Czego nauczył was STALKER ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Zilla w 09 Maj 2014, 21:47

Stary, ty posiadasz takie coś jak poczucie humoru?
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Ostatnio był: 02 Gru 2014, 18:05
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Reklamy Google

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Grzechu300 w 09 Maj 2014, 22:03

Czasami. ;)
A i mojego posta nie odnosiłem do niczyich wypowiedzi, więc o co chodzi? Myślałem, że to zrozumiałe, i nie trzeba objaśniać czy palcem komuś pokazywać.
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Zilla w 09 Maj 2014, 22:08

Chodzi mi o to że ludziki tutaj sobie żartobliwie piszą a Ty wywaliłeś z tekstem totally serious. ;) Ja się nie czepiam, just askin'.
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Ostatnio był: 02 Gru 2014, 18:05
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Pilot w 09 Maj 2014, 22:27

Nie wiem czy tylko mnie, ale ten temat jak wiele innych wydaje się być tylko od nabijania postów i co za tym idzie zwiększania rangi pod avatarem z "Kot" na "Stalker", lecz żeby nie było że nic nie wniosłem do tematu to napiszę czego mnie nauczył.

Na pewno tak jak i wiele innych strzelanek oraz gier wymagających refleksu nauczył mnie szybszego podejmowania decyzji dość przydatnego w życiu. Nie raz dosłownie o włos umykałem przed piłką lecącą w twarz czy unikałem kolizji ze słupem, no i oczywiście w samych strzelankach to czas reakcji jest bardzo istotny. Nie wiem czy mógł nauczyć coś jeszcze... Może coś o promieniowaniu. Do dziś pamiętam że dawka śmiertelna dla człowieka to 100 radów skąd wziął swą nazwę słynny w całej Zonie bar.

Od premiery Cienia Czarnobyla minęło już siedem lat, a w skali mego życia to trochę mniej niż połowa życia, czyli czasy bycia dosyć młodym nastolatkiem. Kto wtedy zastanawiał się jak działa nasz świat? Dzięki niemu można było się nauczyć podstaw w tak młodym wieku. Człowiek nie jest najpotężniejszym bytem na świecie, natura gdyby chciała mogła by go szybko zmieść. Zona sama w sobie może być brana za mini-boga i rządzi się mniej więcej takimi samymi prawami pomagającymi zrozumieć niektóre z rzeczy podawanych przez Kościół i Biblię(Biorąc na przykład emisje działające trochę jak potop). Co prawda Stalker ma ograniczenie od szesnastu czy osiemnastu lat, ale wystarczy starszy brat i bez wiedzy rodziców mogłem zagrywać się w niego.
Chyba mimo to nie wyrosłem na psychopatycznego mordercę znęcającego się nad zwierzętami i ludźmi, ani nie rzucam "sukami"(Co mogą potwierdzić dwa psy i kot).

Tyle właśnie mógł, albo i nauczył mnie S.T.A.L.K.E.R.(Może i wziąłem temat na poważnie, ale jak już nabijać posty to czymś wartościowym)
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Grzechu300 w 09 Maj 2014, 22:32

Jakoś w nazwie tematu czy w opisie nie zauważyłem, czy ma być żartobliwy, czy nie, więc napisałem, co sądzę.
Koniec off-topu. ;)
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Ardas w 10 Maj 2014, 00:57

Stalker nauczył mnie jednej rzeczy - cierpliwość to kwiat sukcesu.
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Magister w 15 Maj 2014, 21:21

Na pewno tego że wódka leczy promieniowanie, a po wypiciu energetyka możemy biegać i biegać, za każdym razem gdy idę z kumplami w las czy w jakiś tam dziewiczy teren biorę leki anty radiacyjne, starego Makarowa dziadka i 3 magazynki naboi, warto być przygotowany na atak odrażających mutków :)
Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
Awatar użytkownika
Magister
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 16 Mar 2014, 00:27
Ostatnio był: 12 Lip 2020, 11:39
Miejscowość: Nowosybirsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 4

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Kpuc w 15 Maj 2014, 21:51

-Zainteresowałem się wydarzeniami i losem Elektrowni jądrowej w Czarnobylu, oraz okolic w tym poznałem ciekawe miejsca jak Oko Moskwy.
-Za subskrybowałem parę kanałów jak np. Tube RAiders
-Nauczyłem się cyrylicy lecz przez lenia i brak systematyczności w powtarzaniu już prawie nie nic pamiętam.
-Podszkoliłem się w grafice komputerowej dzięki czemu na studiach informatycznych zrobić layout dla strony nie było dla mnie problemem.
-Zarejestrowałem się na 2 forach nawiązujących do tej gry.
-Poznałem paru fajnych ludzi (niestety tylko wirtualnie) ale też pewnie paru wrogów, choć ci drudzy mnie nie obchodzą.

Dobra niema co przedłużać, więcej grzechów nie pamiętam.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez DiegtiariowTM w 16 Maj 2014, 09:45

Czego się nauczyłem od Stalkera? Napewno wielu rzeczy, które są mniej lub bardziej potrzebne. Tutaj przedstawię kilka z nich:

- Oszczędzania, zawsze wydawałem pieniądze i na bardziej kosztowne rzeczy mi ich brakowało.

- Przewidywania i myślenia w terenie.

- Żeby się nie bać, za pierwszym razem jak grałem w S.T.A.L.K.E.R.'a bałem się okropnie. Teraz nawet w słuchawkach w nocy jak gram to się nie boję.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Tormentor w 16 Maj 2014, 17:59

Mnie Sztakler nauczył, żeby wejść, a nie stać tam.
Image

Za ten post Tormentor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive frosth, Voldi.
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez KaczoReXxPL w 17 Maj 2014, 12:00

Mnie zachęcił do nauki rosyjskiego,kolekcjonowania militariów oraz poszerzył zainteresowanie katastrofą w Czarnobylu.
ef iks dodać ku*wa delta iks minus ku*wa ef iks polskie śmiecie je*ane razy delta iks sku*wysyny
Awatar użytkownika
KaczoReXxPL
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 28 Mar 2014, 17:52
Ostatnio był: 04 Cze 2017, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: -3

Re: Czego nauczył was STALKER ?

Postprzez Asaimp w 24 Maj 2014, 17:05

Nauczył mnie, że z najlepszej snajperki z odległości 100 metrów nie da się trafić w głowę wroga. Nauczył mnie również, że w dwa lata z trzydziestolatka zrobi się czterdziestolatek. A, i jeszcze jedno. Nauczył mnie, że bandyta może przyjąć cztery przeciwpancerne naboje na klatę. Tyle samo, co najemnik w egzoszkielecie.
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości