Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez ShedEnd w 12 Sty 2012, 20:03

Moją ulubioną frakcją są Stalkerzy.

Wporzo chłopaki, zawsze zadanko się znajdzie, dobrze sobie radzą, no i nie dają się takim bandytom np.
Odważnie prą do przodu, cały czas w ruchu, no i to oni są najbardziej zintegrowani z zoną. Można na nich polegać.

Lubię też Powinność. Zdyscyplinowani, dobrze wyszkoleni, zawsze mają kompletne i świetne uzbrojenie. Bardzo dobrze zorganizowani są i wiedzą czego chcą. Gdyby każdy chciał badać zonę i żyć z nią w pokoju to nie byłoby komu mieszkać w zonie oprócz mutków zatem dobrze mieć takich ze sobą.
ShedEnd


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Kareks w 22 Sty 2012, 10:24

Ja osobiście uważam że Wojskowi stalkerzy są fajni spotykamy ich tylko raz w elektrowni ale i tak mi się podobaja :E Są potrzebni prawda każdy ma jakiś cel np Powinność zniszczyć zone Naukowcy badać zone Stalkerzy Wzbogacać się na artefaktach itp. A Wojskowi są fajni bo ogólnie podoba mi się wojsko :wink:
Daj kozaka nie bądź pijawka
Awatar użytkownika
Kareks
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 22 Sty 2012, 09:48
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 14:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez weteran XD w 22 Sty 2012, 12:57

Ja bardzo lubię wolność :E . Są uprzejmi mają bardzo dobry sprzęt i nie mówią do ciebie " wynoś się z stalkerze "
:E :wódka:
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Re: Ulubione frakcje

Postprzez zooltaar w 22 Sty 2012, 17:42

Nie ma nic lepszego w całej Zonie niż frakcja Samotników, robimy to co chcemy, nikt nami nie kieruje, sami wybieramy misję jaką chcemy wykonać. Każdy nam pomoże w tej frakcji, nie ma tam wrogów tylko sami przyjaciele, a nie tak jak w tej beznadziejnej Powinności gdzie każdy za pieniądze by nam wpakował kulke w łeb krótko mówiąc ta Powinność to zniewolenie ludzi, zabranie im wolności, która każdemu przysługuje. Nie ma nic bardziej cudownego niż obudzić się głęboko w zonie o poranku przy ognisku z grupką przyjaciół Samotników. Zdania nigdy nie zmienie.
Daj Kozaka, nic Cię to nie kosztuje.

zooltaar
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 13 Lis 2011, 00:04
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 15:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Piłat w 22 Sty 2012, 18:05

Pozostaje już tylko pytanie, czy Samotnicy dzięki swojej domniemanej "wolności", braku przywódcy, obowiązków i jaśnie wyznaczonego celu w postaci ideologi, czy może nawet doktryny, faktycznie tworzą frakcję?

Frakcja to zorganizowana grupa stworzona do współpracy z jej członkami, z wyodrębnionym aparatem sprawowania władzy (przywódca, generał, król). Ukierunkowana do działania w konkretny sposób i w konkretnym celu. Frakcja "Wolność" dąży do oswobodzenia Zony; pragną, aby dostęp do Strefy i do jej bogactw był wolny dla wszystkich. Ideologią "Powinności" natomiast jest ochrona świata przed Zoną. Nawet Bandyci tworzą frakcję, ponieważ mają (mieli) przywódców (władców) min. Joga, Dzik, Sułtan, a ich celem, a zarazem ideologią jest zwykłe przetrwanie kosztem innym. Jakby na to nie spojrzeć, to również jest jakiś ukierunkowany cel.

Odnośnie Twojej dygresji na temat "Powinności":
Kto jak kto, ale "Czerwoni" są chyba najbardziej honorowymi ludźmi w Zonie. Przestrzegają kodeksu, a wstąpienie do frakcji jest dobrowolne. Mają prawa, obowiązki i zasady - zarówno normatywne, jak i moralne. Członkowie "Powinności" to nie byle Najemnik, który strzela w imieniu tego, który więcej płaci. Idąc tokiem Twojego rozumowania, to każdy Samotnik byłby bardziej skłonny do strzelenia w łeb swojemu "przyjacielowi" jeśli tylko byłoby warto, tzn. jeśli ktoś by mu porządnie zapłacił, bądź mógłby osiągnąć z tego inne korzyści materialne.
Nie możemy bowiem zapominać po co Ci wszyscy ludzie, którzy nazywają siebie Stalkerami, przybywają do Zony: po to aby się wzbogacić.
Dlatego też od zawsze uważałem, że granica między Wolnym Stalkerem, a Bandytą jest bardzo cienka i niezwykle płynna.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Ulubione frakcje

Postprzez zooltaar w 22 Sty 2012, 19:29

Ej Piłat nie bulwersuj się aż tak. Tylko nie pomyślałeś, że jak pomorzesz jakiemuś samotnikowi, to on tobie też pomoże nawet jak inny samotnik będzie chciał cb zabić lub zaatakuje innych samotników. Jeszcze co do Powinności to przedstawie pewien argument idę sobie koło bazy Wolności i chce zagadać z jakimś typkiem z Powinności a on ,, z takim ścierwem jak ty nie będe gadać'' inna sytuacja spotykamy się solo z jednym z powinności w Zonie też chce pogadać a on ,,nie mam czasu na takich jak ty'' czy jakoś podobnie mnie na odczep się potraktował. Gdzie tu jakikolwiek HONOR człowieku? Syf i malaria i spaczona patologia w tej Powinności jest. A podchodze do samotnika i gada ze mną przekaże jakieś info, powie co się dzieje czy pohandluje itp. A to bydło z Powinności to co? Osra każdego przy pierwszym temacie do rozmowy. Nawet jak przyłączysz się do powinności to zlewka na maxa! Też jeszcze mówisz, że samotnik mógłby za kasę kropnąć drugiego samotnika, taka sytuacja również może zdarzyć się we wszytskich innych frakcjach, nie ma doskonałej zawsze się znajdzie taki który dla kasy zrobi wszystko. Nawet zabjie ,,przyjaciela'' tak jak wyżej wspomniałem czy to Wolność czy Powinność lub jaka kolwiek inna frakcja. Zawsze się znajdzie człowiek bez honoru i poczucia przynależności do frakcji i jej ustalonych zasad.

Uwagi moderatora:

Pomorzyć?
Daj Kozaka, nic Cię to nie kosztuje.

zooltaar
Wygnany z Zony

Posty: 12
Dołączenie: 13 Lis 2011, 00:04
Ostatnio był: 16 Cze 2012, 15:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez mario1996 w 22 Sty 2012, 23:09

I tutaj zooltaar ma rację.

mario1996
Wygnany z Zony

Posty: 1
Dołączenie: 22 Sty 2012, 19:13
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 23:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez pan kozaq w 07 Mar 2012, 17:55

Trudny wybór, bardzo trudny.
Moimi faworytami są Powinność i... Monolit (widać chyba po opisie)
Powinność bo ma dobre wyposażenie i dobrą broń.
Monolit- potęga absolutna. Idealne wyposażenie, duuuużo ludzi.
Bracia z Monolitu, łączmy się!
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez classic w 04 Kwi 2012, 17:18

Moim faworytem są NAUKOWCY, chcą z zaistniałego zła wydobyć MAX dobra, a później ewentualnie zniszczyć ZONE :idea:
Ostatnio edytowany przez classic 05 Kwi 2012, 14:59, edytowano w sumie 5 razy
Awatar użytkownika
classic
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 25 Mar 2012, 03:04
Ostatnio był: 16 Sty 2013, 23:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Trep w 05 Kwi 2012, 12:43

Ulubioną frakcją jest Powinność. Są zdyscyplinowani co widać w Magazynach podczas szturmu na bazę wolności. Te głosy "2 umarła, przejmuję dowodzenie"," 4 zajmij się snajperem" świadczą o nich. A wolność, jedynie co usłyszałem podczas atakowaniu obozu powinności to tylko "Nienawidzę biegać". Zero zgrania.
Nie lubisz ciasteczek? Więc jak możemy się przyjaźnić skoro nie lubisz ciasteczek?
Awatar użytkownika
Trep
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 04 Gru 2011, 20:24
Ostatnio był: 29 Mar 2013, 14:39
Miejscowość: Polish
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Ulubione frakcje

Postprzez AlexStalker w 11 Kwi 2012, 12:04

Kiedyś wypowiedziałam się, że moja ulubiona frakcja to Wolność, ale koniec końców zmieniłam zdanie. Gdyby pominąć samotników, Wolność odpowiadałaby mi najbardziej ze względu na to że ci z Powinności są na mój gust zbyt ostrzy i restrykcyjni, Monolit to mówiąc kolokwialnie banda wariatów (:P) , a Wojska/Wojskowych Stalkerów/Najemników po prostu nie lubię.
Ewentualnie skłaniam się jeszcze ku naukowcom, chociaż mniej niż ku Wolności.
Koniec końców droga samotnego stalkera uznana została przeze mnie za najlepszą. Może nie najbardziej korzystna, ale...
Эх, предатель, ты не страшен.
Да ты мой любимый враг!


- KYPCK, Предатель

Za ten post AlexStalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Антони.
Awatar użytkownika
AlexStalker
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 08 Maj 2011, 13:25
Ostatnio była: 09 Lut 2016, 21:53
Miejscowość: Szczecin // Chabarowsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 82

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Voldi w 11 Kwi 2012, 22:43

Powinnościowcy, wg. mnie, zgrywają takich kozaków, ale prywatnie to całkiem spoko goście. Spójrzmy na Woronina - jest jak taki dobry dziadek, który zawsze zaofiaruje pomoc, wesprze radą i nawet obdarzy lekkim uśmiechem. A reszta myśli, że machnie dobrą spluwą i worami amunicji i są świetni.
O ile z zachowania w grze (zbieranie i korzystanie z artefaktów, badanie Zony i próba poszerzenia wiedzy o niej), jak i na żywo (ogólne wyluzowanie, pewnie i podobne poglądy) bliżej mi do Wolności, o tyle jako Striełok, Szrama, czy major Diegcośtam wybrałbym przyłączenie do Powinności jednak z pewnymi... hmm... ustępstwami od normy, że tak nazwę nie wybijanie się z Wolnościowcami przy każdej okazji i potajemne korzystanie z artefaktów :) Głównie skuszony wyposażeniem.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość