały ten kraj. Oczywiście dopiero wtedy kiedy ci ********* separatyści dostaną nauczkę. http://img1.wikia.nocookie.net/__cb2011 ... .62x39.jpg

Za ten post Krzyk19 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kalashnikov,
Negative impulse_101.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Grzechu300 w 09 Maj 2014, 17:26

Niczego mnie nie nauczył.
To nie jest jakiś pieprzony podręcznik szkolny,żeby się z niego uczyć czegokolwiek.
Później jakiś dzieciak będzie łaził po lesie i gdy napotka zwykłego dzika, to rzuci się na niego z nożem bo "w grze to działało, lloooll xD XDxdxd !111!!!!!".

Na grze można bazować, ale zainteresowania i wiedzę z tym związaną powinno się zdobywać u źródeł, a nie myśleć, że kurtka chroni przed promieniowaniem, jak się dostanie z pistoletu to nic się nie dzieje, a antyrad pomaga na wszystko.

Seria gier, książek i sam film to baza do wiedzy, a nie rzetelna wiedza, którą należy czerpać z rzetelnych źródeł.

Owszem, seria nakierowała i kreuje moje zainteresowania, ale jest jak już pisałem jest jedynie bazą do nich.
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości