Skargi i pochwały administracji forum

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez caleb59 w 10 Sty 2017, 23:29

O przepraszam bardzo, były upomnienia, dałem warna - jak nie będzie poprawy to będzie kolejny warn...
Image
| i7-2600K 3.40GHz | 16GB DDR3 RAM | GTX 970 OC 4GB GDDR5 RAM | Windows 10 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Dzisiaj, 14:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 541

Reklamy Google

Postprzez KoweK w 10 Sty 2017, 23:38

Cromm nie raz nie dwa, analfabeci byli nagradzani banami na 2 miesiące. Nie wiem jak teraz, bo nie obserwuję niczego poza "dolnymi" częściami foruma. :P

I chyba nigdy nie poprawiałem czyichś postów z błędami. :E Praktyki rodem z X-21.
KoweK
Moderator Globalny

Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 18:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1340

Postprzez Pangia w 11 Sty 2017, 12:15

KoweK napisał(a):Nie wiem jak teraz, bo nie obserwuję niczego poza "dolnymi" częściami foruma. :P

Czyli własną dupę? :u3:
Jak to klasyk mawiał, wy nie jesteście ku*wa poważni :tm:
Tadziu to przynajmniej napisze coś do pośmieszkowania, a jak przyjdzie jakaś nowociota i je*nie ścianę tekstu bez formatowania, której nikomu się nie chce przeczytać, to wtedy jest dobrze. To jest jakieś, ku*wa… nieporozumienie! :stonoga:
Witaj, Palipłocie… poczekaj, bo muszę se pazurek przystrzyc, bo mnie się strasznie zadarł… Palipłocie, ja ci już mówiłem, żebyś wypie*dalał z polskiej sceny politycznej, bo ty jesteś błaznem numer 1 w Polsce… Jak poszedłeś z pozwem, to się cieszę, bo będę ci mógł przyprowadzić świadków twoich wypierdalanych ludzi, a trochę ich w życiu wywaliłeś… No i co, chcesz szoł, to zrobimy szoł. A teraz, tak jak już mówiłem, wy-pier-da-laj z polskiego życia politycznego, oszuście, oszukałeś młodzież przede wszystkim, zabierając młodym ludziom nadzieję i mamiąc ich zmianą przepisów w przedmiocie posiadania marihuany. To twój koniec, a ja nagrywam ostatni filmik dla ciebie, leszczu, bo przecież nie będę ci nabijał oglądalności. Adios klaudios, chłopaki nie płaczą, nie?

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: Wczoraj, 23:38
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ostrzeżenia: 2
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 840

Postprzez awadarx w Dzisiaj, 12:35

Witam, chciałbym zgłosić skargę na brak zaktualizowanych obrazków na stronie. Nie wyświetlają się żadne ani z bestiariusza ani z ekwipunku ani z anomalii. Prosiłbym by moderatorzy lub administracja się tym zajęła.

Za ten post awadarx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Matrix Strefa14.
awadarx
Kot

Dołączenie: Dzisiaj, 12:25
Ostatnio był: Dzisiaj, 12:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości