[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez HuczuL w 03 Paź 2018, 21:29

@tom3kb Dzięki bardzo, wszystko fajnie śmiga gram od nowa ale kit, opłaca się interfejs jest super, można mieś aż 3 nronie na wyposażeniu jak Sołdat który uciekł z wojska w głąb Zony i znalazł go Skręt (o ile ktoś czytał tą książke :P) wkońcu można sobie namordnik założyć. Ulepszenia detektora :D zaskoczyło mnie, ten mod to kawał dobrej roboty i mam nadzieje że wejdzie jako oficialny Update do LA. Dopiero z Kordonu mam drogę do pogadania z Sieryjem o Strieloku.

Jestem Wam winien kozaki

A czy ktoś z Was wie czu da się wydobyć zdjęcia z gry które znajdują się w komputerze w Bazie Powinności obok Baru? "Stara odlewni metalu"
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Keldorn WistBlade w 09 Paź 2018, 01:17

Mam mały problem z misją "Ranny Stalker" w lokacji Las.

Mam iść do kopalni i odszukać jakiegoś rannego stalkera, na wiki przeczytałem że to jest iluzja kontrolera, problem jest taki że mam w tej kopalni misję od Petrenki na dokumenty. Jak wejdę do kopalni to dostaje po łbie, że wszystko pływa a próba wyjścia kończy się teleportacją w inny jej rejon i tak w kółko.

EDIT:
OK ,ogarnięte. Okazało się że potrzebny jest artefakt "kompas" który jest w skrzyni na dole kopalni. Wychodząc z niej można też zabić kontrolera :D
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez KSU w 14 Paź 2018, 12:31

Czołem! To jak już jesteśmy przy kopalni w lesie. Gdzie jest klucz do drzwi w budynku z windą? Dokładnie w takim samym w jakim siedzi Leśnik w Czystym niebie.
Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Keldorn WistBlade w 16 Paź 2018, 20:19

KSU napisał(a):Czołem! To jak już jesteśmy przy kopalni w lesie. Gdzie jest klucz do drzwi w budynku z windą? Dokładnie w takim samym w jakim siedzi Leśnik w Czystym niebie.


Te drzwi będziesz mógł otworzyć jak dostaniesz misję od Woronina na Bandytów z Kopalni.

Za ten post Keldorn WistBlade otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KSU.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez mietek1986 w 16 Paź 2018, 23:07

Cześć wszystkim, gdzie znajdę link do extended packa i ulepszonego spolszczenia?

A i jak się tu szuka artów, jedyne jakie trafiłem to z zabitych mutantów w anomaliach wir i czasem u martwego stalkera, a latam z detektorem po kazdej anomali i polach anomalii.

PS:
gdzie znajdę narzędzia, prosze o fotoinfo bo mnie nerwica strzeli, latam i latam po lokacjach i nic, znalazlem cos po angielsku ale w miejscach opisanych tam nic nie ma?

Zainstalowalem zgodnie z opisem znaczy la dc potem spolszczenie next extend pack i ulep. spolszczenie i nie mam zadnych czcionek tylko jakies znaczki i teraz co to moze byc???
Ostatnio edytowany przez mietek1986 17 Paź 2018, 20:22, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 17 Paź 2018, 06:02

Extended packa znajdziesz na moddb w temacie LA DC, w zakładce Addons gdzie są różne mody do Lost Alphy.
https://www.moddb.com/mods/lost-alpha/a ... a-dc-14005
Ulepszone spolszczone LA 1.4005 dlc znajdziesz na konkurencyjnym forum, wpisz sobie w googla i dopisz nick autora EGZOdaw to ci wyskoczy.

Co do detektorów to musisz je modyfikować u techników wykupując ulepszenia pozwalające skanować inne rodzaje anomalii i znajdować inne rodzaje artefaktów.
Jak masz farta i dobry wzrok to artefakty znajdziesz nawet bez detektora ale ich modele są malutkie (fajny pomysł) i ciężko je dostrzec, mi się na razie tylko parę razy poszczęściło.

Za ten post tom3kb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mietek1986.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez mietek1986 w 20 Paź 2018, 18:09

Dzięki ale:

Może ktoś podać lokacje gdzie szukać narzędzi?

Czytałem że tu są kolimatory do broni to teraz pytanie czy można je zakładać na każdą broń czy tylko wybrane?

Jak tu działa ten system levelowania, exp do tego jest za wszystko czyli mutki, ludzi i zadania czy tylko za zadania?
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez tom3kb w 21 Paź 2018, 08:46

Możesz przejrzeć temat o narzędziach na wiki.
viewtopic.php?f=129&t=27397
Ewentualnie guglnij sobie "tools" odnośnie LA DC to i jakieś filmiki znajdziesz.
Co do kolimatorów, no kurcze jasne, że optyke zakładasz na wybrane modele, aimpointa nie założysz na makarowa :)
Dawno nie grałem ale pewnie na niektóre modele założysz od razu, na inne pewnie trzeba wykupić ulepszenie u technika.
Punkt doświadczenia dostajesz za zadania.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Walet_wrzos w 21 Paź 2018, 17:42

mietek1986 napisał(a):Dzięki ale:

Może ktoś podać lokacje gdzie szukać narzędzi?


Ja narazie znalazłem podstawowe narzędzia w mrocznym wąwozie. Po otrzymaniu zadania od grzechu i wyjściu z kopalni idziemy w lewo wzdłuż ściany wąwozu. Najpierw mijamy gospodarstwo potem dochodzimy do wioski, tam jest biały domek, za kanapa jest wejscie w podłodze do piwnicy gdzie są narzędzia. Tylko lepiej miej przy sobie dobry sprzęt bo niezłe Zoo tam jest. :p
Awatar użytkownika
Walet_wrzos
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 15 Sie 2015, 21:22
Ostatnio był: 20 Lis 2020, 19:42
Miejscowość: Usraniec
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez mietek1986 w 22 Paź 2018, 19:54

Dzięki za info, tam nie bylem ale są jeszcze podstawowe w agropromie w podziemiach prawie na końcu i w dolinie mroku na mapie jest takie wysypisko po drugiej stronie drogi jak jest farma co dostajesz zadanie na infiltracje monoliciarzy.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez Walet_wrzos w 23 Paź 2018, 13:49

mietek1986 napisał(a):Dzięki za info, tam nie bylem ale są jeszcze podstawowe w agropromie w podziemiach prawie na końcu i w dolinie mroku na mapie jest takie wysypisko po drugiej stronie drogi jak jest farma co dostajesz zadanie na infiltracje monoliciarzy.

O podziemiach nie wiedziałem, co do wysypiska w dolinie mroku, byłem tam z ciekawości "pozwiedzać" ale nie znalazłem zadnych narzędzi. :facepalm:
Awatar użytkownika
Walet_wrzos
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 15 Sie 2015, 21:22
Ostatnio był: 20 Lis 2020, 19:42
Miejscowość: Usraniec
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Postprzez mietek1986 w 23 Paź 2018, 18:26

Patrz za kabiną od ciężarówki, item jest w środku na kanapie :E

Na jantarze zaraz przy wyjściu od saharowa jest kompleks co pod nim siedzi stalker od zadania z bronią, tam są narzędzia do prac precyzyjnych, niedaleko chelikoptera na skrzyni, trzeba poszukać, tylko lepiej środki na radiacje albo kombi weśta bo tam daje radem jak diabli :E
---------------
Siema, na plac budowy dostarczyłem gausa i się kimłem a jak wstalem to mnie najmole zaatakowali, wybiłem ich i teraz Milo klęczy w swoim kącie z rękami na głowie i się ruszyć do mnie nie chce, a mam amunicje gausa dla niego, próbowałem wczytywać itd, jest zielony dla mnie więc czemu się tak zablokował?

Ps: dzięki za edit i sorka za dubla :E

Za ten post mietek1986 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Walet_wrzos.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości