Half-Life

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Wierzysz w powstanie Half-Life 3?

Postprzez Napisze w 21 Kwi 2017, 19:22

Niestety ja nie. Z kilki powodów 1. CS GO - Wszystkie skiny przynoszą pieniądze dla Valve które nie ma po co robić kolejnej części przygód niemego Gordona bo...Są pieniądze 2. Osoba która stworzyła całe Uniwersum - Twórca uniwersum Half-Life "Marc Laidlaw" odszedł z Valve co skutkuje końcem historii. Jeżeli kolejna część wyszła by to nie było by to samo... Dodali by "mini mikrotranzakcje" i multi by było bardziej proponowane przez twórców. Dodali by nowe modele łomu , pistoletu i innych psując całą magię tej gry czyli...Brak nowości. Gra ma może oklepaną mechanikę , ale bardzo przystępną i ta "minimalistyczność" daje magii.
Marc Laidlaw uderzył mnie łomem w serce... Gra w którą bałem się za młodu grać a później moja ulubiona gra.
Podzielcie się swoją opinią
Napisze
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 20 Paź 2016, 13:59
Ostatnio był: 26 Maj 2017, 20:26
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wierzysz w powstanie Half-Life 3?

Postprzez trolololo w 21 Kwi 2017, 20:24

Nie grałem w HL, bo mnie nie przekonał. Po prostu kiedyś gra rewolucyjna dziś nie ma w sobie nic rewolucyjnego, bo wszyscy takie mechaniki znają. No, może poza (podobno) świetną fabułą.
Za to jak wszedłem w uniwersum Stalkera, to nigdy nie wyszedłem. Do dziś od czasu do czasu pogrywam w AA2, Misery, lub TFW, czasem poprzecinane vanillami. I tu przydałby się STALKER 3. Jest możliwość że kiedyś GSC w końcu się tym zajmie, ale jednak wątpię by byłby to ten sam stalker...
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Wierzysz w powstanie Half-Life 3?

Postprzez doomer77 w 21 Kwi 2017, 20:27

Wieszczenie w naszym narodzie zawsze było popularne ;)

Skąd wiesz, co zrobi Valve? To, że jeden scenarzysta zrezygnował z pracy dla nich nie oznacza, że nie znajdzie się inny, który będzie potrafił pociągnąć opowieść w równie wciągający sposób.

HL to mocna marka i dopóki mają do niej prawa autorskie (a nie wiem nic, żeby było inaczej) to z niej nie zrezygnują, bo zrezygnowaliby tym samym ze sporego zarobku. A że się ociągają to inna sprawa. Równie dobrze można to potraktować jako poważne podejście do tematu i niechęć do pracy nad czymś, co nie jest dopracowane. Może pracują nad nowym silnikiem, może scenariusz nie jest satysfakcjonujący? Żaden z nas tego nie wie.

DOOM 4 wyszedł 12 lat po trójce. Nie jest to wcale najdłuższa przerwa w wydawaniu kolejnego tytułu serii a gracze dostali dobrą grę. Z dwojga złego wolę długa przerwę, niż co roku dostawać kolejnego kotleta pokroju CoD.

Za ten post doomer77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości