S.T.A.L.K.E.R. na Youtube

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Leo0502 w 06 Sty 2017, 15:24

Cromm Cruac napisał(a):Ja rozumiem jakieś speedruny albo instruktarze przejścia co trudniejszych kawałków, ale taka :kupa: ?

Bo ludzie niekoniecznie oglądają grę, a gościa, który w nią gra. No i dlatego też narzekają, jak "nie ma kamekri!!!11"
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez trolololo w 06 Sty 2017, 15:29

Ja bym chciał jeszcze polecić RączkaStalkera. Nagrywa na różnych modach Stalkera od kilku lat, robi czasem recenzje, czasem też gra w inne postapo, np. Metro.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Junx w 06 Sty 2017, 18:07

Ja poczekam na 5-ty. odcinek, jak tak dalej będzie to szkoda oglądać i oczu psuć. Nawet młodsi od niego lepiej nagrywają niż on.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Tajemniczy w 06 Sty 2017, 22:42

No trudno się z tym nie zgodzić że oczy bolą, podziemia Agropromu a ten popyla w kurtce bandyty, nie zdziwię się jak w takim zestawie pójdzie na elektrownię :u3: . Niech chłopina wraca do fifów i ceesgołów to mu o wiele lepiej wychodzi.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Józio w 08 Sty 2017, 11:40

Na ślepo i na modach no k*rwa.

A isamu bez podpowiedzi widzów grać w gry nie umie.
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez PMG w 08 Sty 2017, 14:19

Z tego co widzę, to ów Gopher gra tylko na modach graficznych i Zone Reclamation Project, który nie zmienia absolutnie nic w kwestii fabuły. Więc nie rozumiem, Józio, Twojej reakcji. :) Owszem, jego wrażenia z rozgrywki mogą okazać się nieco inne, niż gdyby grał na podstawce, ale z tego co widzę to i tak nie ma problemów z wczuciem się w klimat.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Kcpi66 w 15 Sty 2017, 22:32

Powracam na foruma po długiej nieobecności i widzę, że jakieś gówniane tematy powstają. Po co zaśmiecać to miejsce jeszcze bardziej takimi tematami? Kto ogląda lets pleje ze stalkera po takim czasie? Poza tym Isamu kiepsko nagrywa moim zdaniem filmy z gier, w których liczy się klimat czy fabuła. Jego język też do najmilszych nie należy. Rozumiem, że można przeklnąć se czasem, no ale co trzecie słowo(albo nawet częściej)? Takich to można oglądać jak grają w jakieś proste fps-y, chociaż niektórym nawet to kiepsko wychodzi...


Teraz mały offtop, ale jeśli już o takich pierdołach rozmawiacie to proszę http://tvgry.pl/?ID=6888. Wyszło dziś więc sądzę, że jestem pierwszy. Już nawet w gry-online się stalkerem zainteresowali trochę, chociaż komentarze pokazują, że nikt tam dobrze nie zna się na CoC skoro ZP chcą od razu kupować.
Niech żyje cesarz!
Kcpi66
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 11 Paź 2015, 20:27
Ostatnio był: 05 Lut 2021, 16:53
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. u Isamu

Postprzez Pangia w 15 Sty 2017, 23:33

Kcpi66 napisał(a):komentarze pokazują, że nikt tam dobrze nie zna się na CoC skoro ZP chcą od razu kupować

CoC wymaga zainstalowanego CoP-a do tego, żeby w ogóle się zainstalował, więc nie popisuj się wiedzą, której nie posiadasz :u3:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kcpi66, tom3kb.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wy też wracacie ?

Postprzez MSEREJ w 30 Cze 2017, 04:14

Cześć Wszystkim

Tak oczywiście że wracam do Stalkera! :) .
Ten tytuł dalej się jest bardzo dobrze odbierany.

Sam do niego bardzo chętnie wracam i tu jest przykład dzisiejszy film




Pozdrawiam Forum!!
-------------------------
Witam Was Serdecznie !

Kolejny odcinek własnie został opublikowany - Akcja dzieje się w Laboratorium X18 ( Maska Gazowa w użyciu) ;)

Zapraszam do oglądania gdyż Gameplay wypuszczany jest co piątek :).
Klimat w X18 Zaskakuje .

P.S Mam nadzieje że będzie przynajmniej podobnie w Lab X16 !


Za ten post MSEREJ otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo, PMG,
Negative max1071.
Awatar użytkownika
MSEREJ
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 30 Cze 2017, 01:03
Ostatnio był: 07 Lip 2017, 22:47
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. na Youtube

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 24 Lip 2017, 22:48

Sory za odkop, ale dawno mnie tu nie było(już widzę te grymasy- Rozkmin wrócił ;) ). Od razu uprzedzam że uwielbiałem Bunga, dlatego moje zdanie nie jest subiektywne. Może i fejlował na maksa, nie widział oczywistości itp. ale nie starał się być sztuczny i chwała mu za to. Jeżeli ktoś uważa jego lest playe za nudne... no cóż, są gusta i guściki, ale mnie urzekł tą naturalnością i charakterystycznymi wypowiedziami. Polecam za to gorąco Grzecha40-podczas gameplayu opowiada masę ciekawostek i choć też popełnia czasami dziwne błędy, to nie piszczy i nie drze ryja, za to dowiecie się wielu ciekawostek o np. ZSRR i wydarzeniach w Elektrowni. Każdy odcinek jest jak mała skarbnica wiedzy, która tylko czeka by ją poznac.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

S.T.A.L.K.E.R. Na YT

Postprzez blablablabla w 11 Wrz 2017, 22:04

Witam was Stalkerzy, zapaleni Wolnościowcy, dumni Powinnościowcy, honorowi Bandyci, mądrzy Ekolodzy i rozważni Czysto Niebowcy, chciał bym wam przedstawić moje małe youtubowe przedsięwzięcie zwane powszechnie "zagrajmerstwem", ale skoro piszę o tym na forum "Stalker.Pl" to chyba musi to być związane z Stalkerem, i macie rację. Na moim kanale prowadzę serię z różnych modów do naszej ukochanej gry, poczynając od "Drogi we Mgle" a kończąc na "Reborn Odrodzony". Kanał staram prowadzić się w sposób nie przesadnie humorystyczny, trochę powagi, a i znajdzie się trochę CHEEKI BREEKI :wódka: (ale w rozsądnych ilościach).
Mam nadzieję że komuś z was przypadnie mój kanał do gustu, chętnie przyjmę wszelką konstruktywną krytykę.
Dobrej Zony :D
https://www.youtube.com/channel/UCy2Po_ ... subscriber

Za ten post blablablabla otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PMG.
Awatar użytkownika
blablablabla
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 25 Kwi 2017, 17:56
Ostatnio był: 20 Mar 2018, 14:15
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. na Youtube

Postprzez DiegtiariowTM w 11 Wrz 2017, 23:06

Grzechu40
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

PoprzedniaNastępna

Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości