Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 31 Lip 2017, 18:36

Wynik egzaminów WORD Rzeszów to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to rzeszowskie, ku*wa, głupie społeczeństwo, te ku*wa banda imbecyli, która pozdawała egzaminy za którymś z kolei razem to jest jakieś, ku*wa… nieporozumienie! :stonoga:

Ja nie wiem już, czy to jest kwestia upałów, czy sobie za mocno klimę ktoś ustawia i mu wywiewa szare komórki z mózgu, ale naprawdę – jakbym jeździł tak samo, jak ta banda drogowych ku*wów, nieudaczników :stonoga:, to miałbym dzisiaj chyba z sześć albo siedem kolizji. Jeden gość sobie na środku drogi hamuje zupełnie bez powodu, drugi się na ślepo wycofuje na jezdnię i prawie we mnie wjeżdża, chociaż trąbię na niego, bo go mijam, trzeci wykręca autobusem z przystanku i się wpycha, chociaż widzi, że się nie zmieści za skrzyżowaniem i mi blokuje wyjazd, no ku*wa no. Jakoś dałem radę objechać i krzywdy nikomu nie wyrządziłem, a w firmowym Trafiku nawiewy się spie*doliły i w ogóle nic nie wieje, dobrze że szyby da się jeszcze chociaż otworzyć. Jak patrzę na jakąś blondynę w pierdziocie, która celuje sobie nawiew klimy ustawionej na 18 stopni na mordę, że aż jej wiosy rozwiewa, jakby jechała kabrioletem, i mimo tego nie jest w stanie ruszyć spod świateł bez kilkusekundowego opóźnienia, to ja nie wiem, po co ci ludzie w ogóle wyjeżdżają na drogę, skoro nie kumają, co się naokoło nich dzieje. Niech siedzi w domu, napuści se zimnej wody do wanny i nie wyłazi stamtąd przez najbliższe trzy dni. Żyj i daj żyć innym czy jak to tam się mówi.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, trolololo.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez vandr w 01 Sie 2017, 16:26

Pangia napisał(a):drugi się na ślepo wycofuje na jezdnię i prawie we mnie wjeżdża, chociaż trąbię na niego, bo go mijam


akurat byłem w rzeszowie i ku*wa nie wiem czy to aby nie byłem ja :EEEEEE

GORONCO ku*wa
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 01 Sie 2017, 17:09

Akurat historia z cofaniem wydarzyła się w Lubaczowie, więc to pewnie nie byłeś ty.
No i w ogóle to mogłeś się pochwalić, po coś do tego kurwidołu przyjechał. Chętnie odprowadzam zbłąkane tutaj dusze na dworzec autobusowy lub wskazuję drogę na wylotówki z miasta, w stronę lepszego świata.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Poldzer.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez jarbuz w 04 Sie 2017, 14:37

Do autobusu wszedł koleś około 40 lat, pijany i być może naćpany. Zaczął się głośno wydzierać (miał jakieś urojenia?), podszedł do mnie i powiedział, że mi zaraz wy*eb*. Postanowiłem go uprzedzić i mocno odepchnąłem. Ten wstał i złapał mnie za ubranie. Było trochę szarpaniny. Na przystanku kierowca kazał nam opuścić autobus, jednak współpasażerowie stanęli w mojej obronie i powiedzieli, że to ten drugi facet zachowywał się agresywnie, więc to on był zmuszony do wyjścia. Koleś się opierał, ale kierowca był bardzo stanowczy i chciał wezwać policję.
jarbuz
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 10 Cze 2017, 14:49
Ostatnio był: 04 Sie 2017, 22:12
Kozaki: 0

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 06 Sie 2017, 09:48

Zgubiłem portfel z dokumentami. I dawaj Polska Ludowa łatwić papierkologie. XXI wiek, 2017 rok, a człowiek musi papiery od urzedu do urzędu wozić. Gdzie sens gdzie logika :/
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gro3a w 08 Sie 2017, 12:17

Wpienia mnie nasza "Poczta Polska". Zamówiłem "niedawno"(dziewięć dni temu) jeden element do kolejnej repliki i sprzedawca wysłał paczkę kurierem poczty polskiej z Kołobrzegu. Paczka szła przez Poznań i dziś rano trafiła do Olsztyna :facepalm: Dobrze, że nie idzie przez Kraków, bo do końca tego tygodnia by nie dotarła... Cud, że jeszcze ta nasza poczta w ogóle funkcjonuje.....
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 08 Sie 2017, 18:32

Kuuurde jakbym wcześniej odczytal, bym ja odebral
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 08 Sie 2017, 22:32

jarbuz napisał(a):Zaczął się głośno wydzierać (miał jakieś urojenia?), podszedł do mnie i powiedział, że mi zaraz wy*eb*. Postanowiłem go uprzedzić...


i mu wyje*ałem? :crisu:

Eee, ku*wa zawiodłem się. Nie taki miał być finał tej historii.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez StalkerCell w 13 Sie 2017, 13:52

Wpienia mnie termin wypłaty za staż: "w ciągu 30 dni..." :mad:
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 14 Sie 2017, 18:38

Nadal 997zł ?
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez quanticox w 14 Sie 2017, 22:04

Sierpień ja przeziębiony. A zapie*dalać trzeba jak to mówił jeden murzyn z yt. Tak więc z gilami w nosie 40 minut w aucie do pracy, później 8 godzin zbierania bawełny i powrót.

Pogoda **** gdzie praktycznie końcówka lata i ciągle deszcze i burze. Chcę pojeździć na moto to cały czas gowniania pogoda...
Dziś jedyny ładny dzień to ja angina i gilotok.
Poczuje się lepiej to wracam do roboty i znów 2x gorzej, 2/3 załogi chore, bo durnie jak nie spalą na każdej przerwie min 2 fajki to ocipieją. Efekt taki, że leje i piździ wiatrem, a tym szkoda nawet kurtki zarzucić i tak mokną z tymi petami w gębie.
Po paru dniach jeden z drugim zdycha prycha i reszta normalnych ludzi również zapada na grypę :/
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pietia Chudy w 15 Sie 2017, 00:49

Sam siebie wku*wiam najbardziej.
Na przykład permanentnie tym, że ni cholery nie potrafię odpuścić jednej panny. Żadna klasyczna piękność w stylu "nogi do nieba, figura i miseczka D", ale od kilku lat non stop chodzi mi po głowie, a ja nie potrafię dać sobie na luz i odpuścić.
Oczywiście zlewany jestem koncertowo.
Nożkurważeżmać.
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".

Za ten post Pietia Chudy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk, Krzyk19.
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 27 Wrz 2020, 23:38
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości