[Dima's MOD] Final

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Pangia w 03 Paź 2013, 21:56

Oblivion Lost po przeróbkach naszego rodaka, Dymitra Izotopa.
Zmieniony balans rozgrywki (bandyci wreszcie potrafią strzelać, Sidor nie ma w piwnicy połowy produkcji zakładów zbrojnych, niewidzialne anomalie), trochę nowego sprzętu i wiele pomniejszych, aczkolwiek pozytywnych zmian.

Z opisu na stronie pobierania, więc pewnie da się wejść do frakcji (w Oblivionie chyba się dało, nie?).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Gorianov w 05 Paź 2013, 15:46

OK, dzięki.
Jest inna sprawa, gram sobie powoli, tak więc nie wylazłem jeszcze z Kordonu. Jest w grze godzina 12sta, a tak ciemno, już nie powiem gdzie.
W każdym razie jak temu zaradzić ? bo to nie dodaje klimatu modowi, a wręcz przeciwnie - jest strasznie wkurzające.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Gizbarus w 05 Paź 2013, 20:58

Cóż... Albo kimnij się w obozie (chyba była taka możliwość, ale głowy nie dam), albo zaopatrz się w porządny kombinezon. Na starcie można znaleźć...

:

...kamizelkę Swat, jeśli dobrze pamiętam na dachu wykolejonej lokomotywy w lewej środkowej części mapy, w pobliżu torów


Chyba ma na wyposażeniu noktowizor, acz mogę się mylić, bo dość dawno grałem.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez 3xar w 14 Gru 2013, 20:22

Ponownie mam zamiar zainstalować tego moda, gdy grałem ostatnio zastanawiała mnie jedna sprawa: znalazłem dwa typy amunicji do miniguna (na przykład u handlarza w Prypeci) ale tylko jedna pasowała. Jest więcej typów "kosiarek" w modzie ? czy po prostu jeden typ amunicji jest na wyrost ?
Awatar użytkownika
3xar
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 08 Sty 2012, 15:50
Ostatnio był: 28 Kwi 2018, 20:37
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez mCq w 14 Gru 2013, 21:03

W ui_icon_equipment widnieją dwie ikony miniguna, także zakładam, że istnieje drugi. Może amunicja, którą znalazłeś pasuje do niego.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez LordPoland w 31 Gru 2013, 23:36

Mam 3 pytania:

1. Jak przywrócić Lektora?
2. Jak pozbyć się tej irytującej, i kompletnie nieklimatycznej pioseneczki śpiewającej czasem przy stalkerach przy ogniskach? (Np. przez tych na początku gry w Kordonie).
3. Da się jakoś zmienić celownik? Przyzwyczaiłem się do tego z Oblivion Losta, może podmienić plik z tego moda czy coś/

Dobra, już sobie dałem radę, ale mam inne pytanie.
Uratowałem już kreta, ale ekran zaczyna się rozmazywać. Pomagało picie tych napojów energetyzujących, ale tylko przez 5 minut jest normalnie, a potem znowu, a teraz chyba w ogóle przestały działać. O co chodzi?
LordPoland
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 31 Gru 2013, 22:58
Ostatnio był: 19 Sty 2014, 07:20
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Ranger801 w 03 Sty 2014, 15:23

Pewnie jesteś niewyspany dlatego ekran się rozmazuje, użyj śpiwora (o ile dobrze pamiętam, był w tym modzie).
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez LordPoland w 04 Sty 2014, 05:06

Wilk nie dał mi tego śpiwora na początku (bug), dlatego nie wiedziałem o co chodzi, przy graniu drugi raz już nic się nie zbugowało.
Ostatnio edytowany przez LordPoland, 05 Sty 2014, 12:08, edytowano w sumie 1 raz
LordPoland
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 31 Gru 2013, 22:58
Ostatnio był: 19 Sty 2014, 07:20
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez fajny_stalker w 04 Sty 2014, 06:12

3xar napisał(a):Ponownie mam zamiar zainstalować tego moda, gdy grałem ostatnio zastanawiała mnie jedna sprawa: znalazłem dwa typy amunicji do miniguna (na przykład u handlarza w Prypeci) ale tylko jedna pasowała. Jest więcej typów "kosiarek" w modzie ? czy po prostu jeden typ amunicji jest na wyrost ?



Są 2 miniguny jeden to m134 można go nabyć u barmana za 1800000
a drugi jest do kupienia u szarego też w barze za 900000 waży mniej 26 kg a ten od barmana chyba 70kg
1 używa amunicji takiej w zielonym pudełku a drugi w takiej czarnej beczce
Co do naprawiania nie można naprawiac ekwipunku u handlarzy tylko u mechaników ewentualnie zakupić u nich zestawy naprawcze.
grałem w tego moda bardzo dużo chyba z 15 razy więc wiem o nim sporo jak by były jakieś pytania to odpowiem
fajny_stalker
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 04 Sty 2014, 06:05
Ostatnio był: 05 Lut 2014, 23:13
Miejscowość: Warlab
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez LordPoland w 05 Sty 2014, 12:09

Doszedłem teraz do baru, i gra wywala po kilku sekundach przebywania na terenach powinności z typowym błędem "program przestał działać", więc loga nie ma. Wersja 1.0005. Ktoś też tak ma?
LordPoland
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 31 Gru 2013, 22:58
Ostatnio był: 19 Sty 2014, 07:20
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Ranger801 w 06 Sty 2014, 17:37

To że log się nie pokazuje nie oznacza że go nie ma. Jak go "wydobyć" masz w pomarańczowej ramce u góry strony.
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez LordPoland w 06 Sty 2014, 21:43

Żeby Log się pojawił, musi wywalić bug splata...
LordPoland
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 31 Gru 2013, 22:58
Ostatnio był: 19 Sty 2014, 07:20
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości