Pomysł na mutanta

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Riseofyourlife w 16 Wrz 2014, 06:41

Kraken
Godzina 24:35
Cholerę wie czemu poszedłem do podziemii żeby zabić tą kreature wiem teraz że nie było warto, moja noga leży sobie pięć metrów dalej a ja ciężko krwawie jeśli ktokolwiek znajdzie moje PDA niech wie że ma spier*dalać.


Kraken
Specyfikacja: Jest to największe żyjące zwierzę w Zonie, myślałeś że nibygigant jest wielki to wyobraź sobie pijawę wielkości uaz'a tylko że na czterech łapach Wasia się już przekonał co to potrafi a teraz leży w grobie.
Występowanie: podziemia zony ale i tak są bardzo rzadkie.
Zagrożenie: gigantyczne pojedynczy osobnik, szykujcie mu grób stado.
Wygląd: Dałbym koncept arta ale ni mam :P włączać wyobraźnię: Jak mówiłem wcześniej pijawka wielkości uaz'a na czterech łapach słyszałem że są ich dwie wersje wodna i podziemna ponoć wodna jest w jeziorze przy naszej Wenecji tak blisko ta wodna jest dwa razy większa i Ubarwiona jak polskie ryby, a podziemna jest cała szara.
Zdolności: nie może się maskować, ale są to jest bardzo opancerzona i bardzo silna.
Przeżycie w Zonie zależy od naszego sprzętu ale też i od farta i kumpla który wyjmie ci nogę z paszy mutanta.
Riseofyourlife
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 14 Mar 2014, 20:30
Ostatnio był: 04 Lut 2022, 02:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez adam stalker pl w 16 Wrz 2014, 08:18

Może odrazu niech zrobią króla zombi.Takiego co by w podziemiach jakiegoś labolatorium bedzie
czychał :D .

Za ten post adam stalker pl otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak.
Awatar użytkownika
adam stalker pl
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Wrz 2014, 15:45
Ostatnio był: 05 Sie 2015, 14:42
Miejscowość: Stacja Janów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Nieznajomy X w 16 Wrz 2014, 22:56

Pancernik
Niedźwiedzie żyjące w czerwonym lesie, uderzone potężną dawką promieniowania straszliwie zmutowały. Wielkością przypominają zwykłe niedźwiedzie, ale ich układ kostny i mięśnie znacznie się rozrosły. Zęby i pazury Pancerników są dwa razy dłuższe niż u zwykłych niedźwiedzi i służą im do rozrywania ofiar podczas walki. Niemal całe ciało pancerników pokrywają twarde jak skała łuski, które tworzą zwarty pancerz, nie ograniczając jednocześnie swobody ruchów.
Łuskom tym Pancerniki zawdzięczją swoją nazwę. Fizycznie Pancerniki są gdzieś pomiędzy Chimerą a Nibyolbrzymem. Choć są słabsze od Nibyolbrzymów, są znacznie szybsze i agresywniejsze. Dzięki swemu potężnemu pancerzowi są równie żywotne co Nibyolbrzymy.
Potrafią również tworzyć fale uderzeniowe na wzór Nibyolbrzmów, poprzez stawanie na tylnych łapach i uderzamie przednimi łapami o ziemię. Pancerniki są samotnikami. Gorzej gdy natkniemy się na samicę z młodymi. W szale bojowym Pancernik potrafi zabić Nibyolbrzyma. Jednak zazwyczaj mutanty te starają się nie wchodzić sobie w drogę. Gdy jednak dojdzie do pojedynku zazwyczaj rozchodzą się po pewnym czasie walki, zniechęcone nawzajem odniesionymi ranami. Ciekawostką jest że jak dotąd nie odnotowano przypadku zabicia Pancernika przez Nibyolbrzyma, a znane są przypadki zabicia Nibyolbrzyma przez Pancernika (zarówno samotnego samca jak i samicę broniącą młodych). Waga Pancernika może dochodzić do 700kg.

Występowanie:
-Dzicz
-Czerwony Las
-Magazyny Wojskowe (okolice wioski)
Ostatnio edytowany przez Nieznajomy X 13 Gru 2014, 14:05, edytowano w sumie 2 razy
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Imienny w 18 Paź 2014, 19:10

Skoczek

"Szczęściarz" podczas szukania artefaktu Kamienna Krew natrafił na nieznany dotąd gatunek mutanta zamieszkującego lasy na terenie Zony. Jako, że pierwszy raz widział tego mutanta, postanowił go po cichu zabić i zanieść do naukowców - niestety nie udało mu się go podejść, bo kiedy był około 15 metrów od mutanta pod jego stopami skrzypnęła gałąź. Wtedy zwierz odwrócił się w jego stronę i pokazał mały, ale przeraźliwie zdeformowany pysk ze spłaszczonym nosem. Mutant wydał wtedy nieznany nauce dźwięk i chwilę później pojawiła się rodzina tej istoty - nie myśląc ani przez chwilę "Szczęściarz" rzucił granat w ich stronę, po czym zaczął biec ile miał sił w nogach w przeciwną stronę. Wybuch rozniósł większość tej upiornej rodziny na kawałki. Chwilę później badając miejsce wybuchu odnalazł on rannego osobnika, który jakimś cudem przetrwał wybuch RGD-5 bez poważniejszych uszkodzeń. "Szczęściarz" zabił go, starając się przy tym zbytnio go nie uszkodzić. Truchło zabrał do Oziorskiego, który natychmiast je zbadał.
Rezultat badań:
długość ciała: 60 cm
długość ogona: 15 cm
masa ciała: zbadany samiec miał 2 kg
Sposób ataku: Przy użyciu ostrych zębów, pazurów oraz skoku na ofiarę (nie jest on jednak tak długi jak w przypadku snorka).
Cechy charakterystyczne: Gruby układ kostny, który pozwala przeżyć trafienie w brzuch z broni natowskiej, ubogie futro, mięsie tylnych nóg silniejsze niż u niezmutowanej kuny (możliwe, że pozwalają jej na dłuższy skok), przeraźliwie zdeformowany pysk (powykręcane oczy, zdeformowane policzki, zniszczone uszy).
Trofeum: Nogi skoczka - poszukiwane przez naukowców, którzy chcą się więcej dowiedzieć o tym tajemniczym przedstawicielu lasów Zony (150 rubli) - po sekcji zwłok Pseudomartesa przyniesionego przez "Szczęściarza" profesor Oziorski wysnuł teorię, że ten mutant jest blisko spokrewniony z rodentem. Nie jest to jednak w pełni potwierdzona teoria - wymagane są bardziej szczegółowe badania. Dla zwykłych handlarzy jest on na razie bezużyteczny.
Ostatnio edytowany przez Imienny 20 Lut 2015, 16:45, edytowano w sumie 4 razy
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)

Za ten post Imienny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Grzechu300 w 18 Paź 2014, 21:14

Wrak

Czy o człowieku możemy mówić jak o zwierzęciu? Czy istota ludzka może dopuścić się zbrodni tak wielkich, że zostanie wykluczona nie tylko z otaczającego ją społeczeństwa, ale i zostanie jej odebrane miano człowieka?
Może.
Wrak nie jest człowiekiem.
Jest zwierzyną, jest psem. Jest tworem Zony. Czymś, co narodziło się nie w przepastnych trzewiach Reaktora, początkowo nie zmutowało, nie przybrało karykaturalnej, ohydnej formy, lecz po prostu widziało zbyt wiele.
Zniszczona psychika, wypalone myśli i wspomnienia. Nie, są zombiakami powstałymi po Emisjach roznoszących na strzępy ludzkie umysły - są czym gorszym. Mają świadomość.
Resztki człowieczeństwa.
Ludzkie wraki.
Znają nas, tak jak my znamy samego siebie.
Czarne, wypalone, puste oczy. Podarty kombinezon, w ręku stary karabin. Iskra świadomości na osmalonej, ogorzałej fizjonomii.
Resztki krwi i mięsa na popękanych wargach. Uśmiech. Zły, powracający w koszmarach. Nigdy nie schodzący z ich twarzy, nawet gdy giną.
Widzieli zbyt wiele - zbyt wiele mutantów, przecież tak niezgodnych z naturą, zbyt wiele dogorywających istnień, zbyt wiele zjawisk, których nie da się opisać słowami.
Zostali złamani.
Wypowiedzieli wojnę Zonie, a ta obróciła ich w proch.
Zapragnęli zabijać.
Niszczyć, wyplenić, spopielić.
Zabić istotę, która dopuściła się do tak wielkiej zbrodni, jaką jest Strefa.
Zabić człowieka.
Zaczęli od siebie.
Jak można stracić człowieczeństwo? Spożywając źródło sił witalnych swojego gatunku. Mięso i krew.
A wtedy nadeszła Emisja.
Strefa usłyszała ciche błagania.
Zabrała im cechy istot ludzkich. Na ich własne życzenie.
Stali się szybsi.
Więzadła i stawy, mięśnie i kości - umocnione radioaktywnym piętnem. Silne, żylaste - wytrzymałe.
Czarne, szpiczaste kły. Każdy z nich przystosowany do miażdżenia tkanki.
Usta rozciągnięte w upiornym, ohydnym uśmiechu. Zawsze.
Brak poczucia winy - w jego miejsce Ona dołożyła nienawiść.
Mówi się, że oni pamiętają wszystko, kim byli i co wiedzieli.
I to prawda, używają broni. Kierują ją przeciwko ludziom.
Jak zdegenerowane plemię.
Lecz oni ludźmi nie są.

-Zamknij mordę, dziadu! - wrzasnął Karwasz, rzucając we mnie emaliowanym kubkiem, przed którym jednak zręcznie się uchyliłem.
-Cholera jasna, człowiek chce odpocząć po wypadzie, a ten mu jeszcze biadoli i opowiada bajki! Poszedł ty na ch*j!
-Lepiej idź do siebie, Spopielarz. Daj chłopcom spokój. Zmęczeni są, i zdenerwowani. Nie prowokuj ich. - powiedział Mrówa, łagodnie popychając mnie w stronę pokoju.
Pójdę, pomyślałem. Nasunąłem kaptur głębiej na twarz, i wkroczyłem do swojego pokoju, uchylając odrapane, przegniłe drzwi.
Nie spojrzałem w stronę lustra. Przestałem to robić dawno temu.
Nie chcę więcej oglądać czarnych, wypalonych oczu, przecież tak podobnych do Ich spojrzenia. Codziennie boję się zobaczyć w nich pustkę. Brak iskierki ludzkiego umysłu.
Pustkę, którą mieli w oczach Oni.
Вознаграждён будет только один.

Za ten post Grzechu300 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, Imienny, Gro3a, Czipi.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Tormentor w 21 Paź 2014, 13:57

Image

Zainspirowany pewnym stworkiem z pewnego klipu pewnej legendarnej grupy wpadł mi do głowy pomysł na mutanta, który przypominałby wyżej ukazanego.


Jak go nazwać? Niech będzie Skradak.

Pysk w kształcie wydłużonej maski przeciwgazowej/trąba, coś w ten deseń. Otwór gębowy wyposażony w przyssawki. Brak oczu, jednak widoczne pozostałości po zmyśle wzroku. Wyczulony węch. Niezwykle elastyczny układ ruchowy, stworzenie poruszające się na czterech kończynach. Sposób polowania polegający na cichym zakradaniu się do ofiary przy równoczesnym wysyłaniu niskich dźwięków dezorientujących nieszczęśliwca w celu zamaskowaniu fonii wydawanej przez zwierzę(klekotanie a'la licznik gaigera). Mutant atakujący wyłącznie nocą.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez levender town w 25 Paź 2014, 19:12

Pozwolę sobie opisać moją wersje mutanta tarka miał on występować w cieniu Czarnobyla ale przegrał w konkursie na mutanta ze snorkiem.była by to mutacja konia żył by najczęściej na bagnach bądź nad zatonem, był by dosyć rzadko spotykany żywił by się mięsem i krwią swoich ofiar.wysoki na 1.80 metra długi na 2 metry.był by bardzo wychudzony
skórę miał by poszarpaną,kopyta niewielkie i chude ale mocne zdolne do rozłupania czaszki człowiekowi,niewielka biała grzywę
Image
levender town
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Paź 2014, 18:25
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 22:15
Miejscowość: wszędzie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Nieznajomy X w 13 Gru 2014, 13:45

Psychol
Psychol to stalker, który postradał zmysły poprzed fale psioniczne lub straszliwe przeżycia w Zonie. Psychole są samotnikami i często atakują z zaskoczenia. Są uzbrojeni w różnym stopniu. Psychole atakują także innych Psycholi, więc nie współpracują jak zombie.
W odróżnieniu od zombie, Psychole zachowały większość zdolności i umiejętności, przez co są bardzo niebezpieczni. Potrafią zastawiać pułapki i planować atak. Atakują wszystko co się rusza. Najczęściej atakują z ukrycia samotnych stalkerów. Znane są przypadki straszliwego masakrowania i współżycia seksualnego Psycholi ze zwłokami swoich ofiar.

Występowanie:
-Jantar
-Podziemia Agropromu
-Bagno w Agropromie
-X18
-X16
-X8
-Czerwony Las
-Okolice fabryki Jupiter

PS: Pisząc koncept na Psychola inspirowałem się swoją własną osobą :suchar:
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez tom3kb w 13 Gru 2014, 14:34

@up
W tej twojej inspiracji własną osobą najbardziej niepokoją te przypadki współrzycia ze zwłokami swoich ofiar :p
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Nieznajomy X w 13 Gru 2014, 14:35

Zdziwiłbyś się :E
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Czipi w 13 Gru 2014, 16:52

Oślizgi
Wężopodobne mutanty, które w okresie dorosłości osiągają nawet do dwóch metrów długości, jednak średnica ich ciała zazwyczaj nie przekracza dwunastu centymetrów, przez co fizyczne ataki ze strony tych stworów nie stanowią zagrożenia dla życia. Oślizgi posiadają rozdwojony, silnie umięśniony ogon, którym chwytają swoje ofiary. Gdyby zmiany genetyczne przyczyniłyby się tylko do takich zmian, nie można by mówić o spektakularnej mutacji organizmu, jednak oślizgi posiadają pewną unikalną i bardzo niebezpieczną cechę. Podobnie jak węgorze elektryczne, tak i oślizgi zdolne są do wyzwalania ładunków elektrycznych, których przeciętne wartości napięcia wynoszą ponad 800V i natężeniu mieszczącym się w przedziale od 1,5 do 2A. Łatwo wywnioskować więc, że "siła" porażenia jest znacznie większa i może się ono okazać śmiertelne nawet dla człowieka. Mutanty te zazwyczaj polują w grupach liczących od 3 do 7 osobników, chociaż często zdarzają się też żyć samotnie. Oślizgi chętnie konsumują także padlinę, która znajdzie się w ich zasięgu. Mutanty nie są w stanie przeżyć długo poza środowiskiem wodnym, mimo że narządem odpowiedzialnym za oddychanie są silnie pofałdowane płuca.

EDIT:

Kur... zapomniałem o tym. :facepalm:

Swoją nazwę oślizgi zawdzięczają, pokrywającemu ich ciało, lepkiemu śluzowi ułatwiającemu im skuteczne rażenie prądem ofiar, które nie znajdują się w wodzie. Badacze wysnuli teorię, iż śluz ten może być produktem ubocznym różnorodnych procesów metabolicznych zachodzących we wnętrzu organizmu mutanta. Fakt ten zdaje się potwierdzać to, że bez wody oślizg nie jest w stanie go wytworzyć, czego następstwem jest niechybna śmierć osobnika.


O dziwo, oślizgi zdają się być ewolucją pewnych gatunków węży wodnych, a nie ryb. Naukowcy prowadzą intensywne badania nad tym gatunkiem, a niektórzy stalkerzy sukcesywnie dostarczają w ich ręce żywe okazy mutantów. Oślizgi można znaleźć w niemal każdym dużym zbiorniku wodnym mieszczącym się w obrębie strefy zamkniętej, a także na terenach podmokłych.

Agresywność: Duża
Wytrzymałość: Mała
Zagrożenie: Małe (pojedynczy osobnik) / Śmiertelne (grupa)
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image

Za ten post Czipi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X, Imienny.
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Pomysł na mutanta

Postprzez Imienny w 16 Sty 2015, 13:57

Przeklęty

"Grubon kazał nam badać, tworzyć i eksperymentować, a chociaż nasze dusze uciekły dawno temu do piekła, to ciała zostały by dokończyć to, co zaczął Mentor. Na tego kto nam przeszkodzi, spłynie gniew naszych umysłów i szpony naszych rąk." - napis znaleziony w biurze naczelnika laboratorium X-5

Przeklęty jest naukowcem zabitym podczas Rzezi Naukowców w 2006 roku, który ożył za sprawą silnych emisji psionicznych. Z wyglądu przypomina zombie z niektórymi wystającymi kośćmi, ubrany jest w stary dziurawy kitel. Wskutek warunków panujących w laboratorium palce u rąk zmieniły się w pazury zdolne przeciąć każdy kombinezon dostępny w Zonie, dodatkowo z powodu małej ilości światła oślepł - polepszył mu się za to zmysł słuchu oraz węchu. Jego najgroźniejszą bronią jest mózg wyposażony w zaawansowaną wiedzę, który wskutek emisji psionicznych posiadł zdolność sterowania ośrodkami nerwowymi osób trzecich i ich czasowego wyłączania (jeden przeklęty może sterować tylko jednym określonym ośrodkiem), co może być śmiertelne w skutkach. Przeklęty nie jest agresywny - jeśli nie będziemy mu przeszkadzać w wykonywaniu jego fikcyjnej pracy (obliczenia na zepsutych komputer czy pomiary przy użyciu zepsutych urządzeń) nie zaatakuje. Wytrzymałość na poziomie czarnej pijawki.

Trofea

Mózg Przeklętego
Niezwykle wartościowy narząd ze względu na rzadkość występowania tego mutanta oraz umiejętności, jakie posiadł - jeśli sprzedasz go naukowcom, niewątpliwie przyczynisz się do rozwoju medycyny.
Cena: 10 000 rubli

Pazury Przeklętego
Zdolne do przecięcia każdego pancerza w Zonie pazury są poszukiwane przez doświadczonych techników, którzy mogą zrobić z nich dobrej jakości noże lub kastety z kolcami. Naukowcy są nimi średnio zainteresowani, co negatywnie wpłynęło na cenę.
Cena: 3 000 rubli

Występowanie
Można go spotkać tylko w laboratoriach w których prowadzono badania związane z psioniką (X-5, X-16, X-10, X-2).
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)

Za ten post Imienny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy, PMG.
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 2 gości