Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez jedrek777 w 11 Sie 2016, 20:16

Moją ulubioną (a nie najlepszą) bronią jest Obokan. Zawsze gdy gram w Stalkera na potęgę uprawiam zbieractwo, tak, że po x16 zostaje masa niepotrzebnej amunicji do kałacha. Dlatego w wyprawy do Zony na misje poboczne lub zwiedzanie wybieram sie z Obokanem, żeby nie marnować cenniejszej amunicji i broni bo jest niezawodny i celny dzięki lunecie. No i można go w miarę łatwo zdobyć od wojska. Po prostu najbardziej kojarzy mi się z eksploracją Zony :E

Za ten post jedrek777 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PRZEMEK ŁOWCA, GajgerW.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez n0timportant w 12 Sie 2016, 11:42

Pistolet fora-12 bezapelacyjnie, tak jak ze snajperek Wintar BC - mega cicha! Może jeszcze Gauss - celny strzał zabija.
Into the Shadows - opuszczone miejsca w Polsce, Urban Exploration.
n0timportant
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Maj 2016, 20:57
Ostatnio był: 22 Kwi 2017, 16:00
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Gojira w 12 Sie 2016, 12:27

Granaty, małe i duże, w każdej postaci. Granat jest dobry na wszystko. Nie spotkałem się z problemem, którego nie rozwiązałby granat. Generalnie lubię wszystko co można rzucić w problem i rozwiązać go falą uderzeniową lub wypalić do gołej ziemi. Dymne też są dobre, bo można się zakraść i rzucić więcej granatów :)

Dodatkowo jakiś drobovik, bo nie jestem na tyle szalony żeby rzucać sobie granat pod nogi, gdy Pijawka na mnie szarżuje. A ja dostaję ADHD gdy jakiś mutant zbliży się do mnie na odległość wyciągniętego karabinu. Dlatego rzadziej korzystam z kałachów i pistoletów.

Ale oddałbym wszystkie artefakty za naboje do dwururki, które eksplodują w ciele przeciwnika - i każdą Pijawkę bym poderwał do lotu :E Albo granaty dymne, które mogą wykurzyć gagatka lub obezwładnić trującym gazem.
водка, бас, артефакт

Za ten post Gojira otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Weyer.
Awatar użytkownika
Gojira
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 11 Sie 2016, 15:05
Ostatnio był: 29 Lis 2016, 01:28
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Striełok5 w 13 Sie 2016, 13:47

Ja mam trzy ulubione bronie
-SA avalanche cichy i dobry
-Fast Shooting Akm 74/2 szybko strzela i w ogóle fajna :E
-GP37 dobre przybliżenie i duża moc
chodź do SA avalanche trudno znaleźć ammo :D
Mod w który warto zagrać Lost Alpha
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=51&t=4484

Za ten post Striełok5 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive McShadow, Mruk.
Awatar użytkownika
Striełok5
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 26 Sty 2016, 12:38
Ostatnio był: 28 Lip 2019, 22:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 6

Najpopularniejsza Broń w Stalkerze

Postprzez DreyTG w 22 Maj 2017, 20:34

Jaka jest waszym zdaniem najpopularniejsza broń w całym uniwersum Stalkera?

Moim zdaniem AKSu, AK74m i oczywiście Karabin Gaussa ;)

Podsyłajcie swoje sugestie

Uwagi moderatora:

Temat bliźniaczo podobny więc nie ma sensu tworzyć nowego... - caleb59
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez TheRealNemesis w 04 Cze 2017, 14:31

TRs 301 (Complete mod)

Nie wiem czy wy też tak macie, ale ja gdy spotykam tą pukawkę spędzam z nią większość gry. Przykładowo w CS zdobyłem go w Dolinie Mroku, a sprzedałem po odebraniu nagrody za wygranie Bitwy o Most do Limańska. W SoC zdobyłem go trochę pózniej (nawet nie pamietam kiedy), ale tez złaziłem się z nim przez dobrą połowe gry. A w CoP to od czasu jak znalazłem go w Izumrudnojach i trzymałem go aż do czasu powrotu z Prypeci do Kardana...

Co mi się w niej podoba?
Dla mnie najważniejszy jest feeling strzału... i dlatego dodałem podpis: "Complete mod". Z tym dodatkiem (modem) ta broń miażdży system swoim dzwiękiem i animacją. Może dlatego tak bardzo przypadła mi do gustu...
TheRealNemesis
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 20 Lis 2016, 20:00
Ostatnio był: 05 Lip 2019, 12:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Sztakler w 10 Cze 2017, 23:30

TheRealNemesis napisał(a):TRs 301 (Complete mod)

Nie wiem czy wy też tak macie, ale ja gdy spotykam tą pukawkę spędzam z nią większość gry. Przykładowo w CS zdobyłem go w Dolinie Mroku, a sprzedałem po odebraniu nagrody za wygranie Bitwy o Most do Limańska. W SoC zdobyłem go trochę pózniej (nawet nie pamietam kiedy), ale tez złaziłem się z nim przez dobrą połowe gry. A w CoP to od czasu jak znalazłem go w Izumrudnojach i trzymałem go aż do czasu powrotu z Prypeci do Kardana...

Co mi się w niej podoba?
Dla mnie najważniejszy jest feeling strzału... i dlatego dodałem podpis: "Complete mod". Z tym dodatkiem (modem) ta broń miażdży system swoim dzwiękiem i animacją. Może dlatego tak bardzo przypadła mi do gustu...

Dobrze się głowy sprzedaje z niego z celownikiem optycznym w Cieniu Czarnobyla. Szczególnie sprawdza się w Jantarze i laboratorium x16 na zombi.
Sztakler
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 09 Maj 2017, 15:22
Ostatnio był: 07 Maj 2018, 02:49
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez DarkMouse01 w 22 Wrz 2017, 08:01

Oczywiście thunder choć VLA to prawie to samo tylko bez granatnika lecz z tłumikiem (moc, celność, moc, moc I jeszcze raz moc, I uniwersalność) szkoda że ma go 1/3 wrogów w całej grze więc moś przynajmniej 50× :+: . No I ta arena gdzie przeciwko THUNDEROWI I VLA walczyło się OBOKANEM



Na uwagę zasługuje też ft200m


Oraz TRS ale tylko w cs I cop bo w SoC jest kiczowaty
CHEEKI BREEKI IV DAMKE!!!!!
Awatar użytkownika
DarkMouse01
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 18 Wrz 2017, 07:59
Ostatnio był: 10 Sty 2019, 18:42
Miejscowość: Posterunek bandytów w dolinie mroku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez DarkMouse01 w 22 Wrz 2017, 08:01

Oczywiście thunder choć VLA to prawie to samo tylko bez granatnika lecz z tłumikiem (moc, celność, moc, moc I jeszcze raz moc, I uniwersalność) szkoda że ma go 1/3 wrogów w całej grze więc moś przynajmniej 50× :+: . No I ta arena gdzie przeciwko THUNDEROWI I VLA walczyło się OBOKANEM



Na uwagę zasługuje też ft200m


Oraz TRS ale tylko w cs I cop bo w SoC jest kiczowaty
CHEEKI BREEKI IV DAMKE!!!!!
Awatar użytkownika
DarkMouse01
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 18 Wrz 2017, 07:59
Ostatnio był: 10 Sty 2019, 18:42
Miejscowość: Posterunek bandytów w dolinie mroku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez brock w 26 Wrz 2017, 00:19

uwielbiam granaty a z giwer to preferuję Obokana i GP-37.
największą radochę miałem ze znalezienia IL-86 z tłumikiem, bo wcześnie ale szybko sie pozbywałem.
strzelby jakoś mi nie podchodzą, zresztą same snajperki też nie, bo staram sie zakradać z automatem.
Sniper VLA jednak zawsze mile widziany, nawet jak częściej używam innych.
z boczniaków to cokolwiek jest z dużym magazynkiem, wytłumiony jakiś też zawsze przy sobie, choć z takiego to słaby pożytek.

w Barze mam zawsze schomikowany dumnie arsenał, którego nawet nie używam, co najwyżej uzupełniam rzadszą amunicję.

Przydałaby sie jakaś broń z lunetą zanim dotrze się do Baru, na wyższych poziomach grupa przeciwników wymaga długiej zabawy w partyzanta, właśnie czyszczę bazę Agropromu i po zdjęciu patroli i straży chyba będę musiał wciągnąć resztę w anomalię
brock
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 23 Wrz 2017, 06:15
Ostatnio był: 26 Paź 2018, 04:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Zwinny w 26 Wrz 2017, 12:42

Od czystego nieba granaty to nadają się do strzelania sobie w sylwester, rzucisz go prawie pod nogi a i tak nic ci się nie stanie :pogarda:
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: 25 Lis 2018, 01:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Jakub Szturmowski w 19 Paź 2017, 07:00

moja ulubiona spluwa to FT-200M bardzo wpadła mi do gustu i jest dosyc celna i z małych broni to Black Kite :wódka:
Jakub Szturmowski
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 19 Paź 2017, 06:52
Ostatnio był: 20 Paź 2017, 06:29
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości