Zlot forum 26 IV 2014 - temat ogólny

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Pangia w 30 Kwi 2014, 13:50

Realkriss napisał(a):Możemy też robić sobie np co roku w rocznicę Katastrofy po prostu nasiadówkę w celu pogadania i popicia, ot - towarzysko po kumpelsku. Tylko forumowicze.

Jak myślałem o potencjalnych następnych okazjach, to właśnie to mi przyszło do głowy: za 2 lata będzie 30. rocznica wybuchu, zawsze to jakaś okazja.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Adam w 30 Kwi 2014, 13:54

Ciekawe pomysły tu padają. Takie coroczne luźne spotkanie byłoby fajne, ale jeżeli konkretnie w rocznicę katastrofy i nie za bardzo, bo przecież dzień z roku na rok się przesuwa (captain obvious) :caleb:

Co do Warszawy, to my z Agatą nie narzekamy. Jako nawigator jakoś się spisałem i daliśmy radę wjechać/wyjechać ze stolycy i paroma "potknięciami" ;)

Cosplayerowcy i forumowicze? Dodałbym pomiędzy nich "świeżaków", czyli tych, co niedawno na forum się zarejestrowali dla celów imprezy. Przyznaję, że nimi na początku trzymałem sztamę, ale w sumie okazali się porządni, jednak żałuję jednocześnie, że pomimo wielu prób nie mogłem się oderwać na dłużej, aby trzymać się Was kochani forumowicze :E

Taaak, olewkę ze strony przebierańców było czuć nieziemsko, ale co zrobić? Jak ktoś jest głupi i usłyszy po stokroć "CISZA!", to nadal będzie gadał i psuł imprezę.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Gizbarus w 30 Kwi 2014, 13:55

xKoweKx napisał(a):A wg mnie spisał się świetnie. Może rzeczywiście ta jego koszulka to lekki błąd, ale ogólnie nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń i myślę nie wiem czy znalazłby się ktoś "w klimacie" kto zrobiłby to lepiej.


Na drugi raz daj mi mikrofon, to się przekonasz :caleb:

A co do pomysłu na zlot - co jak co, ale plenerowy zapowiadałby się idealnie. Przy czym, co rozumiemy przez "plener" - idziemy nad rzeczkę, w miejsce o którym mówił Marcin (smutni panowie w niebiesko-czarnych strojach nie wlepią mandatu za picie alkoholu), czy ładujemy się do jakiegoś opuszczonego budynku i siedzimy przy ognisku, nasłuchując, czy nie zbliżają się Siły Porządkowe Warszawy? :suchar:

[EDYTKA]

Adam, "trzymać sztamę" nie oznacza czasem właśnie kręcenia się z kimś cały czas? :E Bo jakoś mi tak to błędnie w kontekście leży...:P
Ostatnio edytowany przez Gizbarus, 30 Kwi 2014, 13:56, edytowano w sumie 1 raz
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Terminus w 30 Kwi 2014, 13:55

Tylko wiecie, osobom spoza W-wy dość trudno z obiektywnych powodów, wybrać się "od tak" do stolicy by posiedzieć wieczór przy piwie. Tu się zgadzam z Kowkiem, że na zlocie była kumulacja zdarzeń, która ściągnęła ludzi i raczej będzie trudno w przyszłości o podobny rozmach.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Realkriss w 30 Kwi 2014, 14:00

A ten znowu swoje. Na cholerę komu ten rozmach?

Chyba już większość forumowiczów się zgodziła, że nie o rozmach im się przy takich spotkaniach rozchodzi, tylko o fajne spędzenie czasu z kamratami?

Gizek - tu się zgadzam, konferansjerem byłbyś idealnym, gadane masz jak ta lala.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Adam w 30 Kwi 2014, 14:01

Giz, tak wyszło, po prostu staliśmy od 14 razem w deszczu i jakoś się mnie "uczepili" (albo ja ich, sam nie wiem). Z resztą miałem przy ich stoliku swoje graty, a przeprowadzki nie preferowałbym :P

Nocleg w Oki Doki dla ludków spoza Warszawy jest wprost IDEALNY. Przystępna cena (ale następnym razem bez rabatu 10% :( ), świetna i miła obsługa i blisko wszędzie, także podawać termin, wskakuję w pociąg i widzimy się ponownie. :E
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Realkriss w 30 Kwi 2014, 14:05

Adaś, that's the sprit! Ty po prostu jesteś taką iskierką, że wszędzie jest Ciebie pełno.
Moim zdaniem nie zaniedbywałeś obowiązków "forumowych", po prostu jesteś fotogeniczny...

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Terminus w 30 Kwi 2014, 14:11

Realkriss: Ja się zwyczajnie cieszę, że impreza się w moim odczuciu udała i daję temu wyraz. Zwyczajnie nie chce mi się na nic narzekać zbytnio, tylko pamiętać co było dobrze.

A co będzie w przyszłości to los pokaże jakie się uda wypracować formuły spotkań, bo chyba wszyscy co byli mają potrzebę ponownego spotkania ze znajomymi i niedosyt. Czyż nie? (Canthira nie liczę, bo on ma pewnie potrzebę spuszczenia mi wpie*dolu ;-) )
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez agata w 30 Kwi 2014, 14:13

ja nie wiem. ja przyjechałam na zlot forum, a nie na premiery, więc nawet gdyby jedyną atrakcją było czytanie postów Wolanda :suchar: to i tak bym przyjechała. I byłoby za*ebiście. :)

Co do wakacji to mogę mieć miejsce pod Toruniem, w środku lasu, miejsce na namioty, grill dla kilkudziesięciu osób na raz, i takie tam różne... może udałby się hotel, ale wątpię by jeszcze był jakiś wolny weekend od wesela. Myślmy :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Realkriss w 30 Kwi 2014, 14:16

Agunia, ja już się pakuję :E
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Terminus w 30 Kwi 2014, 14:17

Czytanie postów Wolanda pewnie i tak byłoby bardziej atrakcyjne od niektórych "atrakcji" ;-)
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Wiewi0r w 30 Kwi 2014, 14:25

Pomysł kolejnych spotkań popieram sercem i duszą; nie żebym ignorował resztę Polandii, ale może jakieś spotkanie miejscowych dałoby się ogarnąć? :)

Co prawda Meesh się rozpychał łokciami, i cholera nie chciał ze mną zdjęcia zrobić :suchar: to cosplayowcy nie przeszkadzali specjalnie, można było pożyczyć od kogoś glocka... :D

Jeżeli szukamy konferansjera z Internetów, może następnym razem zaproście Grzesia Barańskiego? :D
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości