Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Frytejro w 12 Paź 2017, 00:03

Witam..

Odpalilem gre , zainstalowalem mody ( gra wg zalecen paczki w wersji 1.0004 a nie 006 ) i albo jestem slepy albo nie działa paczka. W pozneijszych wersjach gry widac bylo ze mod sie wczytuje bo byl napis. Tutaj tego nie mam.. i ze screenow widac ze nic sie nie zmienia

ktos cos? jak odpalic te mody
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Cromm Cruac w 12 Paź 2017, 00:45

fsgame.ltx poprawiłeś?
viewtopic.php?f=49&t=625
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Frytejro w 12 Paź 2017, 11:07

Tak, oczywiście. Słowo fale na true zastąpione w pierwszej linijce. Myślałem że to wina tego że miałem grę w 006, ale odinstalowlaem ja, zainstalowałem ponownie do patcha 4 i niestety wciąż nic się nie zmienia. :(

Mody się instaluja, tworzą się katalogi i patrzyłem na pliki dodane do kodów data - maja te same daty utworzenia, więc zainstalowaly się jak należy...
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Cromm Cruac w 12 Paź 2017, 13:32

Czy przy instalacji wybierasz ścieżkę do głównego folderu gry (np. C\:Gry\Stalker SoC) czy do gamedata (np. C\:Gry\Stalker SoC\gamedata)? Musisz wybrać scieżkę główną.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Frytejro w 12 Paź 2017, 14:26

Nic nie wybierałem poza zaznaczeniem ultra detali. Nawet nie zauważyłem że tam się coś wybiera. Więc nie wiem jak się instaluje z automatu..

A czy jeżeli mod się załaduje to podczas wczytywania jest wzmianka przy pasku że jest aktywny?
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Frytejro w 12 Paź 2017, 18:55

Chyba działa... mało widac, dopiero jak zaczalem nakaldac na siebie obrazy, moze stad nie widzialem róznicy...

w przypadku zew prypeci ten mod byl duzo bardziej wyrazny..

https://www.dropbox.com/sh/k5as20cogewk ... Ttyva?dl=0
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Cromm Cruac w 12 Paź 2017, 20:32

AN pod Cienia to tylko podmiana tekstur, nie modeli. Jak chcesz kompletny overhaul w stylu tego pod Zew to polecam Autumn Aurora 2. Zawiera najnowszy Absolute Nature i AtmosFear pod SoC.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Frytejro w 12 Paź 2017, 22:26

O widzisz, dziekuje :) A ten autum poza wygladem zmeinia fabule? bo gralem tak dawno ze chcialbym przejsc gre w oryginale tyle ze z lepsza grafika :) i jesli mialby zmieniac , to nie wiem czy nie zostane pod Twoja łatką :)
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Cromm Cruac w 12 Paź 2017, 22:33

Fabuły nie zmienia ale wprowadza sporo zmian w samej rozgrywce. Jest trudniej ale bez przesadyzmu.
Zobacz sobie video-recenzję: https://www.youtube.com/watch?v=wjj3V9nMk9w
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Paczka od Cromma, Absolute.. problem

Postprzez Frytejro w 12 Paź 2017, 22:50

Kurde to się muszę zastanowic co zrobić. Pooglądam, dzięki! :)


Tak prawdę mówiąc można by przerobić dział modów by był bardxiej czytelny. Gdyby nie Ty, nie widziałbym o tym modzie, bo lista modów jest mało czytelna. Przy takiej ilości modow nie powinna być alfabetycznie a tematycznie.
---------------------------
Twoja paczka jest zdecydowanie lepsza niz ta Autumn. Tam jest za ciemno, trawa tak wysoka ze nic nie widac i poziom rozgrywki wzrasta za mocno jak dla mnie, czlowieka który podnieca sie sama zona i przeszkadzaja mu wrogowie latajacy z karabinami (swoja droga SOC jest duzo trudniejszy niz COP ):P no i ta ciemnosc za mocna. No i zamiast kombinezonu w schowku na poczatku gry sa flaszki wodki.. nie ladna zagrywka a raczej zmiana :D
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości