[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 13 Paź 2017, 15:03

To chyba mości pan nie załapał że na końcu była :pogarda:
Co nie zmienia faktu że zamiast odnieść się do całości przekazu łapiesz za zdanie. W zasadzie to słowo.
A mój post był w kontekście twojego o CoM-Misery. Idąc tym, że jednak nie twierdzisz że się respią nie tylko w anomaliach to można to samo przypisać do CoM-a, gdzie też respią się w anomaliach a poza nimi mogły się znaleźć np. Bo się stoczyły.
Tak więc brak różnicy w jednym i drugim, gdzie jest argument?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Cromm Cruac w 13 Paź 2017, 15:05

trolololo napisał(a):@Cromm W confingach Misery da się włączyć opcję z AF3, wyłączyć emisje, ustawić tak żeby były nieszkodliwe, nie dałoby się tak włączyć burz? Czy w ogóle jest wywalili?

W 2.1.1 je odblokowałem (zresztą fallouty też) i niby działały. W 2.2 też niby wszystkie skrypty i konfigi są więc może można je włączyć.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 13 Paź 2017, 15:24

I dalej będą respić Arty?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez Cromm Cruac w 13 Paź 2017, 16:50

Powinny, pod tym względem skrypt się nie zmienił. Dodali nawet jakieś nowe squady do immunitetów i pozmieniali parametry samych wirów, więc wygląda jakby zamierzali psi stormów użyć ale się rozmyślili.

Przy okazji, prawdopodobieńswo respienia artów jest w psi_storm_manager.script, linia
Kod: Zaznacz wszystko
local artifact_chance       = 0.05
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 14 Paź 2017, 21:11

Hej, jak wyłączyć muzykę na skadowsku i janowie, po czasie strasznie nudzi te parę kawałków non stop, i mam Sako TRG - 42 i po strzale w trakcie przeładowywania jak kliknę strzał to nie strzela, ale zaraz po przeładowaniu wypala mimo że nie klikam, pare razy mnie bandyci ubili z tego powodu, da się coś z tym zrobić czy inną snajpe kupić :?: :?: :?:

PS: pograłem sobie chwile w S.k.i.l.l. online i goście na wallhacku i autoaimie grali i normalnie poczułem się jak bym w misery grał, wiedzą gdzie jesteś, cały czas mają cie na muszce i tylko czekają jak się wychylisz :E, zero szans na podchody czy cokolwiek, tylko wejdziesz w zasięg i bum headshot ;) nawet przez ściany :facepalm:
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 15 Paź 2017, 16:47

Ktoś wspominał wcześniej o opisie Vis-a - możliwe, że to akurat ja tam tak pojechałem...

Artefakty poza anomaliami? No a ja przypomnę pewną sytuację, gdy jeszcze w 2.1.1 sobie przechodziłem pod tym rurociągiem dróżką pomiędzy Izrumdnoje a spalonym gospodarstwem, losowo wyciągnąłem detektor i znalazłem tak po prostu na ścieżce artefakt elektryczny...

UMP45 jako druga broń dla snajpera? Jeżeli dobrze pamiętam, to jest to broń po prostu zabójcza (.45 na full auto), ale mogą być problemy z podrzutem/rozrzutem przy tej klasie.

Pamiętam, gdzieś coś ktoś kiedyś na ModDB sobie zrobił nieco inny i dłuższy mix muzyki w radiu, tyle że tego w ogóle nie mogę już znaleźć.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez ZombieShane w 16 Paź 2017, 00:02

Czy ktoś dotarł w 2.2 do Jupitera? Was też przywitał komitet powitalny złożony z

:

4 chimer, 4 burerów, 5 kontrolerów, ~ 50 zombiaków, dwóch nibypsów i jednego poltergeista?


No po prostu co tam się odwaliło to ja nawet nie. Po wszystkim rozbolała mnie głowa i zacząłem się zastanawiać, czego oczekuję od elektronicznej rozrywki. A przeszedłem to mniej więcej tak:

:

Podejście pierwsze- ekwipunek taki, jaki brałem grając poprzednio: automat z granatnikiem, granaty F1 i do m203, racja żywnościowa, stimpaki, apteczki, adrenalina itp. Podchodzę do fabryki, akurat stalkerzy wdali się w strzelaninę z zombie- idealnie, odciągną mi umarlaków, wypalę mniej pestek. Okazało się że kilku było przy wejściu- strzał z granatnika i po wszystkim. Wchodzę, zbieram dzielnie papiery, po drodze ubijam jeszcze pojedynczych zombie. Ok, trzeba iść dalej. Bloker psioniczny pod F3- że kontroler wyskoczy to pewne. Wychodzę z budynku, skręcam w prawo, idę przy ścianie budynku filując między krzaczory.. I wypada mi broń z rąk. Ok, burery. Próbuję uciekać ale nie mam w ogóle energii. :) Jakoś to ogarnąłem, zaczynam się wycofywać no i słyszę znajomy ryk- chimera. A właściwie kilka. Biegam jak poparzony, strzelam, kitram się do korytarza a tam co? 2 (słownie: dwa) kontrolery. Noszz kurde. Jak zobaczyłem, ile wszystkiego się zbiegło dookoła mojego trupa.. :omatko: Reload.
Myślę- dobra, będą Termopile i Alamo w jednym. Kupiłem chyba z 40 min, fugasów i puszek z prochem z zamiarem zaminowania wszystkiego w cholerę a potem wywabienia pomiotów na uprzednio przygotowaną ścieżkę zdrowia. No i podziałało, kilka mutków padło od min, kilka ściągnąłem waląc do nich z łącznika spajającego oba budynki. Problem w tym, że trwało to do wieczora, a ja chcąc odchudzić sobie bagaż zostawiłem w bazie racje żywnościowe. :omatko: No ale dobra, już prawie po wszystkim, jakoś dam radę. Przy wejściu względny spokój, poltergeist, kontroler i dwa nibypsy. Kluczę świecąc co chwilę latarką jak w jakimś tanim horrorze. Znajduję papiery, badam helikopter. Jest ok, chociaż blur na ekranie często bo dawno nie spałem a koks przestał działać.
Baterie padły mi dosłownie jak tylko wyszedłem z fabryki, obładowany skórami i innymi rzeczami. Idę dzielnie koło tej termicznej anomalii a tam... Dwa nibyolbrzymy. :D No jaja. Walę do nich z granatnika, raz, drugi, w końcu się udało. Zbieram skóry, wyskakują psy.. Walę do nich z automatu gdy nagle słyszę znajomy dźwięk... Emisja. :D Chcę włączyć PDA żeby sprawdzić, gdzie uciekać, ale PDA nie działa bo wyczerpały się przecież baterie. :D F4, zrzucam plecak i lecę się schować na pogłębiarkę, włażę na drzewo ale dopadają mnie dziki. :D A to cvka... Po reloadzie znajduję w nibyolbrzymie Grawi, zrzucam uciekając do Janowa plecak (oczywiście zbierając parę kulek od bandytów z posterunku), wpadam do bazy cały święcący, chcę zapalić żeby pozbyć się promieniowania... A zapalniczka została w plecaku. :D No jaja kompletne. Jakoś zbiłem radiację i po emisji wróciłem po plecak... Znowu zapominając o rozładowanych bateriach. Znowu powrót na stację, ładowanie PDA, powrót po plecak i w końcu do domu...


Do momentu zbadania Ogończy 4 wszystko praktycznie na bezdechu (bez save), bo wywalało mnie ze wszystkich zapisów dokonanych na terenie fabryki. :omatko:

Dzisiaj oglądałem gameplay z Call Of Charnobyl i chyba jednak sobie daruję Misery. Wolę normalne kombinezony, artefakty w plecaku i odpicowane na maksa giwery. Jak sobie pomyślę, że będę musiał wrócić do tego !@#$ Jupitera...

Mito napisał(a):Ktoś wspominał wcześniej o opisie Vis-a - możliwe, że to akurat ja tam tak pojechałem...


I co, fajnie się jechało? :)

Za ten post ZombieShane otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
ZombieShane
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Paź 2017, 15:36
Ostatnio był: 19 Lip 2018, 12:32
Frakcja: Zombie
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 16 Paź 2017, 10:34

Witaj.
Byłem w fabryce i spotkałem tam zombiaki około 30 sztuk, połamańce 4 sztuki, 3 snorki, para chimer, :P nibyolbrzym 1 sztuka, kontroler x 2 i polter - więc miałeś po prostu spawnowego pecha :D Z rozpędu poszedłem do Prypeci w czterech i muszę powiedzieć, że sympatycznie było (nie wczytywać ciągle bo kolega idiota biegnie przed siebie i umiera).

Na wyposażeniu miałem to co widać (po przejściu tunelu). Saiga z magazynkiem na 8 nabojów zrobiła praktycznie całą robotę, snajperów rozwaliłem ze snajperki a reszta na bliski dystans z amunicji ppanc SG550.

Pozdrawiam.

Edit: Siły Monolitonu :TM: (by ziomosk) wkońcu są badasami :u4:

ps. grając w rooki mode:
:

masz Wietnam+Somalia w fabryce, a normalnie nie ;) To taki żarcik jak dobrze pamiętam.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ostatnio edytowany przez GajgerW, 28 Paź 2017, 12:32, edytowano w sumie 1 raz
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez KOSHI w 16 Paź 2017, 17:24

ZombieShane napisał(a):
Dzisiaj oglądałem gameplay z Call Of Charnobyl i chyba jednak sobie daruję Misery.


ku*wa, chociaż jeden zaczął kapować, że mizeria pozostawia gracza z własną inteligencją. :E :pogarda: Proponuję w Skadowsku już za drzwiami je*nąć takie stadko jak w Jupiterze i zaspawać drzwi na górze barki, żeby nie można było spie*dolić boczkiem. To by był dopiero realizm...
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 18 Paź 2017, 16:42

Czy któryś z szanownych kolegów zwiedzał już może Laboratorium X8 w 2.2?
To moja najgorsza (nr 1 w upierdliwości) lokacja już od podstawki. Jak by było można, tobym wysadził to miejsce Atomówką w Walizce "Zdzielano w ZSRR" :P
Znaleźliście te dokumenty? W zwykłych miejscach nic niema. :kotek:

Edit: Mam wszystkie. Uwaga na Morderczą Lodówkę :suchar: :suchar: :suchar: :u4:

:E Znalazłem po emisji dziób i go ugotowałem :omatko:
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 19 Paź 2017, 19:09

He he, ja szturmowcem to regularnie ze śrutówką robię polowania na kruki ze względu na dzioby i fakt że czasami można baterie trafić :E a ten dziobek po ugotowaniu jest lekki, tani(w produkcji oczywiście) i nienapromieniowany, wiele razy szturmana od śmierci głodowej ratowało :E , snajperem to zawsze mam ze 2 ugotowane i kilka w skrzyni ;)

Za ten post mietek1986 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 19 Paź 2017, 22:18

Misery 2.2 :-)

Moje obawy co do skryptu ewakuacji... Jest SUPER !!!

Naprawiony bug z lodówką i lekarzem :)

Moje zakończenie: Wolność i Powinność odchodzą do Wolnych Stalkerów, Monolitu z Janowa nie poleciłem nikomu ( w sumie to czemu miałbym świadczyć własną głową za jakichś nieznajomych co udają lub nie, że są z monolitu). Reszta raczej dobra.

-Sporo się naczekałem.
-Mod bardzo mi się podoba.
-Zużyłem trochę urlopu :E

Pozdrawiam z tego miejsca Twórców Moda i życzę dobrego, oraz owocnego rozwoju. :wódka:
Ostatnio edytowany przez GajgerW, 21 Paź 2017, 10:45, edytowano w sumie 1 raz
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)

Za ten post GajgerW otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mietek1986.
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość