Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Krzyk19 w 27 Sty 2014, 20:59

Moja ulubiona broń to SGI 5K po lekkim(15%) zwiekszeniu szybkostrzelności i dołączenia granatnika podwieszanego. To dla mnie idealna broń. Jest też dość celny. Może służyć do likwidacji dalej położonych wrogów, a granatnik potrawi rozwalić w ,,drebiezgi" nawet nibyolbrzyma. Szkoda tylko że jest relatywnie ciężki do zdobycia wszędzie oprócz Zewu Prypeci. Do czasu nie znajdę SGI to strelam z Thundera S14 - prawdziwa nazwa to Groza.
Ostatnio edytowany przez Krzyk19, 27 Sty 2014, 22:21, edytowano w sumie 1 raz
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Owitz w 27 Sty 2014, 21:19

VSS Винтовка Снайперская Специальная - bardzo dobra broń , skuteczna , mocna i celna ( świetna na head-shoty )
Awatar użytkownika
Owitz
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 15 Sie 2008, 11:29
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 23:00
Miejscowość: Wadowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Gizbarus w 27 Sty 2014, 21:32

Krzyk19 napisał(a):Do puki nie znajdę SGI to nawalam z Thundera S14


Czym jest "puka"? I czemu akurat ją nawalasz z Tundera?

Poza tym - ogarnij się w końcu. To jest OTs-14 Groza:

:

Image


To jest FAMAS:

:

Image


Krzyk19 napisał(a):Nie rozumiem po co jakieś pozwolenia na oryginalne nazwy


Udajesz tylko głupiego, czy naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego, co gadasz...? Mówi ci coś taki zwrot jak "lokowanie produktu" tudzież "kryptoreklama"? Otóż, tak określa się - upraszczając - umieszczanie oryginalnych nazw produktów w filmach, grach, serialach, etc. Jest to karalne. Proste?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Taran w 27 Sty 2014, 21:40

Ulubiona broń? Hmm, trudno wybrać bo mam ich kilka. Jako broń szturmowa AKM 74 z podczepionym granatnikiem. Szybkostrzelna, potężna, popularna amunicja. Natomiast na dalekie dystanse ,,wintoriez" wymiata :D. I zwykle mam dylemat, czy nosić snajperkę zabójczą na dalekie dystanse natomiast na mutanty ( zwykle strzały z bliska i długimi seriami) niezbyt dobrą, albo kałasz nie celny z daleka lecz dobry podczas szturmów i na szarżującego kabana.
Awatar użytkownika
Taran
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 15 Lip 2013, 20:01
Ostatnio był: 25 Gru 2014, 18:03
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Jurand w 01 Cze 2014, 14:52

Moja ulubiona broni to SGI 5k polubiłem ją za celność, mały odrzut podczas oddawania strzału i niezawodność. Dodatkowo po jej ulepszeniu można zamontować granatnik M203 i celownik SUSAT przez co broń staje się jeszcze lepsza w walce zarówno z ludźmi jaki z wytrzymałymi mutantami na bliskie i dalekie odległości.

Jurand
Wygnany z Zony

Posty: 32
Dołączenie: 25 Maj 2014, 18:48
Ostatnio był: 20 Paź 2014, 21:05
Miejscowość: Żólty domek.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 13

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Michuu w 01 Cze 2014, 15:43

Mam wielkie zaufanie do SGi5k i Obokana. :)
"To czego szukasz....Jest TUTAJ.... Chodź..
Awatar użytkownika
Michuu
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Maj 2014, 20:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2014, 10:08
Miejscowość: P-Ń
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez lehoslav w 01 Cze 2014, 15:49

Ze Stalkera najbardziej lubię Wała i Wintorieza. Lubię też G36, ale ze względów czysto praktycznych.
W realu najlepiej leży mi kałasz. Ale najbardziej podoba mi się chyba strzelanie z Mosina, zamka czterotaktowego nic nie zastąpi :E
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Imienny w 02 Cze 2014, 22:12

Moimi ulubionymi pukawkami są:
SOC: G36 pomimo faktu, że dostajemy go dosyć późno (ja przynajmniej miałem pierwszy raz w rękach przy Barierze) - Daje kopa, członków "Monolitu" czy inne istoty kładzie na łopatki - jednym słowem CELNOŚĆ.

CS: Ulepszony pod celność Obokan - jak szybkostrzelna snajperka + Kora (także pod celność).

COP: Obiekt 62 pieszczotliwie zwany "paralizatorem" - nie ma odrzutu, a trafienie ma problem przetrzymać nibyolbrzym (nawet na mistrzu, wtedy niewiele mu zostaję życia) + G36 ulepszony pod celność - ten duet sieje spustoszenie wśród wrogów majora Diegtarowa.

Oczywiście miałem w ręku wiele dobrych broni (Thunder, SA Avalanche, TRS-a), ale te co wymieniłem, darzę największym szacunkiem.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Szagart w 04 Cze 2014, 18:09

Ostatnio przerzuciłem się na G36(GP37) jest to lekka i ergonomiczna broń a co ważna celna jak cholera, chyba karabin Dragunowa jest tylko bardziej celny (Gauss' a nie liczę) amunicja łatwo dostępna, zintegrowany celownik ułatwia walkę na dystans i nie ogranicza zbytnio walki na bliskie odległości, a amunicja 5.56 zadaje spore obrażenia. Możliwość zamontowania tłumika i granatnika zwiększa naszą siłę ognia a tłumik pozwala na eliminację bez alarmowania większości przeciwników. Gorąco polecam tą świetną lecz trudno dostępna ( szczególnie w CS) broń.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Kosma w 04 Cze 2014, 19:06

Moją ulubioną bronią jest TRS 301. Jest to po ulepszeniach i dodaniu gadżetów chyba najcelniejsza broń szturmowa. Dodatkowo w CoP luneta z skanerem podczerwieni i od razu można kosić zombie oraz bandytów. Świetna broń i bardzo mało się zacina po ulepszeniach.
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Pangia w 04 Cze 2014, 19:15

Kosma napisał(a):Dodatkowo w CoP luneta z skanerem podczerwieni i od razu można kosić zombie oraz bandytów.

LR-300 nie ma takiej lunety. Jest zwykły, z kontrastem, z noktowizją i regulowany Susat.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Rumcajs.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Kosma w 04 Cze 2014, 19:28

Czy pisałem, że jest on w vanilli? :) Pisałem, że z niego korzystam, nie, że gram na vanilli.
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości