Miejsca od których ciarki chodzą

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez clearskystalker w 20 Lip 2011, 21:32

Zdecydowanie podziemia Instytutu Badawczego Agroprom w S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo. Brak lokalizacji mutantów na PDA , jęk kontrolera, mogące zaatakować znienacka z jakiegoś ciemnego miejsca snorki i wgl.... jak pierwszy raz się tam wbiłem to ciary miałem nawet na oczach
Ostatnio edytowany przez clearskystalker, 23 Lip 2011, 21:50, edytowano w sumie 1 raz
clearskystalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 06 Lip 2011, 03:12
Ostatnio był: 04 Wrz 2013, 11:20
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Kpuc w 20 Lip 2011, 21:49

W zasadzie to jest tylko gra wiec strach... a może to euforia ? Gdy prowadzę postać idąc miedzy garażami w Prypeci omijam anomalie jest cisza .... odwracam się a tu pijawka i aż podskakuje na krześle. Człowiek zdaje siebie sprawę ze to tylko gra i się głupio cieszy.

Tak naprawdę bałem się tylko grając w alphe już nie pamiętam numerku buildu, testowałem go po nocy, zszedłem do laboratoriów które były pełne kontrolerów - wszędzie ciemno schodziłem po schodach z latarka i karabinem w reku słyszałem pisk obracającej się lampki ostrzegawczej i totalna cisza a to szkaradzieństwo wyskoczyło na mnie i zaryczało, serce miałem w gardle.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Kubasek w 20 Lip 2011, 21:53

Jak grałem po raz pierwszy w SoC to przestraszyłem się pijawki w podziemiach Agropromu :P

Ale też m.in. pijawki w domku na przeciwko obozu bandytów (tam gdzie jest np. misja dla Powinności )
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Kubasek
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 26 Kwi 2011, 12:42
Ostatnio był: 09 Gru 2011, 20:40
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 10

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Gabriel w 13 Sie 2011, 12:40

To będzie stalker SoC bo tam jest pełno tych zakamarków z piekła rodem:
Ja na pewno laboratoria.Tych miejsc nie cierpię, są brudne pełno w nich zjawisk paranormalnych. Pierwszy raz jak grałem to lekko na krześle podskoczyłem jak w X18 snork na mnie wyskoczył albo ten kontroler w X16... a X19 bo było tam pusto i na dodatek od czasu do czasu pijawka się narzucała. GSC zrobiło swoje. A, i oczywiście Agroprom, a konkretnie kryjówka Striełoka. Bałem się pijawki, bo nie wiedziałem co to za mutant jak pierwszy raz grałem. Niewidzialny, szybki i niebezpieczny. I ten ryk i sapanie. HHYHHHYHHYY i HRRRAHRHRRRR. Aż ciarki po mnie przeszły. Jeśli chodzi o ląd, to z pewnością wioska pijawek. Nerwowo oglądałem się w tył i w przód czy gdzieś są pijawki... i kontroler, ale do czasu gdy do wiedziałem się że to młody i prawie nie atakuje. i tak jego wyjście z tego budynku jest the best i ta pijawka co rozwala te deski... i ta wieża ciśnień BBBRRRRRR... Czerwony Las dał mi popalić, zwłaszcza nibypsy. Tak się spieszyłem bo się cały czas rodziły i te snorki, że wpadłem w anomalie ale odkryłem tam kulebiaka, czy coś. A w CoP to na pewno stacja antenowa Krug( pozdrowienia dla Pijawola ), laboratorium X8 czy jak to tam jest, bo tam Burer i w ogóle i Prypeć bo tam trochę pusto i tak dalej. I ten dom towarowy, czy gdzieś tam co tam bąbel jest. Tam było pełno drzwi do otwierania i można było się pogubić. Może jeszcze tam wieża wentylacyjna co o pomoc wołali, tunele i na pewno zakład wentylacyjny oraz fabryka Jupiter. większość za brak :idea: i klimat tyczko Metrowy...
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Soviet w 13 Sie 2011, 13:16

Mi ciarki chodzą po plecach jak gram w CS. Jak można tyle bugów upakować w jedną grę? Straszne.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Werewolver, Gizbarus.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Xen w 13 Sie 2011, 14:16

W betonowni, w nocy :E Najgorszy był moment, gdy nie było księżyca i było kompletnie ciemno. Było kilku n0bów z powinności, którzy zrobili w portki, gdy przyszła banda snorków. Padli po chwili i co było to tylko odgłosy snorków i kompletna ciemność :E Dodam, że miałem seve i nie miałem noktowizora.
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 23:47
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Bizmucik w 13 Sie 2011, 14:26

Najgorszy moment podczas gry w STALKERA miałem, gdy wszedłem do Sakofagu. Ten głos na mnie dziwnie działał :)
Szukasz książki o Zonie? Zapraszam do lektury " Ziemia Zapomniana"

Bizmucik
Wygnany z Zony

Posty: 47
Dołączenie: 05 Gru 2010, 17:41
Ostatnio był: 21 Paź 2011, 15:35
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 6

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Tyran w 13 Sie 2011, 16:03

Ja najbardziel się boje Jupitera CoP ja czuje ze cos tam jest i zaraz mnie zje nie zyczylbym tam pojsc nikomu!!!
Jeśli Zaczynasz Się Nudzic Wejdz W Anomalie :D
Awatar użytkownika
Tyran
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 13 Sie 2011, 15:42
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 16:16
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 0

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez kolokolo98 w 13 Sie 2011, 16:23

Właśnie byłem pierwszy raz w Czerwonym Lesie w Clear Sky i myślałem, że się zesram ze strachu. Naprawdę mutanty są na każdym kroku...Ze wszystkich Stalkerów to miejsce mnie najbardziej straszy.Potem X8.
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Tolik Stirlitz w 15 Sie 2011, 22:46

Mnie ciarki zawsze przychodzą w czerwonym lesie i Prypeci
Artefakty....
Musze je znaleźć!
Awatar użytkownika
Tolik Stirlitz
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 30 Lip 2011, 18:08
Ostatnio był: 02 Mar 2014, 06:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Weteran150 w 18 Paź 2011, 16:54

Stalker SoC-Laboratorium w Dolinie Mroku
Stalker Cs-czerwony las
Stalker CoP-Laboratorium w prypeci.W pewnym pomieszczeniu słyszałem placz dziecka.Rozglądałem sie wokół.Znalazłem konserwę i drzwi.Doszedłem do drzwi a tam Burer!!! :E
Jeżeli pomogłem zapodaj kozaka =)

Weteran150
Wygnany z Zony

Posty: 18
Dołączenie: 30 Wrz 2011, 11:49
Ostatnio był: 25 Maj 2014, 21:48
Miejscowość: LOL?
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Miejsca od których ciarki chodzą

Postprzez Gizbarus w 20 Paź 2011, 21:38

Jakoś nie należę to tych strachliwych graczy, ale wchodząc po drabinie do kryjówki Strieloka, nie mogę się pozbyć wrażenia, że zaraz coś mnie capnie pazurami za nogawkę:D A w CoP najbardziej klimatowe miejsce ze świetnym uczuciem wyobcowania, to moim zdaniem Jupiter - pusto, mroczno... Miodzio:D

Właśnie, jeszcze CoP i X8 z '"płaczącym" Burerem:D

Btw - czy wam też nie brakuje w CoP vanilla odgłosów nawoływania Kontrolera...?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości