Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez Arapskyy w 18 Kwi 2016, 15:05

Handlarz
Znasz wartość każdego przedmiotu w Zonie! Nie lubisz się przemęczać i masz mnóstwo forsy!
Przynajmniej coś innego ;)

Za ten post Arapskyy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive koko_521.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez trolololo w 18 Kwi 2016, 16:31

Łowca
Jesteś prawdziwym weteranem. Wiesz jak jednym strzałem załatwić pijawkę, chimerę czy kontrolera.
Fajnie by było, gdybyś jeszcze go trochę rozbudował. Jakieś pytania o np. artefakty, czy lokacje.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez koko_521 w 18 Kwi 2016, 17:13

Dodałem kilka pytań. Łącznie jest ich 9.
Awatar użytkownika
koko_521
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 17 Kwi 2016, 14:57
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 19:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez doomer77 w 18 Kwi 2016, 20:30

No dobra, poklikałem i wyszedł mi handlarz. Zupełnie nie wiem dlaczego, bo tylko jedno pytanie dotyczyło znajomości ceny. Reszta to sprawdzenie wiedzy ogólnej o grze. Sugeruję zmianę quizu na "jak dobrze znasz Stalkera?", bo z tym profilowaniem kiepsko wychodzi*.
Pytania:
- pytanie o ulubioną broń to nieporozumienie. Z całego arsenału dałeś do wyboru dwa i to bardzo różne.
- zamiast pytać która frakcja jest ulubioną pokaż emblemat i niech głosujący wskaże poprawnie frakcję. To samo można zrobić z typowym dla frakcji umundurowaniem.
- miniaturka mapy, wskazany jakiś obszar - nazwij ten obszar.
- zdjęcie broni i podaj jej nazwę. Lub odwrotnie - najpierw nazwa broni, potem zdjęcia kilku pukawek i wskazanie tej konkretnej.

* Określanie kim jesteśmy na podstawie przypadkowych pytań i odpowiedzi jest bzdurą. Większość z wiernych graczy zna ceny sprzętu, handluje z naukowcami, omija anomalie i bije bandytów. Każdy z nich to handlarz? Ludzie z tytułami profesorskimi łamią sobie głowy nad profilowaniem (np. przestępców) i ich opisy są jedynie rysem badanej osoby, a Ty na podstawie kilku pytań wyrokujesz - jesteś handlarzem/bandytą. Wiem, że to zabawa, ale bez przesady - niech to będzie quiz wiedzy ogólnej i nikt się nie przyczepi, chyba że będą błędy merytoryczne.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez Universal w 19 Kwi 2016, 05:05

Arapskyy napisał(a):I kto tu ma rację? Nie mówiłem, że cierpliwość popłaca?
koko_521 napisał(a):Arapskyy. Dzięki za pytania. Na pewno dodam.
Dzięki i mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Lol, i na tej podstawie twierdzisz, że miałeś/masz rację? :E Nieistotny jest stan obecny, czepiam się nędzy pod względem treści w momencie publikacji, późniejsza edycja nie zmienia faktu, że na początku był to śmiech na sali. Sam nie wiem, czy serio tak uważasz, czy (marnie) trollujesz.
Jeśli napiszę posta o treści "ch*j", a za dwa dni wymienię na wysokiej klasy elaborat o np. wyższości gier nad książkami, to czy to zmieni mierność pierwotnej wersji? No nie.

doomer77 napisał(a):Sugeruję zmianę quizu na "jak dobrze znasz Stalkera?", bo z tym profilowaniem kiepsko wychodzi*
[...]
* Określanie kim jesteśmy na podstawie przypadkowych pytań i odpowiedzi jest bzdurą.
[...]
Wiem, że to zabawa, ale bez przesady - niech to będzie quiz wiedzy ogólnej i nikt się nie przyczepi, chyba że będą błędy merytoryczne.

O to to.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez koko_521 w 19 Kwi 2016, 13:21

Dzięki za propozycje. Tworzę nowy test znajomości. Tym razem, będzie OK.
Universal. Dzięki, że mnie ostro krytykujesz. Dzięki tobie wiem, że nie wychodzi się do ludzi z pustymi rękami, tylko z finalną wersją. Wezmę to pod uwagę w przyszłych postach.

Za ten post koko_521 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
koko_521
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 17 Kwi 2016, 14:57
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 19:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez Poldzer w 19 Kwi 2016, 13:28

Najemnik
Dla ciebie liczy się tylko kasa. Zabijasz każdego, kto wejdzie ci w drogę, lecz jesteś bardzo lojalny. Po trupach, byle do celu!
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Quiz " która profesja jest dla ciebie? "

Postprzez koko_521 w 19 Kwi 2016, 14:29

Link do nowego quizu pt. " Ile wiesz o Stalkerze? Sprawdź to! " Dodam po skończeniu prac. Na chwilę obecną jest 9 pytań. Może coś zaproponujecie? Będzie szybciej :E
Awatar użytkownika
koko_521
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 17 Kwi 2016, 14:57
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 19:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości