Broń w serii S.T.A.L.K.E.R.

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Broń w serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez BlackShaman w 18 Wrz 2016, 11:13

Moja pomyłka. Myślałem o ONZ,a napisałem NATO :P
Awatar użytkownika
BlackShaman
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 23 Mar 2013, 15:02
Ostatnio był: 04 Gru 2021, 12:21
Miejscowość: Żory
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 14

Reklamy Google

Re: Broń w serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez KSU w 22 Wrz 2016, 14:10

Mi osobiście brakuje np. FN FNC ( belgijskie połączenie M16 i AK, tak z grubsza mówiąc ), Galila AR/AMR, IMI Uzi, Beryla wz. 96 i Mini beryla ( nawet nie zdajecie sobie sprawy ile polskiej broni jest szmuglowana do afryki np. ), PM wz. 84, P-64. O ile FNC i Galila można znaleźć w Arsenal Modzie to modele i tekstury są no już stare :). Tzn. Galil ARM . 308 jest w nowszych modach. Co do dostępności broni z II Wojny Światowej powiem, że PPsh-41, PPS-43, TT-33, Mosin-nagant jak najbardziej powinny się znaleźć w zonie, ale w ograniczonej ilości. Co do np. MP-40 czy StG-44. W rosyjskich magazynach są do tej pory trzymane setki tysięcy sztuk zdobycznej broni. Co lepsze jeszcze podczas wojny na Bałkanach w latach 90-tych partyzanci UCK latali z MP-40 czy StG-44, a w szwecji MG-34 był używany jako standardowy UKM do początku lat 90-tych. Jakbym nie pisał składnie czy z sensem to nie bijcie :D
Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Re: Broń w serii S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 22 Wrz 2016, 18:22

Mosin wz. 1891/1930- Prototyp pierwszego karabinu w którym pewne rozwiązania zostały zaczerpnięte z karabinu belgijskiego konstruktora L. Naganta przedstawił Mosin w 1890r...


KSU jeszcze to nie jest Mosin Nagant, nie te lata :D
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości