Robaki w ciele człowieka

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Robaki w ciele człowieka

Postprzez raosek w 08 Lip 2007, 19:24

Wydawało mi sie to nie możliwe ale moja mama twierdzi że każdy człowiek ma robaki .
Wyśmiałem ją ale jako argument podała że w organizmie człowieka są robaki w woreczku robaczkowym (LOOOOL) i że z człowieka po śmierci jedzą robaki od środka .
Do tego nazwała enzymy trawienne robakami!!!!!
Poza tym miało miejsce pewne zdarzenie na bilolgi pani wyśmiała kolegę z tego że powiedział iż każdy ma robaki ale tego nie skomentowała tylko wyśmiała nie wiem co o tym sądzić w internecie ani w książce od biologi niema żadnej wzmianki o tym proszę skomentujcie to !

I POWIEDZCIE MI ŻE W ORGANIZMIE ZDROWEGO CZŁOWIEKA NIE MA ROBAKÓW GRRR ZGROZA!!
Awatar użytkownika
raosek
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 05 Lip 2007, 18:06
Ostatnio był: 13 Sie 2007, 15:24
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez piranninja w 08 Lip 2007, 19:29

W ciele człowieka żyją tylko bakterie i robaczki w stylu tasiemca ale nie jest on "fabryczny". Woreczek robaczkowy to świetna nazwa dla portmonetki ;) ile miałeś lat jak ci to mama mówiła ?
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1

Postprzez raosek w 08 Lip 2007, 19:33

Grr też w to nie wierzyłem sprawdziłem wszystkie strony boshe obrzydzać człowiekowi życie !
To dlatego że moi rodzice są tak zacofani że nawet biedacy nie potrafią komputera włączyć.
Ale mnie powalają informatycy w naszych szkołach z tydzień przed zakończeniem szkoły dostałem uwagę do dziennika za śmiech na lekcji . A śmiałem sie z goście że powiedział iż w nowoczesnych komputerach są takie rzeczy jak w lodówkach a nie którzy wystawiają komputer na balkon żeby się chłodził lol xDD nie wierze już dorosłym grrr xD

Egghhem Fabryczny?? czyli jak takie żyjątko jest w twoim ciele to choroba mam to tak rozumieć.
Czyli normalny człowiek jest czysty

Tak poz tym nie mogłem tego przyjąć do świadomości dlatego ten post :PP
Awatar użytkownika
raosek
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 05 Lip 2007, 18:06
Ostatnio był: 13 Sie 2007, 15:24
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Postprzez MCaleb w 08 Lip 2007, 21:46

E, nie - te bakterie są pożyteczne, pomagają trawić i wytwarzają witaminę K. Dlatego też po kuracji antybiotykami zaleca się spożywanie jogurtów i tym podobnych, by odnowić florę bakteryjną.
Robaki jako takie (obleńce, płazińce) są niepożądane w organizmie i zawsze są szkodliwe.
Natomiast wyrostek robaczkowy zwie się tak, bo przypomina swym kształtem robaka.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 2 gości