Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Eleventh w 09 Maj 2014, 19:53

Cześć!

Mam strasznie dziwne pytanie, które mnie nurtuje od momentu gdy poznałem pewnego gościa z frakcji "Grzech".
Mianowicie mam na myśli człowieka, który pojawił się w Barze. Następnie można go dostrzec na budynku wojska nad Jantarem. Ciekawi mnie również jego znacznie, które pokazuje w grze. Ogólnie proszę o objaśnienie jego postaci...
:

Image


Z góry dziękuję za odpowiedź :wódka:
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Reklamy Google

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Iwaszka w 09 Maj 2014, 20:00

Też mnie to interesuje
:

W tym ta cutscenka gdzie w jakiś dziwnym pomieszczeniu z różnymi "ikonami" kultów/organizacji ktoś zleca mu zajęcie się naszą osobą

Liczyłem, że będzie coś w zakończeniu, ale albo nie było, albo przeoczyłem jakiś szczegół.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Eleventh w 09 Maj 2014, 20:13

Swoją drogą, ja nie ukończyłem jeszcze fabuły i właśnie dlatego zapytałem się o niego.
Zapomniałem dodać jednej ważnej informacji na temat tego człowieka, którą zauważyłem.
:

Kilka dni temu jak postanowiłem wytępić wszystkich wojskowych z tego posterunku to okazało się, że bezimienny po prostu zmarł. (W jego ekwipunku były same śmieci)
Image

W takim razie mam szukać jakieś symboliki w tym człowieku? :D
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez celer w 09 Maj 2014, 23:47

A nie czasem ten Sin (bezimienny) to jest główny szef bandytów w Darkscape dla którego musieliśmy wykonać kilka zleceń :?: Znajdź dokumenty bandytów.
celer


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Pilot w 10 Maj 2014, 00:43

Nie, nie jest(W Darkscape nigdy nie uświadczyłem szefa bandytów, może chodzi ci o przywódcę "Grzechu").

Nigdzie nie jest wyjaśnione kim dokładnie jest, ale sądząc po tym co można ujrzeć podczas snu w który zapadł Naznaczony w trakcie postępu fabuły stwierdzam że jest on czymś w rodzaju agenta pracującego dla tych(tego) co znajdują/e się w elektrowni.

Wyraźnie jest to pół-mutant całkowicie podporządkowany swojemu panu(Już na początku wspomnianego prze zemnie wcześniej snu znajdujące się w tym samym pomieszczeniu byty pytają się go czy jest gotów nawet oddać życie). To że jest pół-mutantem można wywnioskować z jego oczu i avataru gdy zginie, lecz nie jestem pewien czy jest on w posiadaniu mocy czy technologii zdolnej zabić wybranych wrogów(Scenka przed barem ukazywała animacje jakby wyciągał granat, a z niego zawleczkę, ale równie dobrze mógł używać swych "mocy").

Tak naprawdę nie rozumiem sensu powstania tego tematu, przejdź grę jeszcze raz ze słownikiem na kolanach, albo ze spolszczeniem które powinno wyjść za jakiś czas i prześledź każdy dialog zamiast bezmyślnie wszystko przewijać bo zapewne sądzisz że S.T.A.L.K.E.R. to taki CoD tyle że mniej rodzajów broni i walczy się też ze zmutowanymi stworzeniami. Skoro w grze nie ma wyjaśnienia to tym bardziej twórcy nie odpowiedzą na takie pytanie(Nie wiem czy Dezowie stworzyli tą postać czy to był wczesny pomysł GSC). To jakby wysłać e-mail do Valve z zapytaniem kim jest G-Man(Kojarzysz tą grę ze straszną grafiką gdzie szczela się do ufoków i są te takie "hetkraby" co skaczą na głowie i gra się Morganem Freemanem, a ta czerwona pałka jest dobra do rozwalania skrzynek).

Sądzę tak ponieważ wydaje mnie się że ten bezimienny należący do frakcji "Grzech" miał(ma) być kimś w rodzaju właśnie G-Mana. Tajemniczy gostek z tajemniczymi umiejętnościami pojawiający się w różnych miejscach jakby nas śledził. Gdyby był nieśmiertelny i pojawiał się tam gdzie nie da się wejść do byłby wręcz S(in)-Manem i ta nazwa chyba lepiej pasuje niż "Bezimienny".
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Winiacz w 11 Maj 2014, 16:08

A Czarny Stalker coś wam mówi? Czy tego też nie znacie?
Awatar użytkownika
Winiacz
Stalker

Posty: 64
Dołączenie: 19 Cze 2013, 11:54
Ostatnio był: 01 Sty 2020, 12:16
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 9

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez kajzerPL w 11 Maj 2014, 16:46

Ja myślę, że jest on osobą która przemierza zone w poszukiwaniu ludzi odpowiedzialnych za jego częściowe zmutowanie i chce się na nich zemścić. Być może dlatego się pojawił w barze ?
Widzew nigdy nie zginie!
Awatar użytkownika
kajzerPL
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 13 Sie 2012, 13:58
Ostatnio był: 30 Gru 2023, 13:10
Miejscowość: تونس
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 38

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Gizbarus w 11 Maj 2014, 20:03

Bzdura. To po prostu egzekutor "grupy", jaką mamy możliwość oglądać na jednym z przerywników filmowych. To, że gdzieniegdzie mamy możliwość go znaleźć i odstrzelić mu łeb, jest jedynie powodowane niedopracowaniem/ograniczeniami silnika. Formalnie ma to być ktoś pokroju G-mana - nie do końca wiadomo (możliwe, że twórcy sami tego nawet nie określili dokładnie) kim jest, ale wystarczy, żeby budować napięcie/tworzyć legendy.

Ale chętnie wysłucham teorii spiskowych innych :E
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez rotek1992 w 11 Maj 2014, 21:09

Ja go zabiłem jak stał przed barem bo mnie wkur*** :P
i5 3570k, HD7950, Asus P8Z68-V Pro, 16GB RAM, EZEX (1TB), AeroCool VP-750
Awatar użytkownika
rotek1992
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 19 Paź 2010, 20:59
Ostatnio był: 10 Cze 2017, 01:27
Miejscowość: Gniewkowo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Głuszec Flaszka w 14 Cze 2015, 01:39

Czarny Stalker - jeden z Gospodarzy Zony, jeden z pierwszych stalkerów, który przyszedł do Zony już po Pierwszej Wielkiej Emisji. Nikt nigdy go nie widział na własne oczy - można wnioskować, że jest duchem, tak jak twierdził Szaman, ta teoria wcale nie jest głupia - ale wszyscy wiedzą, że istnieje. Prawdopodobnie jest jedynym stalkerem, którego życzenie spełnił Spełniacz Życzeń - może przez to, że nikt inny sobie tego jeszcze nie zażyczył. Może być nawet tak, że Czarny Stalker przechytrzył S - Świadomość i nie dał z siebie zrobić monolitanina. Tyle teorii, a jest jeszcze więcej - tylko która prawdziwa?
"Wszystko jest dozwolone. Nic nie jest prawdą." - Dogma Sicarii, I, i
"Myślałem, że uczę się jak żyć, a uczyłem się jak umierać." - Leonardo Da Vinci

Za ten post Głuszec Flaszka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76.
Głuszec Flaszka
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 26 Lis 2014, 19:37
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 21:09
Miejscowość: Pierdogrzmoty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Kim jest bezimienny człowiek z frakcji Grzech?

Postprzez Bykec w 13 Sie 2017, 05:13

Czarny stalker, albo stalker Pietrow.
Pomogłem?
Tak? To kozak mile widziany.
Awatar użytkownika
Bykec
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 01 Lis 2014, 20:43
Ostatnio był: 10 Wrz 2019, 10:50
Miejscowość: Ełk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości