Czy S.T.A.L.K.E.R bedzie na xbox 360 ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Postprzez Mad Rufus w 26 Gru 2006, 21:46

... a mnie interesuja kilka rzeczy:

1) Czy wersja gry wydana na X-Box'a 360 nie bedzie w pewien sposób okrojona graficznie?? Wiecie zwykle na konsolach ujmuje sie detale, zeby otrzywac lepszy wynik fps. Wszyscy wiedza, ze moc tej next genowej konsolki nie jest nieograniczona. Owszem szczeka opada jesli ktos sobie zobaczy takigo Gears of War na 42" LCD FULL-HDTV, ale mimo to i tak boje sie o to, ze wersja na konsolke moze byc zlekka obskrobana z niektórych bajerów.

2) Pewnie cena bedzie wersji na X-sa bedzie oscylowala w granicach 200zl. No cóz nie bede ukrywal, ze dla mnie to nie male pieniadze. Szkoda tyle siana wydawac na jedna gre... Podczas gdy wersja na PC bedzie wg mnie kosztowac 80-100zl co najwyzej.

3) Co zrobia twórcy w razie ewentualnych bug'ów w wersji wydanej na next gena. Wyobrazcie sobie - kupujecie gre za ponat 200 zeta i nagle sie okazuje, ze gry nie mozna ukonczyc bo np. wykonaliscie questy w zlej kolejnosci. :mad: Nie jestem zorientowany wiec nie wiem - czy mozna na X-360 sciagac jakies patche do gotowych juz produkcji na X-360.

Jesli wydaje sie wam, ze tragizuje albo sie czepiam to jestescie w bledzie.
Ja po prostu staram sie wyczerpac temat zamiast bezmyslnie nabijac posty.
:wink:
Awatar użytkownika
Mad Rufus
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 02 Lut 2006, 23:15
Ostatnio był: 25 Lut 2008, 18:24
Miejscowość: Wrzesnia
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez mons w 27 Gru 2006, 00:04

1) Skad mam wiedziec? :D
2) Placisz 200zl i mozesz grac na full detalach placisz 80-100zl i grasz na...easy-medium :D. (no chyba ze masz wypas sprzet)
3) Podlaczasz X360 do sieci i gotowe - Xbox Live! to taki X'owy net (mozesz sciagac patche, dema , dodatki, filmiki itd.) O ile dobrze sie orientuje trza zaplacic 50zl rocznie za takie uslugi...
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez ST4LK3R w 27 Gru 2006, 19:51

1. Gra z pewnoscia bedzie prezentowala taki poziom graficzny, ze nawet jesliby ujeli choc detal, to i tak nie zauwazysz podczas gry :)
2.Nikt Cie do kupna gry na konsole nie zmusza... Kupujac gre na konsole masz pewnosc, ze zagrasz w nia zaraz po wrzuceniu do czytnika i to na najwyzszych mozliwych detalach... ( Mons, co to za detale EASY? Hmmm, czyzby chodzilo Ci o LOW? :D )
3.Paptche sa i nie ma klopotów. Wszystko wrzucasz na X-Box'owy ( malopojemny i drogi ) dysk i po problemie ;)
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Mad Rufus w 27 Gru 2006, 20:37

1) Widze ze jestescie mocno przekonani co do nowej zabawki M$ hehe.
Pamietajcie, ten nowy X-kolcek ma TYLKO 512MB ramu, który na dodatek dzieli z karta graficzna. Ostatnio prezentowano STALKER'a na PC z 2GB ramu na pokladzie wiec wersja na konsolke bedzie sie róznic i to znacznie (przynajmniej tak mi sie wydaje, ale moge sie mylic). Podejrzewam jednak, ze skonczy sie na czestrzych loadingach czy cos w tym rodzaju. Oczywiscie nie wykluczam tez mozliwosci, ze panowie z GSC znajda jakis zloty srodek (umiejetnie wykorzystaja moce drzemiace w tej zabawce) i uczynia gre równie wspaniala co wersja na PC. :P
Awatar użytkownika
Mad Rufus
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 02 Lut 2006, 23:15
Ostatnio był: 25 Lut 2008, 18:24
Miejscowość: Wrzesnia
Kozaki: 0

Postprzez Touchdown w 27 Gru 2006, 20:52

Wszystko zalezy od optymalizacji. Xbox 360 moze byc znacznie szybszy od poteznego peceta. Przede wszystkim posiada trzy rdzenie, z czego w sumie moze obslugiwac szesc watków. Poza tym ma specjalny hardware graficzny ze specjalnie napisana dla niego wersja DirectX i architektura pamieci stworzona tak, by w pelni go wspierala. Poniewaz to konsola, wszystkie elementy idealnie ze soba wspólpracuja, czego nie ma w przypadku PC.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez ST4LK3R w 27 Gru 2006, 21:54

Mad Rufus napisał(a):1) Widze ze jestescie mocno przekonani co do nowej zabawki M$ hehe.
Pamietajcie, ten nowy X-kolcek ma TYLKO 512MB ramu, który na dodatek dzieli z karta graficzna. Ostatnio prezentowano STALKER'a na PC z 2GB ramu na pokladzie wiec wersja na konsolke bedzie sie róznic i to znacznie (przynajmniej tak mi sie wydaje, ale moge sie mylic). Podejrzewam jednak, ze skonczy sie na czestrzych loadingach czy cos w tym rodzaju. Oczywiscie nie wykluczam tez mozliwosci, ze panowie z GSC znajda jakis zloty srodek (umiejetnie wykorzystaja moce drzemiace w tej zabawce) i uczynia gre równie wspaniala co wersja na PC. :P


512 MB RAM w konsoli to nie to samo, co 512 MB w PC... PS2 ma 32 MB, a jak wspaniale wygladaja gry... Jesli GSC sie nie przylozy do gry, to moze byc nieciekawie, ale ufam, ze dopracuja gre :)
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez mons w 28 Gru 2006, 02:00

Tak swoja droga to ja chyba poczekam na PS3 i wam tez radze, bedzie silniejsze, szybsze i mam fajny kontroler :) cos jak Wii-mote tylko mozena go obracac na prawo i lewo, a nie na wszystkie strony ;) (fajnie zaklada sie ladunki wybuchowe w CoD3) No i chyba przedewszystkim ma wieksza boblioteke gier z Metal Gear Solid 4 na czele...
Praktycznie jedyny exlusive na X360 który mnie pociaga to... Halo3. Jak zwykle - Halo to Xbox, Xbox to Halo i tak chyba juz zostanie :).
btw. S.T.4.L.K.3.R. - czepiosz sie :D.
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez Twister w 03 Sty 2007, 10:07

a ja powiem tyle, bylem w zeszlym tygodniu u znajomego i gralem w jamesa bonda na ps2 i powiem tyle, nie da sie grac na padzie w fpp :) jak nie bedzie mozliwosci podpiecia klawiatury i myszy pod konsole to nawet nie ma o czym myslec :) tzn wiem ze mozna podlaczyc do x360 tylko pytanie czy gry to supportuja, bo czytalem ze z ps2 byl z tym problem.
no w kazdym badz razie nie da sie szybko i precyzyjnie celowac na padzie, pomaga troche autoaim w poblizu postaci, ale to dla mnie smieszne jest :) co w multi tez beda autoaima uzywac ? to jest chore :)
Kto staje sie bestia, ten zrzuca ciezar bycia czlowiekiem ...
Awatar użytkownika
Twister
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 16 Gru 2006, 12:43
Ostatnio był: 17 Mar 2007, 20:41
Kozaki: 0

Postprzez Pipboy w 03 Sty 2007, 15:00

A ja mialem PS2 przez jakis czas jak mi sie komp zestarzal do takiego szrota, ze po przekalkulowaniu bardziej oplacalo mi sie przesiasc na konsole :D Wiec o graniu w FPP na padzie moge wam powiedziec tyle: Twister ma racje - gra sie marnie. Po prostu co tu duzo mówic - kontrolowanie celownika kciukiem to nie to samo co kontrolowanie go cala dlonia. Fakt ze po 2 miesiacach nabiera sie juz pewnej wprawy ale gdybym zagral w jakies FPP po sieci w konfiguracji: ja na konsoli z padem - przeciwnik na kompie z myszka i klawiatura - moze wygralbym z totalnym noobem od FPP. Na padach wygodnie gra sie tylko w platformówki, zrecznosciówki i ew. wyscigi. Reszta to wieksza lub mniejsza mordega. To tyle tytulem wstepu :wink: :D
Jesli GSC zrobi Stalkera na konsole i nie bedzie wspieral klawiatury i myszki (w przypadku PS2 spotkalem sie z 1 - slownie: JEDNA gra wspierajaca klawisze i gryzonia) to o grafike na pewno nie ma sie co martwic, ale sama gra a glównie potyczki z mutantami, stalkerami etc. - nie ma nic bardziej irytujacego niz obrywanie po tylku od wroga w momencie gdy ty nie mozesz do niego sprawnie wymierzyc.
Awatar użytkownika
Pipboy
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 07 Maj 2005, 21:51
Ostatnio był: 04 Maj 2009, 19:44
Miejscowość: ze wsi nad Wisla:)
Kozaki: 0

Postprzez ponio11 w 03 Sty 2007, 15:52

Bedzie chyba z tego co mozna grac myszka i klawiatura na xboxa 360.widzialem ostatnio takie cacka maja one byc w niedlugim czasie wprowadzone do obiegu wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby komfortowo sobie zagrac :0
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 22 Lut 2023, 15:49
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Postprzez Soviet w 03 Sty 2007, 16:05

ponio11 napisał(a):Bedzie chyba z tego co mozna grac myszka i klawiatura na xboxa 360.widzialem ostatnio takie cacka maja one byc w niedlugim czasie wprowadzone do obiegu wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby komfortowo sobie zagrac :0

Moze i takie cacka beda, rzecz w tym, ze programistom musi sie chciec sprawic, by dzialaly z ich grami.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez DEvil w 08 Sty 2007, 17:26

Ostatnio tu nie zagladalem ale widze ze temat sie troszke rozrósl . Wiec moze tak X360 ma byc taki jak PS3 a w niektórych momentach lepszy. Pozatym mi sie gra bardzo wygodnie na padzie w FPP i TPP chociaz to kwestia gustów . A wracajac do porównywania kompa do konsoli to musze powiedziec ze gdzies przeczytalem ze jak bys chcial podobnego kompa do X360 to bys musial wydac okolo 5000zl. Tak pozatym znalazlem ciekawa informacje na Gram.pl

Jezeli wierzyc najnowszemu planowi wydawniczemu THQ, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl pojawi sie na sklepowych pólkach 5 lat po zapowiedzeniu gry - 16 marca 2007. Ta informacja potwierdza i precyzuje to, o czym pisalismy niedawno - w produkcje Ukrainców z GSC Game World przyjdzie nam zagrac juz za niecale trzy miesiace. A przynajmniej na to zdaje sie liczyc wydawca - i trudno mu sie dziwic, ze chce w koncu te gre wypuscic.

Podzielajac optymizm THQ czekamy na efekty (a co, odrobina zdrowego marzycielstwa nikomu jeszcze nie zaszkodzila ;))!


Wiec moze wkoncu sie doczekamy ;)
I'am the Stalker
Awatar użytkownika
DEvil
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 22 Gru 2006, 20:16
Ostatnio był: 08 Sty 2007, 18:08
Miejscowość: Wroclaw
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości