[Problem] Błąd/zwiecha gry!

[Problem] Błąd/zwiecha gry!

Postprzez Albert115 w 29 Kwi 2010, 18:48

Mam oryginalke na steamie i cholera mnie bierze bo sie sypie. Wiec lecimy: Nie jest to wina sprzetu [no chyba ze winda xp] bo ciagnie absolutnie wszystko na maxie, gram sobie i nic sie nie tnie, az tu w pewnym momencie zacina sie i to na amen. Za cholere nie wiem o co chodzi, szukalem w pomocy technicznej cenegi ale nic niema, gra poprostu sie zacina i nawet na winde sie nie moge przelaczyc. Probowalem inne ustawienia graficzne ale tez nic. Pomocy!
Awatar użytkownika
Albert115
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Lis 2008, 19:43
Ostatnio był: 13 Cze 2014, 07:27
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: cholerny babol

Postprzez djcycu w 29 Kwi 2010, 20:00

Proponuję zmianę nazwey tematu aby ludzie go czytali - to raz... A dwa proponuję ustawienie grafiki na minimum detali i spróbowania. Wiedz że gry z rosji mają taki dziwny przypadek słabej optymalizacji (nie wiem jak metro bo nie grałem) takowy przykład widac było w SoC kiedy wchodziliśmy do magazynów wojskowych. Całą grę ci śmiga no a tam lubiało przycinać. Jak ustawienie nic nie da to aktualizuj stery i resztę głupot z tym związanych. Może w najgorszym wypadku reinstalka windy. Poza tym wszystkim pirat nie pirat efekty są te same więc wspominać nie musisz, co innego gdyby grę wywalało albo coś ze skryptami nawalało :)

PS: Proponuję sprawdzić czy komp ci się nie przegrzewa, u mnie jak gram w NFS Pro Street mam takie zacinanie i rozwiązać można to poprzez wyodkurzanie zestawów chłodzących lub wymianą na lepsze, chociaż pierwsza opcja wystarcza.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Problem] Błąd/zwiecha gry!

Postprzez Albert115 w 29 Kwi 2010, 21:46

Okazalo sie, ze grafika sie przegrzewa. Po 2 min do 80 stopni podbija i musialem wiatraczki podkrecic do 75% i obudowe otworzyc.
Awatar użytkownika
Albert115
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Lis 2008, 19:43
Ostatnio był: 13 Cze 2014, 07:27
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: [Problem] Błąd/zwiecha gry!

Postprzez Bambosz107 w 28 Lip 2010, 20:18

Wiatraczków nie podkręcać, tylko na AUTO ustawić! Sterownik sam dobierze odpowiednie obroty.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość